Nejspíše zamlklé těhotenství, mám šanci?

majlunka1
22. pro 2016

Ahoj holky,jsem cca v 7tt včera jsem celý den lítala přišla jsem domu a zjistila že trovhu špinin,večer mě pobolíval podbřišel ale mela jsem pocit jestli to neni nadýmání,dnes jsem šla na kontrolu a dr mi řekla že tam krev je a že ve váčku nevidí plod 😢 řekla at přijdu na kontrolu v uterý po svatcích a že bud to ze mě odejde samo nebo mě pošle na revizi,jednou jsem byla na uměle přerušeném potratu a ted když by jsme si miminko moc přáli tak se stane tohle,jsem z toho na dně.Myslíte že je ještě nějaká šance že se tam něco objeví? A kdy nejdříve se můžeme pokoušet znovu? Dr řikala že po dvou MS,děkuju

majlunka1
autor
22. pro 2016

Omlouvám se za chyby píšu rychle a jsem ještě v šoku z té zprávy

lajla
22. pro 2016

Bez revize se můžete snažit ihned, s revizi se doporučuje počkat aspoň 2-3 ms kvůli sliznice, kupte si pak kontryhel a malinikovou směs, jsou holky které i.po revizi otehu dříve úmyslně ale % je to spojeno s více komplikacemi, ale záleží na vás taky může být vše v pohodě
Podle popisu bych se smířila s koncem ale jak se říká naděje umírá poslední

luciealb
22. pro 2016

Ahojky no nejsem dr tak nevím kdy se nejpozději má objevit plod ve vacku,ja taky měla podezření na mimodelozni,lezela jsem v nemocnici,krvácela jsem a těhotenské hodnoty z krve stoupaly pomalu,a už mi říkali že ať se připravím na laparoskopii..ale nakonec je to ok;) tak třeba to u vás dopadne taky dobře!držím palce!

8slunicko6
22. pro 2016

@majlunka1 A kolik přesně jsi? Taky záleží jestli jsi třeba neměla ovulaci dýl-tak pak to nemusí odpovídat. Někdo má cyklus kratší, někdo delší-kamarádce to nesedí o 2 týdny a to měla vždy cyklus pravidelný... Ještě bych neplašila.

verunka_korunka
22. pro 2016

I po revizi mi řekli že po šestinedělí se můžeme začít snažit když bude kontrola ok. Ono jak který doktor, někdo řekne po šestinedělí někdo po 3 měsících a jiný dokonce po 6...
A těhotenství může být klidně mladší pokud nevíte kdy byla ovulace. A taky může mít horší utz vaše doktorka a pak je to mladší těhotenství hůř vidět.

majlunka1
autor
2. led 2017

Holky děkuju za rady,nakonec to bylo zamlklé těhotenství,hned druhý den jsem začala krvácet a dva dny na to jsem měla velký bolesti s teplotou a střevní potíže,na kontrole po svátcích mi doktorka řekla že už tam skoro nic není,píchla mi injekci aby se děloha dočistila a druhou proti protilátkám v příštím těhu,ptže jsem Rh negativní,nechala jsem si vzít krev na toxoplazmozu a zítra jdu ještě na kontrolu,na revizi tedy nebudu nejspíš muset a jsem za to ráda,počkám až dostanu MS a za dva měsíce se začneme zase snažit,příště to bude třetí těhotenství tak doufám že se mi nebudou tvoř

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru