Mimoděložní těhu 2014

mala_carodejka
14. kvě 2014

Zakládám toto téma, abych se neztratila v příspěvcích jinde a doufám, že to spolu nějak na dálku zvládneme dodávat si trošku podpory, aspoň co se dá🙂 budu ráda za každý pozitivní poznatek a posun ve vašich životech k lepšímu, ale stejně tak i jakýkoli postesk, se kterým budete potřebovat pomoct.

Takže..jak říká můj muž.. príště lépe 🙂)

Stejnou zkušenost nepřeju vůbec nikomu, nicméně vítání jsou všichni, kteří mají zájem se k diskuzi přidat.

@nikcza
@moldanubia
@ptjj
@catchulinecka

nikdo17
2. srp 2014

diky za reakci nabmuj prispevek, snad se ozve nekdo kdo to mel jako ja.

moldanubia
2. srp 2014

@ptjj tak jsem to nevydržela a udělala jsem si dnes test - jsem 29dc, a sněhobílo....takže si říkám, ať se co nejdřív dostaví ms a hurá opět na snažení 🙂

ptjj
2. srp 2014

@moldanubia třeba to ještě přijde, kamarádka měla pozitivní test až čtrnáct dní po meškání MS, ale jestli ne, tak vzhůru do dalšího boje s novým elánem!!! 😉

nikdo17
3. srp 2014

holky opravdu tu mely vsechny z vas po laparoskopii udelanou revizi nebo jen jeste zatim ty, ktereji nemely mi jeste nestacily odpovedet?🙂

kytka12
3. srp 2014

@nikdo17 ahoj, já neměla revizi po LPS z důvodu diagnostiky mimoděložního těhotenství.

kytka12
3. srp 2014

@nikdo17 Ahoj, teď jsem si přečetla celý tvůj příspěvek, mám to stejné. Byla jsem na LPS bez revize, nezjistili mimoděložní těhotenství, ale byla jsem těhotná. Po operaci jsem zakrvácela jako měsíčky a minulý týden jsem to měla dostat. Těhotenský test negativní, dostala jsem ted v pátek vyvolávačku. No, do 5 dní bych měla dostat měsíčky. Sex jsme měli taky, ale už ani v normální těhu nedoufám, jsem po IVF.

moldanubia
3. srp 2014

@ptjj tak ms se dostavila, vypada to, ze se ustalím na cyklu 29 dni...presne jak pises, hura do dalsiho snazeni 🙂, ještě si užiju měsíc prázdnin, než se v září postavím před bandu sedmáku 🙂, doufám, že se s nima nebudu stresovat víc jak půl roku 🙂 jen otěhotním, zůstávám doma 🙂, učitelkám prý píší rizikové automaticky 🙂

nikdo17
3. srp 2014

@kytka12 moc jsem to nepochpola. byla jsi na laparo ptz jsi mela podezreni namimodelozni a nebylo to? a tos byla po ivf. a kdyz jsi krvacela ihned po operaci tak to bylo jakoby menstruace a dalsi s cekala normalne jakoby cca po 28 dnech a ta neprisla?

nikdo17
3. srp 2014

@kytka12 to me moc mrzi ze v "normalni" otehotneni nedoufas. ale treba se stane, a rika se kdyz uz clovek moc nedoufa a az tak to neresi tak to mnohdy treba zrovna vyjde ani nevis jak

nikdo17
3. srp 2014

@kytka12 ja jsem prave uz nervozni z toho ze dr rikal ze bych to mela "dostat" a porad nic. boli me uz 10 dni bricho jako bych to mela a stale nic. chtela bych mit kapitolu mimodeloznihontak nejak pro seb "uzavrenou" a timto uz bych to tak ncastecne mela snad. ale takhle na to stale cekam a porad nic a jsem otravena a protivna. a myslim uz na to ze bych treba dostala injekci na vyvolani a co kdyby to neprislo ani pak? myslim proste uz na takove to nejhorsi ze to neprijde dlouho a ja nevim co.

