Otěhotnění po potratu. Kdy se má začít?

holka
20. lis 2006

Ahojte vsechny.
Patrim bohuzel do te smutne skupiny tech, ktere o prvni mimi prisly spont. potratem. Po nem nasledoval zakrok na vycisteni delohy. Uz jsem slysela x nazoru na to, kdy se zacit snazit znovu. Ale popravde porad nevim odpoved. Pokud mate nejake info, napiste ho prosim.

sarahxa
14. pro 2006

lenny: tak to moc gratuluju 🙂

lennyna
14. pro 2006

děkuju sarah 🙂
ještě mám před sebou půjčení šatů a to bude oříšek 😉
jsem spíš sporotvní typ, tak to bude asi legrace 🙂

lennyna
14. pro 2006

Teda sportovní 🙂

sarahxa
14. pro 2006

oběhneš pár svatebních salonů a bude to 🙂 alespoň přijdeš na jiné myšlenky,to taky není na škodu 😉

lennyna
14. pro 2006

nestraš! 😉 maximálně jeden a tam vyberu 🙂 jinak jdu v bílých teplákách 😀

maly_strom
14. pro 2006

Ahoj holky, je mi moc líto, co se všem přihodilo, mě to potkalo taky, v pondělí jsem byla na dočištění dělohy, a je mi smutno, i když chápu, že asi nebylo něco v pořádku, a že je to takhle lepší ☹
Lenny gratuluji ke svatbě 🙂 Já jsem také sportovní typ, ale když jsem viděla všechny ty svatební šaty, tak prostě jednou jsem chtěla být za princeznu 😅 😵

lennyna
14. pro 2006

Ahoj maly_strome (nebo jak Tě máme oslovovat) 🙂
S miminkem je mi to moc líto ☹ ☹
Na tý fotečce vypadáš krásně, ale hrozně malá 😉 nechceš nám nějaké další ukázat? 🙂
Mně taky každý říká, že to přijde až při zkoušení, tak uvidíme 😵

maly_strom
14. pro 2006

Jmenuji se Eva.
Lenny za jak dlouho se začnete snažit znovu o miminko?
Určitě to přijde při zkoušení, já si ty své zamilovala na první pohled. Tak uvidíš a zkoušení si užívej, je to z plánování to nejhezčí 😉

sarahxa
14. pro 2006

maly_strom: je mi to líto ☹

lenny: jak začneš zkoušet tak tě to chytne,uvidíš 🙂 zkus si projít alba na beremese,třeba chytíš inspiraci 😉

lennyna
14. pro 2006

Evi máme to klasické doporučení začít to zkoušet po 3-6 měsících (nebo spíš menstr., protože i na tom záleží). Jak to bude uvidíme, necháme tomu zřejmě po těch 3 volný průběh. Zatím je to vše ještě bolavé, tak si to nedovedu představit, ale určitě nebudeme nijak moc otálet 🙂 na březen už máme naplánovanou svatbení cestu, tak by to mohlo tomu termínu tak nějak odpovídat 🙂 co vy? On jak každý říká - zkusíte to bry znovu a bude to dobrý- tak trochu láká to zkusit hned, viď 😉
Sarah tak dobře, dám v pondělí vědět, jak mi to vybírání v pátek šlo 😀

sarahxa
14. pro 2006

lenny: aby tě nevyhazovali že mají zavíračku 😀

mě v nemocnici řekli ať si dám půl roku pauzu,ale já jsem se fyzicky cítila fajn hned. tak jsem si řekla že nechám projít 3 cykly a pak se přestanem hlídat a uvidíme. říkala jsem to svému doktorovi a on říkal že je to ok.
doufám že se nám zadaří brzy,a že to dopadne dobře,protože nevim jestli bych to znovu zvládla

maly_strom
14. pro 2006

Mně v nemocnici jedna doktorka řekla, že 3 měsíce a můžeme se snažit, druhý doktor řekl 6 měsíců, ke svému gynekologovi se teprve chystám, asi bude kompromis. Někdy od dubna se začneme snažit 😉

berruna
14. pro 2006

Mně řekli v nemocnici půl roku, doktor, že můžeme klidně už po první MS a tak jsme udělali kompromis a počkali 3 měsíce a pak se to povedlo..doufám, že tentokrát to bude už klíšťák 😉 a bude se držet maminky zuby nehty...

maly_strom
14. pro 2006

Berru moc Ti to přeji! Dáváš nejen mně, ale i holkám tady naději, že se nám to napodruhé taky podaří 😉
Moc se opatruj! 🙂

hanulik
14. pro 2006

Ahoj holky. Leni, všechny tu moc dobře víme, jak se cítíš. Já jsem do květňovek úplně přestala chodit. Teď jsem jednou někde četla, že už holky začínají cítit první pohyby a spadla jsem zase zpátky, z čeho jsem si myslela, že už jsem se dostala. ☹ Jinak my nechali přejít jeden cykl a přestali jsme se hlídat. Říkáme si, že příroda si sama poradí. 😉

lennyna
14. pro 2006

Berru - ahoj kočičko, to víš, že to bude pěkný klíšťátko 🙂
Hanulik - já taky vždycky na úvodní straně koukám, kdo z červencovek psal ☹
Byly to moc fajn holky. Ale to my jsme taky 🙂

