Mikropotrat. Co bude následovat?

kopretina82
5. dub 2010

Ahojky je tu někdo s touto "diagnózou"?
Já ho nejspíš prodělala teď o víkendu-1/4 slabá //, 2/4 o maličko silnější, 4/4 slaboulinká //, 5/4 MS (34DC, jinak cyklus cca 28-30 dní)
Ráda bych se zeptala, co u vás následovalo po mikropotratu...Podle všeho zatím usuzuji, že na vyčištění do nemocnice se nemusí...
Co další snažení byla nutná pauza?
Případně kdy se vám podařilo znovu otěhotnět.
Děkuju předem za odpovědi
L.

veruska007
9. dub 2010

Ahoj, mela jsem samovolny "mikropotrat" v 7.tt. Sla jsem jen po ukonceni krvaceni k lekarce. Zkontrolovala, zda vyslo opravdu vsechno a nasadila mi pro jistotu hormonalni leky na srovnani cyklu.

akdar1
14. dub 2010

Do gynekologie az tak nevidim, ale chovala bych se dle slov me lekarky...drive zeny ani netusily, ze jsou treba tehotne...MS se treba jen opozdila o par dni...pak treba dorazila pozdeji a ony to braly zcela normalne jako ze prisla...takze bud to nechas byti a muzes klidne jet dalsi cyklus se snahou o oplozeni nebo, kdyz chces mit jistotu, zajdi na gyn...

kopretina82
autor
14. dub 2010

Ahojky,děkuju za komentáře 🙂
Na gyn. jsem byla v pondělí.Dr. mi řekl, že se nejspíš jednalo o biochem. těhu.Děloha čistá-revize netřeba (popravdě z toho jsem měla největší strach, abych nemusela znovu do nemocnice 😖 )Ve snažení normálně pokračujeme, tak snad to příště nebude další planý poplach... 😉 😵

mili00
15. bře 2014

@kopretina82 taky jsem si tím prošla, šla jsem na pohotovost, byla so večer a tam mi doktor řekll, že si vymyšlím, že jsem těhotná nebyla ☹ ale já 100% byla, tež jsem měla vše čisté tak proto asi to vymýšlení 😠