Otěhotnění po revizi, za jak dlouho se vám podařilo?

rolfinecka
5. led 2014

Ahojte holky,
chtěla bych se zeptat... Některé z vás, která si tím prošla...
V 8tt jsem musela podstoupit revizi dělohy, miminku přestalo bít srdíčko.
Chci se zeptat za jak dlouho se vám podařilo znovu po revizi otěhotnět?
My se začali snažit hned po první MS a pořád nic. Už je to 4měsíce... ☹

janulal
5. led 2014

@rolfinecka ahoj, my se začali snažit po druhé MS od revize a po třetí MS od revize se už zadařilo a máme zdravého chlapečka. Věřím, že jsi z toho smutná, že pořád nic, ale 4 měsíce je ještě krátká doba, tak se tím hlavně nestresuj a moc držím palce, ať se vám miminko brzo zadaří. 😉

rolfinecka
autor
5. led 2014

Děkuju, doufám, že už to brzy příjde...
Pokaždé s napětím čekám, zda to dostanu nebo ne...

sonik22
5. led 2014

Ahoj, taky jsme přišli o miminko v 8 tt☹. Je to něco málo přes dva měsíce. Snažím se myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Mám pocit, že vidím ta miminka všude☹. Chtěli jsme se začít snažit teď (po druhé MS), ale jsme oba šíleně nemocní, tak nemáme ani chuť. Nějak mám pocit, že to je jak naschvál. No, ale pozitivní myšlení je prý zázrak. Tak Ti přeju jen to pozitivní myšlení a budu Ti držet pěsti, aby se Vám brzy zadařilo.

rolfinecka
autor
5. led 2014

@sonik22 Ahoj. I já se snažím myslet pozitivně a taky myslím do té doby než příjde MS, pak jsem z toho smutná. Děkuju mnohokrát a taky držím pěsti, ať se Vám brzo zadaří... 😉

petule12
5. led 2014

@rolfinecka měli jsme štěstí a z nás se zadařilo po první MS
určitě se podaří, hlavně se nestresovat, což se lehce řekne, ale hůře plní 😒
Moc držím palce, určitě se za čas budeš chlubit těhotenským bříškem 😉

@sonik22 - také držím palce. Vím jak se cítíš. I když mám teď už 2 děti a je to už 4,5 roku, tak stejně si občas vzpomenu co by bylo kdyby. Jaké by to miminko bylo a tak. Úplně zapomenout se nedá nebo alespoň já to neumím 😒
Moc držím palce, aby i u vás bylo brzy veselo
😉

sonik22
5. led 2014

@rolfinecka Snad se pak spolu sejdeme v nějakém jiném fóru typu: Rodíme v....apod. 🙂

sonik22
5. led 2014

@petule12 Děkuju. Jojo, je to fakt těžký. Děkuju za podporu.

neominka
6. led 2014

Ahoj,moc me to mrzi ☹
Ja jsem 5.9.2013 podtoupila vyvolany porod v 16tt + revize delohy a ted je leden a ja porad nejsem tehotna ☹ (DOWN)
MUDr. rikala, ze kazde telo se hoji jinak a musi se dat dohromady, aby jsi byla schopna detatko donosit.
Sliznice se musi dotvorit .
nekdo doporucuje 3 mesice, nekdo doporucuje 6 mesicu.
A Pozor - hlava je mocna carodejka 🙂 vytvori si blok a nejde to. ja se snazim ji taky odbourat

Drzim moc palecky:-*

janapavlik
6. led 2014

Tak i já přispěji a možná vás všechny, co to potkalo povzbudím...
V lednu 2012 jsem podstoupila revizi v 10tt kvůli zamklému těhotenství. Hodně nás to zasáhlo, měla jsem dlouho psychický blok, že se to stane znovu, až se nám to podařilo až za rok.... A teď mám tady u sebe 2-měsíční holčičku 😉 . Vím, že jsem byla už alergická na řeči typu "nic si z toho nedělej, podaří se to znovu" atd... 😝 Srovnat se s tím nejde nikdy, taky to ve mě bude pořád a představuji si, jaké by to dítě bylo, jestli by to byl kluk nebo holka.... Budiž vám útěchou, že se to někdy podaří a u každého jinak za dlouho. Už jsem propadala panice, loni v únoru jsme jeli s manželem na wellness víkend (samozřejmě bez první dcery 😀 ), a ejhle, v březnu jsem našla dvě krásné // na testu 🙂 . Podotýkám, že první dcera byla také zplozena na dovolené 😀 . Sice jsem měla celé těhotenství strach, aby se něco nepo..., ale naštěstí vše proběhlo ok, na rozdíl od těhotenství s první dcerou, bylo rizikové.

