6. den po revizi mě bolí prsa, opupínkoval se obličej

pejskyne
24. kvě 2018

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli má někdo podobnou zkušenost. Minulý týden jsem absolvovala revizi ve 13 tt (těhotenství zamlklé kolem 8 tt). Bezprostředně po zákroku jsem byla celkem OK- fyzicky úplně, celkem i psychicky hlavně díky skvělým lidem v Podolí a taky už jsem byla vybrečená z dnů před revizí a byla to vlastně úleva a nový začátek. Ale teď najednou od 6. dne po revizi je mi strašně, bolí mě prsa, opupínkoval se mi celý obličej a celkově jsem úplně marná. Měly jste to některá takhle? Za jak dlouho se to začalo zase lepšit? Zkusmo jsem si udělala těhotenský test, abych viděla, jestli se moje tělo ještě považuje za těhotné a mám tam zatím čárku silnější než jsem měla v 7 tt. Díky moc za odpovědi

cinam
24. kvě 2018

Mrzi me co te potkalo. Tyhle stavy jsou ale normalni. Ja byla marna skoro 2 mesice celkove, na stridacku to bylo lepsi a horsi. Pred revizi jsem nemela skoro zadne priznaky a po revizi teprve zacli bolet prsa. Tehotensky hormon klesa postupne a muze trvat u nekoho i mesic nez zcela vymizi. ja zkousela test myslim 3 tydny po a to uz tam nic nebylo. At jsi brzy fit

pejskyne
autor
24. kvě 2018

@cinam Děkuju moc. Potřebuju fungovat, mám dvě malinké děti, jsem z toho výkyvu nějaká zaskočená. HCG mi dolů půjde asi dýl, původně jsem čekala dvojčata, jedno zaniklo hned v prvních týdnech, ale placenta dál rostla jako dvojčecí, takže těch hormonů bude asi hodně.

janapetrvalska
24. kvě 2018

6nedeli , to se spravi , moc nad tim nepremyslet .. mas deti ty te odreaguji ;) ale to 6nedeli jsem byla taky takova vselijaka, ..

priefi
24. kvě 2018

@pejskyne to je mi moc lito 😔 drz se

pejskyne
autor
24. kvě 2018

@priefi díky

monaaceek
24. kvě 2018

Ahoj ja prodelala revizi v 8tt.Byl to 7/2017 a k nicemu jsem byla dalsi mesic!Kdy me nalady byly jak na koni(vesela,smutna,dokonce mi vadilo,ze byl pritel ve stejne mistnosti)jsem rada,ze to semnou vydrzel.Pak jsem ukoncila neschopenku a nastoupila do prace.Bylo to mnohem lepsi-byla jsem mezi lidma a neutapela se v zalu.V praci to nikdo nevedel,co se stalo a tak jsem si tam nedovolila brecet.Horsi to bylo vzdy doma.Pak mi vysli spatne vysledky z citologie a ja musela na konizaci delozniho cipku a v zapeti na rekonizaci.Kdy jsem si v zari vyslechla ortel cin III,takze prasky,leceni,kolobeh vysetreni!Kdy jsem opet padla do depsesy-zacla zase kourit🙈A tak nejak premyslet co bude dal😔Mym nejblizsim jsem asi lezla hodne na hlavu.Vse jsem zmakla,ale nebyt pritele a rodiny asi nikdy uz bych nevylezla ven-jelikoz pohled na kocarek me dostal zpet na dno!Od unora se snazime,ale zatim nic!Tak snad se zadari...A ty budes brzo dobra!Tve deticky te potrebuji a umim si predstavit,ze kdyz jako mamca nefungujes alespon na 100% je to pro tebe hrozne!Hlavu vzhuru-doporucuji pit Kontryhel👍🏼

pejskyne
autor
25. kvě 2018

@monaaceek Děkuju ti za podporu a moc držím palce. S takovými komplikacemi to muselo být fakt na hlavu, fajn, že tě rodina podržela. Kontryhel piju a taky Nosifol, ten moc doporučuju, hodně mi pomohl nahodit ovulaci po kojení. Akorát je teda drahý jak ďas.
Děti mě samozřejmě drží nad vodou, na druhou stranu je to těžké v tom, že už jsme se na miminko chystali všichni, takže to museli zpracovat i oni, a taky s nimi potřebuju být veselá a je to teď fakt vyčerpávající.
Dnes jsem začala poprvé po revizi špinit, předtím jen trocha krvácení v den zákroku a pak nic, takze prostě fakt nějaká velká hormonální vlna, musím vydržet no.

monaaceek
25. kvě 2018

@pejskyne Mic dekuji..no ono me proste desilo to,ze mi bude 30 a nemam ani jedno mimi a mozna mit nebudu😔Ted jsem se s tim uz teosku poprala,ale stejne si obcas prijdu zbytecna..
To spineni je dobre-me to poprve strasne vylekalo,ale dr.rikala,ze se to telo cisti..Byla to takova ta stara krev po zakroku!Pak uz prijde ms a bude to dobre.Ono to setinedeli dela z clovekem hodne ikdyz vlastne mimi ani nedonosil..Priroda je fakt mocna,jsk tohle dokaze zaridit!Mas dve deticky a urcite se kazdy den najde kdy ti vykouzli usmev na tvari😊Musis proste jen vydrzet..Jsme preci Zensky💪🏼my zvladnem vsechno!Takze mamko nahod usmev a vecer vycerpanim padni na gauc,ale z pocitem,ze ten dnesek za to stal🙏🏻

brokovich
25. kvě 2018

Jen k tomu hcg, mně na nulu (resp. na 1) klesalo přesně 3 měsíce, takže těhutest není vůbec směrodatnej.

pejskyne
autor
25. kvě 2018

@brokovich Aha, díky za komentář. Možná jsi mi ušetřila velké zklamání. Za tři měsíce bych nejradši byla už znovu těhotná a budu teda mít na paměti, že případné HCG v krvi i třeba za dva měsíce nemusí znamenat novou fazoli.
Jestli nejsem moc drzá, můžu se zeptat, v jakém týdnu jsi na revizi byla a jestli jsi čekala jedno nebo dvě? Promiň, nechci šťourat, nemusíš odpovídat

pejskyne
autor
25. kvě 2018

@monaaceek A neboj, máš spoustu času. První dítě jsem porodila 10 dní před 32. narozeninama a nepřipadám si (ani ve srovnání s okolím) jako nějak zvlášť stará matka 😉

brokovich
25. kvě 2018

@pejskyne V pohodě. Byla jsem až v 11 tt, ale srdeční akce nebyla od 8 tt, čekalo se, zda si tělo neporadí samo - neporadilo. Čekala jsem jedno.
Ale zas tě potěším, že hned druhý cyklus po tom, co hcg takhle spadlo, jsem byla zase v tom a ťuk ťuk zatím vše ok. 😉

pejskyne
autor
25. kvě 2018

@brokovich super, tak to ráda slyším, gratuluju a držím palce

monaaceek
25. kvě 2018

@pejskyne No tak to jsem moc rada,ze to mame podobne🙂Ani ja se stare necitim💪🏼😀