hanulik
14. pro 2006

Lení, já se moc těším na další miminko. Na další holčičku. Včera jsem koupila dudlík a doufám, že ho budu moct brzy dát příteli jako tajný dárek. 😀 Myslím, že nejvíc budeme fajn maminy. 😀

lennyna
14. pro 2006

Tak to my máme hanu do tohoto stavu ještě daleko. Prostě teď budeme mít svatbu, pak svatebku a pak budeme řádit 🙂 😀
Hanu a držím palečky!!! 🙂

berruna
14. pro 2006

lenny: ta svatební cesta bude ideální odreagování..my jsme na svatebce teda relaxovali poctivě a taky se nám zadařilo.. 😉
pořádně si užiješ jak svatbu, tak svatební cestu, počkej, uvidíš, že pak budeš říkat, že to mimi přišlo v pravý čas.. 🙂

hanulik
14. pro 2006

No my svatbu plánujeme, ale zatím je to v nedohlednu. 🙂 Někdy jí strašně moc chci, ale na druhou stranu si říkám, že ty penízky radši investujeme do mimi. Jsme šťastní i takhle. Já Ti taky moc držím palce, protože tohle je příšerná situace. A obdivuju každou holku, co se s tím dokáže vyrovnat...

sarahxa
14. pro 2006

holky,takže pokud nám nepůjde otěhotnět tak si mě bude muset můj drahý vzít, aby jsme mohli jet na svat.cestu abychom se odreagovali a zadařilo se 😀 😀 😀

berruna
14. pro 2006

hani: myslim, že vyrovnat se s takovou ztrátou a kort takhle před vánoci prostě nejde..
já sem se s tím nevyrovnala doteď a musím říct, že teď se bojím každého druhého dne a každé návštěvy na toaletě, jestli náhodou nekrvácím, nebo něco podobného..strašně se kontroluju a taky mám o hodně větší strach, než jsem měla poprvé..
člověk byl poprvné takový vyjukaný, nepřipouštěl si, že by se to mohlo stát jemu, všem to vyslepičil, protože z toho měl nesmírnou radost a ono ejhle...

jj, život je krutej..ale hlavu vzhůru děvčátka, je sice krutej, ale teprve nám začíná....

berruna
14. pro 2006

sarahxa: 😀 dobrá motivace, co řikáš 🙂)

hanulik
14. pro 2006

Sáro 😀 😀 😀
Berru, no u nás se to hodně hrotilo před samotným potratem. Ty dva dny doma byla hrůza. Chtěla jsem si něco udělat... A nebýt přítele, udělala jsem to. Přesně jak to píšeš, já si nemyslela, že se mi může něco stát. V rodině nikdy problémy nebyly, tak jsem si myslela, že vrchol všeho bude otěhotnět. Když se to povedlo, všem jsme to řekli. Teď jedna půlka vesnice říká, že jsem musela na potrat, druhá, že jsem chtěla jít.

berruna
14. pro 2006

hanulinko: na lidi z vesnice se vykašli a nebo ještě lépe, úplně vyser 😀
nechápu proč má každej tendenci se do všeho montovat.... 🙄

sarahxa
14. pro 2006

Berru:
docela chápu tvoje obavy, pokud se mi podaří znovu otěhotnět,asi na tom budu stejně. ale musíš se alespoň pokusit být v pohodě,kvůli tomu maličkýmu 😉
tentokrát to vyjde 😉

hanulik
14. pro 2006

Berru, já na ně přesně to 😀 😀
I já se budu bát, ale moc se na to těším. Neboj, zvládnete to. Oba.
😉

lennyna
14. pro 2006

Berru žádný strachy! Vše bude v pořádku 😉
Hanu že to ví vesnice je o to horší, ale přesně jak píšou holky, peč na ně 😀
Žijte si s tou Tvojí láskou pro sebe a pracujte si na štěstíčku 🙂 😀

nikitazak
14. pro 2006

ahoj Hanuliku, taky jsem z kvetnovek. zrovna vcera jsem si rikala, ze bych 19.12 uz vedela jestli je to chlapecek nebo holcicka. mela jsem naplanovanou kontrolu ☹

divabara
14. pro 2006

Ahoj holky!Opravdu je nejlepsi se odreagovat...svatba...svatebni cesta...i kdyz se ale na to neda zapomenout.Ja jen doufam,ze jsem vas nedemotivovala tim,ze nam se bohuzel nezadarilo uz ctyrikrat.POkud se to stane jednou nebo dvakrat,tak je to nahoda.Urcite bude lip!Ja uz bohuzel ztracim nadeji,ze se nekdy dockam.Furt si rikam,ze je to nahoda,ale bohuzel okoli si to uz nemysli.Nejhorsi na tom je,ze cloveka to porad boli,nikdy se s tim uplne nevyrovna,proste to v jeho srdicku zustane navzdy.Navic mam v mem okoli spoustu tehulek...moje sestra uz ma tri deti a vse bez problemu.V podstate nikdo v rodine nezazil to,co ja...A nejhorsi na tom je,ze se potkate s nekym,kdo rekne,jestli bych se nad sebou nemela zamyslet,ze nemam mimi...