Krvácení 6 týdnů po revizi, odchází kusy něčeho

alenka83
13. říj 2009

ahoj holky, nenašla jsem tu podobné téma nebo téme, kde bych se mohla poradit. Jsem 2 měsíce po revizi, 6-ti nedělí dodrženo. Týden po konci 6ti nedělí jsem začala slabě krvácet - myslela jsem,ž e je to první MS, ale další týden se krvácení zintenzivnilo a vždy po něm se uvolnil kus něčeho, co odešel, pak zase nic. jenže je to už asi 5 dní, co tohle trvá a teď najednou jsem z ničeho nic začala šíleně silně krvácet, dokud se neuvolnil další kus. Nevím, jak to popsat, ale tohle co se mi stalo teď by nepobral snad ani lavor podemnou. Prosím o radu, info, nemáte s tím někdo podobné zkušenosti?☹ ☹ ☹ Volala jsem svému gyndr, mám počkat, jestli se to nezopakuje, pak hned do nemocnice, tak jsem se chtěla zeptat ještě vás! Díky moc, budu ráda za každou radu☹ 😉

strouzek
13. říj 2009

alenko já mám za sebou revizi loni, sice jsem takové problémy po ní neměla ale byla jsem na to doktorem upozorněna že běžné krvácení a špinění je normální, vč. uvolňování těch kusů, to je prý sražená krev ale prý lkdyž by to bylo hodně nebo byli bolesti tak hned do nemocnice. možné je že je to opravdu první porevizní mrcha ale jestli krvácíš tak hrozně a nezdá se ti to tak radši si zkus skočit za svým gynekologem, já vím máš asi těch doktorů plný zuby ale radši než aby se něco podcenilo.

alenka83
autor
13. říj 2009

strouzek, hned jsem mu volala, domluvili jsme se, že pokud se to zopakuje, jedu hned do nemocnice, uvidíme, co bude, ale normální mrcha tohle snad není. Tohle nemělo šanci pochytit ani celé balení vložek, fakt hrozný, jsem se lekla. Myslela jsem, že uvolnování kusů by bylo normální v 6ti nedělí, ale 2 měsíce po??? No, jsem zmatená 😅

strouzek
13. říj 2009

ali no ne že bych chtěla podceňovat kvality tvého dr. ale já jsem za poslední 2 roky prostřídala tolik doktorů (a nejen gynekologů ) a mám takové zkušenosti s jejich chováním a často i způsoby léčby že už fakt bych nevěřila ničemu. revize není menstruace (sorry ale i s tímto názorem jsem se od jednoho dr. setkala, prý co chci řešit proč chci prohlídku vždyť revize ve 12 tt je jako běžná menzes) další doktor mi kdysi při krvácení několikatýdenním řekl o co mi jde, co po něm chci, vždyť na dovolenou nejedu a sexovat můžu i při krvácení tak proč to řeším a vyrazil mě jako hypochondra 😠 😠 já se řídit tím co mi radili doktoři tak nejsem těhu ani za 5 let

uvidíš jestli se to bude opakovat ale opravdu bych nic nepodceňovala, znám pár holek kterým udělali špatně revizi a nebo dostali zánět a pak byli problémy, o to více pak se protáhla rekovalescence po potratu.

marketa137
13. říj 2009

Já revizi měla a to hned 3 po sobě ale špinila jsem jen asi 3 dny po revizi a pak už nic. Takhle krvácet 2 měsíce po revizi normální neni. radši bych zašla do nemocnice, lepší jít než něco podcenit a pokud to bylo nějak silný krvácení tak bych asi neriskovala. Nikdy jsem neslyšela že po revizi by ze mě mělo něco vypadnout. a MS sice silnější být může ale v normě. měli jsme na pokoji jednu co sice měla MS ale ani vložky nepoužila a seděla na kýblu a jen to z ní lilo a musela ny vyčištění a byla na infúzích. tak bych šla na UTZ a oni by něco poznali, aby z toho třeba nebyl zánět, já bych se asi bála a radši bych plašila 😉

alenka83
autor
13. říj 2009

Holky, díky za rady. Já s tím, že ze mě padají kusy byla ve čt na utz, krvi na crp a hcg a obojí negativní a na utz nic neviděl. Byla jsem na 3D pro jistotu. Svému gyndr věřím, i když každý se může splést a nebo to není nic viditelného a je to něco uvnitř. Jinak takhle krvácím asi týden, vždy je to 2x za den, kdy se spustí víc krve a pak na to vypadne ten kus, ale tohle se spustilo snad všechno nebo nevím. K tomu jsem nebyla doma, takže taky úžasný, totálně jsem cedila a na to konto právě hned volala dr. Mám mu zavolat zas hned co se stane něco neobvyklého a to bych už jela na pohotovost. No, já jen jestli s tím nemáte některá podobné zkušenosti. Je fakt, že v 6-ti nedělí jsem spíš jen slabě špinila, ale to bylo vše a 2 týdny po skončení to začalo. ☹ Jinak břicho ani nic jiného n ebolí☹

marketa137
13. říj 2009

To je fakt zvláštní tak jedině vyčkat a pokud se to bude opakovat tak do nemocnice 😒 . Držim palce a´t nemusíte 🙂

alenka83
autor
13. říj 2009

no, snad to byl odplav všeho, co se uvolnovalo postupně a tím to skončí☹ Díky moc

didulka.sy
19. říj 2009

Ahojky, jestli můžu tak vám povím co se stalo mě. Dost se to podobá.
Revizi mám za sebou (byla jsem v 16. týdnu) 1x 27.5. presně za týden jsem večer zničeho nic začala silnně krvácet, musela jsem jet do nemocnice. Než jsem tam dojela byla jsem úplně prosáklá. Létaly ze mě kusy krve. Trvalo jim 12 hodin než to zastavili. První normál menzes jsem dostala na začátku července a pokaždé to mám hodně silné a první dva dny ze mě vypadávají kousky sražené krve. Teď mám 5. menstruaci. Snad se to uklidní. Možná je to i po tom Utrogestanu co beru na regeneraci dělohy.