Miniinterrupce, cévkuje se u ní?

slavetice
4. pro 2013

Holky, z duvodu zamlkleho tehu,musim na miniinterrupci...:(chtela jsem se zeptat,jak to probiha a hlavne jestli se u ni cevkuje???(po kazdem cevkovani jsem mela pak zanet mocaku a jednou i vlekly zanet dělohy)....cevkuje se pri tom,nebo ne?

lucifereeek
4. pro 2013

taky jsem měla zamlklé těhu, a u zákroku mě necévkovali.

slavetice
autor
4. pro 2013

Dekuji🙂mam jeste jeden dotaz, kolegyne na tom byla pry take a pry i v narkoze vse citila a bolelo ji to...pry to neni narkoza,le jen nejaky oblbovak....ke vsem tem starostem mam z jejich sliv hruzu....co je na tom pravdy?

krausule
4. pro 2013

@slavetice ahoj,mne tedy nic nebolelo..přišla jsem tam rano..taky neočekavane-takže jelikož jsem snídala..musela jsem na pokoji čekat do dvou hodin..pak mne pichli oblbovák a pamatuju si pak akorat jak jsem se přelezla na stul..a usnula jak špalek..nic jsem necítila..možna trochu z narkozy když se probudíš tak ti muže byt blbe..jinak ješte ten den te pustí domu,ja musela ale zustat na noc..šla jsem na zakrok pozde..když jdeš hned rano-večer si doma.

amabilis
4. pro 2013

@slavetice Revizi mi dělali dvakrát a pokaždé v plné narkoze 😉

bajana
4. pro 2013

@slavetice a naozaj musis ist na zakrok? mne bol MA diagnostikovany az po mesiaci - v 11tt, plod mal velkost 6+4tt...mesiac som o tom nevedela, vsetko OK, ziadne problemy, potom som zacala krvacat, tak som skocila k dr. ... do 2 dni sa potrat rozbehol sam, sice v bolastiach, ale inak OK, na pohotovosti mi pichli nejake injekcie, oxytocin, potom 2 kontroly u dr. a uz je vsetko OK, snazime sa od prvej MS po potrate...zakrok by mal byt posledne riesenie, nie?

kajacz
4. pro 2013

@slavetice U zamlklého těhotenství se zákroku říká revize dutiny děložní. Provádí se po vylačnění pacientky v celkové narkoze, je to krátky výkon, pacientka se vymočí sama před zákrokem, není potřeba cévkovat...bolest břicha po výkonu vnímají citlivější pacientky jako bolest u menstruace...

gepe
4. pro 2013

@slavetice cevkovani asi jak kde, odbery, ekg, narkoza. Tzv. kyretaz. Pokud vse bude ok, pusti Te tyz den domu, ci ten nasledujici. Pak budes mit obdobi sestinedeli. To byva nejen po porodu, ale i gyn. chirurg. zakrocich.

evikmi
4. pro 2013

@slavetice já byla 7x ☹ nikdy necévkovali, ani ekg, jen přeodper.vyšetření, který spočívalo vlastně jen v otázce, jak se cítím..... narkoza je plná, sice jen na cca 15 min, ale neměla bys nic cítit. podle mě je to trochu hloupost,ale dějí se různé věci 😉 já snášela všechny narkozy naprosto v pohodě a asi deset minut po ní jsem vždy už šupajdila na wc(což se nesmí!!)

leeena_4
4. pro 2013

@slavetice ahoj, necévkuje. Ale přídávám se k některým holkám tady - zkus počkat na přirozený potrat. Já othotněla teď v říjnu, ale v 6+4 zamlklý potrat. Poslali mě do Motola, na vyšetření a kdyžtak revizi. Ve čtvrtek tam byl super pan doktor a řekl, že zkusíme počkat do pondělí, jestli se to nerozjede. V sobotu jsem to dostala v plné síle a v pondělí na utz doktor potvrdil, že to odchází a revize není třeba. Takže místo 3 měsíců čekání při revizi a dodržovat šestinedělí mám silnou mrchu a po ní můžeme v lednu na IUI (my to holt doma neumíme 😀). Jinak EKG mi při prvním potratu dělali, ale necévkovali.