Kontroly po revizi, nejsem si jistá přístupem gynekologa

karaj
8. bře 2013

Aoj holky, před měsícem jsem prodělala revizi po zamlklém těhu ve 12 tt. Po propuštění z nemocnice jsem se po 3 dnech hlásila u svého gynekologa, ten se pouze zeptal zda mě nic nebolí a vypsal neschopenku, nyní mi končila, takže jsem u něj opět byla (4 týdny od revize), opět mě nezkontroloval, pouze jsem mu řekla, že mě nebolí břicho a on mi řekl, že se 3 měsíce nemáme o mičo snažit. Ptala jsem se ho jak s HA,jelikož se o mimčo teď snažit nebudem, ale nejsem rozmyšlená zda jí začít brát nebo ne, tak mi ani k tomu nic neřekl a automaticky mi ji napsal. Pan doktor je sice příjemný, ale nejsem si úplně jistá jeho přístupem, nerada bych, i do budoucna, aby něco odbyl. Přešla jsem k němu od jiné gynekoložky před dvěma měsíci, tak mi je přeci jen hloupé zase utíkat jinam, ale zdraví je přednější. Co myslíte? Děkuji za názory.

veruska007
9. bře 2013

Já taky po 6nedělí žádnou kontrolu neměla, ani jednou. Antikoncepci jsem po revizi nebrala, chtěli jsme otěhotnět. Poprvé se povedlo po 3 měs., podruhé hned po šestinedělí.

lucie777
9. bře 2013

@karaj Já tedy byla na kontrole,říkal,že se musí podívat,jestli je vše ok a něco tam po revizi nezůstalo.

lucifereeek
9. bře 2013

já po revizi taky byla na kontrole a koukal se, zda je to ok i mi brali krev protože jsem ještě neměla ten těhotenský hormon na nule.
@karaj

tinacho
9. bře 2013

ja mám potom 2 týždne, po prepustení z nemocnice som do 3 dní šla k svojej dok. tá mi urobila sono a povedala mi, že ešte musím krvácať, aby som pila čajíky, chodila veľa a ak by tie zrazeniny nevišli tak 22 sa uvidí čo bude so mnou robiť. Bola som však prekvapená, že žiadne vitamíny ani iná liečba, len že sa mám šetriť, neprechladnúť a pod. Uvidím čo bude ďalej. A inak baby kedy sa idete znovu začať snažiť. Každý lekár i človek má na to iný názor. 😠 😠 😠

kvido99
10. bře 2013

Ahojte vsichni. Tak ja mam 1 tyden po revizy (Zamlkle teh.) ve 12.tydnu. tehotenstvi odpovidalo 6 tydnu.Tak ze jsem nosila 6 tydnu mrtve miminko v brisku.Zjisteni bylo otresne.Zijeme v zahranici a lekari mi tady rekli, ze mam cekat az to samovolne potratim.Des bes absolutne zadna pece.Sedli jsme na prvni letadlo a sup domu do CR do nemocnice.Doktori byli perfektni, vse probehlo ok a jeste ten den jsem sla domu.Za2 dny jsme odletely zpet.Po revizi zadne bolesti,zadne krvaceni.Ted 6 den jsem zacala krvacet.Myslite, ze je to normalni?Na kontrolu mam jit za 2 tydny, ale teda nevim kdo me tady zkontroluje.Byla jsem nahlasit u doktora nemocenskou rict jim co se stalo a oni mi tady rekli, ze zadnou kontrolu nepotrebuji, zedokud me nic neboli, tak je to v poho! Mam z toho desne nervy.Nevim co je normalni?