Otěhotnění po potratu. Kdy se má začít?

holka
20. lis 2006

Ahojte vsechny.
Patrim bohuzel do te smutne skupiny tech, ktere o prvni mimi prisly spont. potratem. Po nem nasledoval zakrok na vycisteni delohy. Uz jsem slysela x nazoru na to, kdy se zacit snazit znovu. Ale popravde porad nevim odpoved. Pokud mate nejake info, napiste ho prosim.

kapunka
4. bře 2008

fakt jsou fajn a mají bezva přístup a mají nejen gynek. ambulance ale i liniku IVF, takže je to propojené...
www.gest.cz

já chodím k dr. Hochmutové / sice na prahu 8, ale oni se zřejmě různě střídají../
ale myslím, že je jedno,ke komu..

akras
4. bře 2008

Dík moc, už jsem si to našla a napsala jsem jim, jestli berou nové pacienty, je to kousek od mého bydliště. Platíš nějaké pušální polatky nebo nadstandart?

akras
4. bře 2008

Deni, určitě se to srovná...a nebo ani nebude mít šanci, protože už budeš znovu těhu 😉

kapunka
4. bře 2008

platím 500 za půl roku - nebo na čtvrt..já ted nevím.....ale je to pakatel....zkus tam radeji zavolat než psát , to je jistější...myslím. že budeš spokojená...bydlíš na Praze 6?

akras
4. bře 2008

Jo, tak 500 jsem na půl roku platila taky - za nadstandart. Určitě se to vyplatí. Jsem z Dejvic. Počkám do zítřka, jestli odpoví, kdyžtak jim zavolám, až budu mít taky info z kontroly.

akras
4. bře 2008

kap, je tu taky diskuze Mimoděložní těhotenství-1 vejcovod-následné těhotenství, zkusila jsi se tam mrknout? Možná by ti holky poradily ohledně toho, z čím já tedy zkušenost nemám. Ale ne, abys mě tu nechala samotnou, dej aspoň vědět, co se s dověděla 😉

kapunka
4. bře 2008

🙂 🙂 🙂

kapunka
4. bře 2008

parkrát jsem tam byla...je to trochu smutnější než tady - tam je riziko potratu a ještě problém s otěhotněním...budu tady i tam... 🙂

akras
4. bře 2008

Jo jo, tak to budeš táhnout na několika proudech, ale já doufám, že se pak stejně sejdeme už v jednom jediném - tom těhulkovském

kapunka
4. bře 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

akras
5. bře 2008

Dobré ráno (no, spíš dopoledne 😕 , pročetla jsem diskuzi o kontryhelu, tak jsem si ho včera koupila. Tak doufm, že urychlí regeneraci všeho a já budu v pořádku. Odpoledne jdu k dr., dám vědět, co jsem zjistila. Chci se zeptat taky jaká jsem vůbec krevní skupina, vůbec to neví....abych třeba nebyla Rh neg., ale to si myslím, že by mi řekli už v té Itálii v nemocnici, že to je pravděpodobně důvod. Tak uvidíme

kapunka
5. bře 2008

ahoj, to by ti asi řekli...ozvali se ti z toho Gestu?? 🙂

akras
5. bře 2008

Z Gestu se neozvali, tak tam zítra zavolám. Dnes jdu až v 15,40 a vždycky u dr. ještě čekám, tak už by tam pak možná nikdo nebyl.

akras
5. bře 2008

Nasla jsem tu téma Těhotenství 2 měsíce po kyretáži, nebo tak nějak, je to hrozně optimistické. V zahraničí prý dporučují čekat jen do 1.MS, rotože pak se zvyšuje riziko zánětů a celkově to pak prý hůř jde, tak začínám uvažovat, že do toho praštíme hned 😕
Myslím, že mě nedělali takovou tu klasickou kyretáž (výškrab tou lžicí), ale ten doktor, když mi popisoval zákok v AJ říkal něco o vakuovém vysátí, tak jsem si to hledala na netu a prý se to do 12tt takhle dělá, protože je to šetrnější. Jsem ráda, protože to nebude děloha tak "poškrábaná".

kapunka
5. bře 2008

tak to se máš..mě to dělali brutálněji..

na těhu 2 mesíce po kouknu, díky za tip... po první MS?? to by byo super...ale zase si pak něco vyčítat..ja fakt nevím.... ☹

jinak v Gestu jsou tuším do 19h..

