Miniinterupce. Do kolika hodin před zákrokem můžu pít?

sisip
14. dub 2011

Ahoj maminky, v nejbližší době mě čeká miniinterupce jsem v 6tt a rozhodli jsme se ,že další mimi ted bohužel nechcem ale strašně se bojím, nevím co mě přesně čeká a taky malou stále kojím a zákrok se dělá v narkoze, takže nevím za jak dlouho odezní z těla pryč, abych mohla v noci kojit. Sestra mi řekla , že od pul noci nesmím jíst ale zapoměla jsem se zeptat jak je to s pitím ,do kolika hodin se muže pít??Mamči co jste na tom byli, můžete mi prosím napsat jaké to je ,at se tak šíleně nemusím stresovat?? Děkuji moc

petulapl
29. říj 2013

no nic, kazdopadne diskuze byla zalozena na jine tema, tak bych to uz vice nerozebirala. Myslim, ze pro tva videa a obrazky jsou jine diskuze 🙂

linda81
29. říj 2013

@petulapl a tak ked uz si sa pytala niekoho , kto ma predstavu tak rada odpoviem 🙂......ale zda sa ze Tvoje dieta bohuzial zachranit nedokazem...

linda81
29. říj 2013

@petulapl to nie su moje videa , su celkom verejne, mozes kuk na nete....a podla mna su v tejto diskusii celkom trefne, ked uz sa niekto pyta,o co ide vlastne...

"aha, jezis nestras me ze je to uz ,,miminko,, ja se porad uklidnuji tim, ze ,,zabiju,, ,,jenom,, bunku a ze to neni jeste vubec hotove miminko.

Jj taky mi rikaly, ze je to rychly, ze pry to jeste neni ani klasicka interrupce. "

nech je clovek informovany do coho ide...

v inych diskusiach nevidim dovod

petulapl
30. říj 2013

ja se ale neptala o co ide ;) ale to je jedno. Mej se.
PS: Rozhodne jsem enchtela, aby ty jsi zachranovala me miminko 🙂

lajla
31. říj 2013

@petulapl ja jsem nikoho neodsoudila..nebo ano????? jen jsem napsala ze to nedokazu pochopit, to neni odsouzeni, a pak za opravdu vazne duvody povazuje kazdy neco jineho..pokud by to matku stalo zivot nebo prokazatelne nemocne dite, znasilneni...tak ano tam to dokazu pochopit, ale ne tehdy, kdyz nekdo napise..zrovna si to nemuzeme dovolit☹(( je mi lito... ja jsem 4te take neplanovala..i pres vsechno jsem v dubnu tohoto roku otehotenela, a bohuzel mela uraz zarazila si kostrc, udelal se obri hematom a o miminko jsem prisla..nedokazu ani popsat ty vycitky svedomi, ze to byla moje chyba a zabila jsem sve dite...tri mesice jsem pockala a otehotnela znovu, tentokrat jsem uz opravdu chtela, a i kdyz je to nekdy opravdu velmi velmi narocne, obcas se mi hlavou tahnout zle myslenky, tak bych si nedokazala predstavit ze bych vedome sve dite zabila!!!!!!
pokud uz nekdo dite nechce existuji baby boxy, adopce, pestounska pece, vzdy se to da vyresit pokud se chce a..pokud opravdu je situace takova zla...ale zase kazdy si zlou situaci predstavuje neco jineho...tak uz je lepsi dite sverit nekomu
jinemu nez ho zabit, vzdyt ten clovicek ani nema na vybranou...urcite by chtel zit, ale proste nemuze...protoze si to nektera nepreje☹ bohuzel...a nazor ze radeji dite zabiju nez ho nekomu dat????
no videla nektera nekdy jak probiha potrat na videu? podivejte se...a takove vety..nechci to videt, nebudu si pridavat...tak to je vysmech..pokud uz s nekym spim, tak to musim brat se vsim vsudy a vsemi nasledky...

verushe20
16. bře 2015

Já bych na interrupci nikdy nešla i kdybych otehotnela ted když má dcera puk roku. Stacilo mi kdyz jsem šla na revizi delohy po porodu.... fuj hnus když si na to vzpomenu, a to mi cistili jen kvůli placente. Já bych nedokázala čekat na Te posteli před zákrokem s tim ze za chvíli mi odeberou moje ,, dite,, vzbudím se a už nebude a už to nepůjde vratit zpatky

deedeedee
20. čer 2015

Tyvole tu seclovek nic nedocte...jenom slepici dohadovani

horohoro
4. zář 2015

Prosím poraďte, přítelkyně šla na mini interrupci a den před tím byl sex. Je nějaká pravděpodobnost, že bude těhotná znova??? Spermie se snáží dostat do vajička 3 dny. děkuji za odpověď

amazonka.k
4. zář 2015

@horohoro Kamaráde, to je úplně jedno, s tímhle přístupem, bude příští měsíc nebo ten další těhotná znovu, to máš nakonec jedno 😀