kytka12
3. srp 2014

@nikdo17 Ahoj, byla jsem těhotná po IVF, 9 den po transferu jsem krvácela, myslela jsem, že to je potrat. Přesto byl pozitivní těhotenský test. Jednoho dne se mi udělalo blbě a z důvodu podezření na mimoděl. těhot. mi dělali LPS. Nakonec LPS zbytečná, mimoděl. těhu to nebylo, bylo normální těhu, ale po LPS jsem krvácela a potratila. Teď čekám na první měsíčky po potratu a LPS. Minulý týden jsem je měla dostat, mám dle UZ vysokou sliznici, ale neg. těhot. test, tak mi dali vyvolávačku a do 5 dní snad dostanu MS.... Snad jsem to lépe vysvětlila. 🙂

kytka12
3. srp 2014

@nikdo17 Jinak s tou nervozitou Tě chápu, jsem na tom stejně. Po tom zásahu d těla je něco blbě a nevím co, z pohledu hormonů. No, snad se MS dostaví a uklidním se. Já bych potřebovala vědět termín dalších měsíčků z důvodu zářijového pokusu o otěhotnění - zamražená embrya.

nikdo17
3. srp 2014

@kytka12 jejda tak to je silene ze vlastne ta laparo u tebe byla uplne zbytecna a vlasne kvuli tomu jsi potratila, ale kdyz jednou bylo ivf uspesne tak bude urcite i znova. 🙂

nikdo17
3. srp 2014

@kytka12 a nemuzes byt tehotna i pres negativni tehotensky test? kdyz mas vysokou tu sliznici...

nikdo17
3. srp 2014

@kytka12 taky uz to chci dostat abych uz byla v klidu a mohli jsme se snazit znovu

kytka12
3. srp 2014

@nikdo17 No teď jsem 8 dní po plánované MS, je to dost na prokázání těhu testu. Bohužel vůbec nevím, kdy mám dostat MS, jen odhaduji podle krvácení po LPS. Jo LPS byla zbytečná, ale to embryo se nevyvíjelo, tak bych stejně potratila. Hodnota HCG byla podprůměrná.

nikdo17
3. srp 2014

@kytka12 aha no clovek to musi tak brat ze vsechno asi je jak ma byt a neboj po druhe se to urcite podari zdarne 😉

kytka12
3. srp 2014

@nikdo17 No, doufám, že jo. Občas je mi na zvracení, ale mám dojem, že to je ta vyvolávačka, což jsou hormony.

nikdo17
3. srp 2014

@kytka12 no a co kdyz treba by ani po vyvolavacce ms neprisla. jak se to resi?

kytka12
3. srp 2014

@nikdo17 Mám obavu, že po negativním těhu testu a HCG by došlo k revizi dělohy. ☹

nikdo17
3. srp 2014

@kytka12 jejda tak snad to nebue potreba u tebe a pripadne ani u me, ptz to me hned napadlo a to fakt nechci☹

kytka12
4. srp 2014

@nikdo17 Já začala špinit. Jinak jsem koukala na příspěvky holek a některý dostaly až 3x vyvolávačku než se jim spustily MS. Tak asi hned revize nebude nutná.

nikdo17
4. srp 2014

@kytka12 tak to je fajn ze snad uz se ti to spusti a bude vse ok. no ja jdu na kontrolu v patek tak uvidim co a jak jestli do te doby nic tak asi tez dostanu vyvolavacku.

kytka12
4. srp 2014

@nikdo17 No, tak já nevím, jestli se to dá nazvat špiněním. Asi dvě kapičky a konec. Já se na to vyprdnu 😒 , tak snad se to rozjede.

nikdo17
4. srp 2014

@kytka12 no snad se to rozjede 🙂

kurimka
8. srp 2014

@nikdo17 taky jsem krvacela hned treti den po operaci, klasicka menstruace pak prisla patej tyden po laparoskopii, takze v klidu... s tim otehotnenim to nevim nevim jestli nemuzes otehotnet, pac to jde o to aby se vevnitr vsechno zahojilo

moldanubia
12. srp 2014

@ptjj ahojky, tak co? už jsi byla u doktora 🙂?

ptjj
12. srp 2014

@moldanubia ahoj, jdu teprve zítra, tak mi držte všechno, co se dá, pak se ozvu

moldanubia
12. srp 2014

@ptjj neváhej🙂budu držet i palce na nohou 🙂, určitě dej vědět!

ptjj
13. srp 2014

@moldanubia ahoj, tak jsem po kontrole, embryo je tam, kde má být (uffff) a odpovídá velikostně 6+2, což v podstatě sedí, srdíčko ještě nebylo vidět, snad bude všechno v pořádku i dál