kapunka
5. bře 2008

Akras, nemůžu to téma najít....zkopíruj mi prosím odkaz ..díky 🙂

akras
5. bře 2008

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Tady to je, je to téma z minulého roku, ale alespoň vidíš, že ty holky tam už mají zdravé děti, tak jim to vyšlo 🙂
Tak to bych tam zkusila zavolat ještě dnes, jestli jsou tam do 19h. Dík

akras
5. bře 2008

Já si prostě myslím, že to fakt záleží na tom, jak se cítíš, myslím, že poznáš, jestli jsi fyz. i psych. v pořádku a pokud nejsou komplikace,...tak proč ne. 🙂

kapunka
5. bře 2008

no, ještě měsíc šestinedělí, piju kontryhel, pak čekání na MS..a uvidíme... 😎

akras
5. bře 2008

kontryheluju taky od včerejška, ale jsem zvyklá na sladké čaje a tenhle by se asi sladit neměl, tak se musím docela přemáhat.
Dnes manžel říkal, že by bylo hezké si v půlce dubna zadělat na ledňáčka 😀.

kapunka
5. bře 2008

A KDY JSI BYLA NA TÝ REVIZI?? JA MYSLÍM, ŽE KDYŽ HO OSLADÍŠ, NIC SE NESTANE..NEBO MED.

akras
5. bře 2008

19.2. jsem byla. Pokud MS přijde tak nějak normálně, tak bych ji čekala tak od 15.3., pokud ne tak prý přijde do konce toho šestinedělí, což bude 2. 4.

akras
5. bře 2008

Kdyby MS přišla normálně už teď v březnu a druhá taky v termínu, tak bychom mohly se snažením tak nějak po 20. dubnu začít.

kapunka
5. bře 2008

TAK TO MÁME FAKT SKORO STEJNĚ..JÁ 22.2. A KDE JSI BYLA? ASI ZÁLEŽÍ I NA STÁŘÍ TOHO TĚHU..JÁ MĚLA 5+2 😒

sluninka
5. bře 2008

jste tu některá? 😕

bobina27
5. bře 2008

ahojte holky, tak jsem loni patrila do vaseho tematu a ted uz mam skoro 5 mesicniho klucika. Mela jsem zamlkle tehotenstvi v 6tt, pak kyretaz, pockala jsem na 1 MS a pak jsme to zkusili znovu a hned to vyslo, Šimon je zdrave ditko akorat se mu chtelo na svet o mesic driv, kazdopadne hned to dohnal 🙂 . Jen jsem vas chtela povzbudit, pokud je telo pripravene tak se to uchyti 😉 a pokud jsou zavaznejsi problemy, tak je lepsi to vedet driv nez pozdeji co? Aspon takhle nejak jsem k tomu pristupovala. Tak drzim pesti at se vam to brzy vydari.

sluninka
5. bře 2008

bobina....já mám teď týden po 1.MS a už jedem na plný obrátky 😀 ale nemyslíme teď na mimčo,ale jen si užíváme to o co jsme teď přicházeli 6týdnů 😕

majmuna
5. bře 2008

Ahoj holky musim se pripojit...minuly rok v breznu jsem taky mela zamlkle tehotenstvi a juknete kolik mi zbyva dnu do terminu....prodelala jsem jen dve normalni MS a dalsi mimco me hned zbavilo predeslych slzicek 😅 Drzim vam vsem palce at to dopadne podobne ne-li stejne jako u nas 😉 Jinak mi taky byla doporucovana delsi pauzicka ale jsem tvrdohlava a rekla jsem si ze na nic cekat nebudu 😀 Kazdy stejne tvrdi jak vite neco jinyho...

akras
5. bře 2008

Hlásím návrat z kontroly!!!
Takže,vůbec mě nevyšetřovala, jen se ptala 😕 Genetické a krevní testy, na které jsem ještě stihla jít byly úplně v pořádku, krev mám 0 Rh +, takže v tom taky problém není. Jsem zmatená, protože jsem si říkala, že když už se ve mně mimi asi 4 týdny nevyvíjelo, tak by to poznat mělo být 😒
Byla jsem podle MS 11tt, podle početí tak 8 - 9tt a v nemocnici mi řekli, že to vypadá tak na 4tt, takže konec ☹
sumasumárum jsem ráda, že jsme holta asi jeden z těch milionů případů, co se jim to stalo, a jsem ráda, že jinak jsem v pořádku. Prý to takhle brzo bývá asi špatně založené.....
Dnes už ani nešpiním, kontrola po 1. MS. Myslím, že na to pak taky vlítnem, když nebude důvod proč ne.

sluninka
5. bře 2008

akras... já jsem se ještě po 1.MS na kontrolu nedostala 😒 asi trošku špatný,ale snad je vše ok, cítím se dobře...
jinak s tím tt, mě na 1.kontrole řekli že jsem asi ve 3tt a pak jsem tam šla za 3týdny a řekli mi,že jsem asi ve 4tt, takže nic...