ovce11
6. led 2014

Ahoj holky, i já mám za sebou revizi v 9tt. Vždycky si říkám, že už jsem v pohodě a pak zjistím, že ten smutek je tu pořád ☹.Nicméně koncem ledna můžeme začít zkoušet znova, tak taky doufám, že nám to vyjde co nejdříve. Děti jsem chtěla snad odjakživa, jen ten pravý partner nebyl 🙂. Bohužel strach, že se to opět nepovede mám čím dál tím větší a taky jsem si uvědomila, že to by mohla být překážka. A wellness pobyt máme objednaný na konec února, myslím, že si to zasloužíme po tom trápení 🙂. Jinak všem držím pěsti, ať se té největší radosti brzy dočkáme 🙂.

janapavlik
6. led 2014

@ovce11 budu držet pěsti, ať se zadaří 😉

zuza01
6. led 2014

@rolfinecka Já jsem poprvé o mimčo přišla v 9tt, od 6tt se nevyvíjelo. Otěhotněla jsem po prvním cyklu po revizi. A v 10 tt se srdíčko zastavilo zase...
Musela jsem se dát dohromady hlavně fyzicky, bylo to dost náročné a trvalo asi čtyři měsíce, než jsem se dostala do normálu. Psychicky se srovnám teprve až porodím zdravé dítě, takže to prostě teď nijak nevyřeším.
Určitě to půjde, tělo se musí srovnat a u každého je to jiné 😉

monkapa
6. led 2014

Ahoj,já po první revizi otěhotněla po 4 měsích,opět revize a od ní po 9 měsících a ted čekám jak to zase dopadne...

terrorkax
6. led 2014

ahoj holky, ja byla na revizi v prosinci a se snazenim nevim jak to bude, myslim, ze bude trvat nez budu psychicky v poradku a buhvi jak natom jsem zdravotne...Ale chtela bych se zeptat, kdy jste byli po revizi u sveho gynekologa? ja jdu v pondeli pro nejake vysledky do nemocnice a pak nevim jestli se objednat teda jakoby po sestinedeli??

zuza01
6. led 2014

@terrorkax Kontrola po revizi by měla být po 14 dnech, v nemocnici by měli dát po revizi zprávu a tam to je.

terrorkax
6. led 2014

@zuza01 je tak to jdu najit papiry, ja budu ve ctvrtek po revizi tri tydny

terrorkax
6. led 2014

@zuza01 jo tak jak jsem si myslela, ja to tam napsany nemam, pouze, ze se mam dostavit do ty nemocnice pro vysledky

zuza01
6. led 2014

@terrorkax Já to tam měla pokaždé, 14 dní... Tak zeptat v pondělí nebo zavolat gynekologovi.

terrorkax
6. led 2014

@zuza01 diky zeptam se v pondeli, budu menit gynekologa, tak chci volat primo na objednani a ne jenom s dotazem 🙂

sonik22
6. led 2014

Taky si říkám,ze nejlepší a asi i jediný lék je mít zdravé miminko v ruce.Určité se taky bojím.Já mám navíc v práci kolegyni,která za měsíc rodí ☹ .O miminko předtím prý také přišla. Moc jí to přeji, ale zároveň bych moc chtěla být na jejím místě. Na druhou stranu mi taky dodává naději. Je zvláštní jak člověk zjistí kolik známých si prošlo tím stejným.Můj gynekolog mi rekl,že to dnes není nic zvláštního ☹ . Jinak já byla na kontrole taky 14 dní po revizi.

rolfinecka
autor
6. led 2014

Holky, děkuju za odpovědi. Mé tělo možná není ještě tak úplně připraveno. Ale doufám, že brzo bude a zahojí se moje bolavé srdíčko... A vše proběhne v pořádku... Jinak všem, kterým se to stalo přeji, ať mají zdravé miminka a děti a dělají vám jen radost. A nám, co se o nás ještě to štěstíčko neopřelo, ať se na nás brzo přilepí a už se nepustí a hlavně ať je zdravé... 😲

ppetrac
7. led 2014

Nikdy jsem netušila, jak často se toto stává a už vůbec mě nenapadlo, že se to stane i mně. Ve čtvrtek to budou 4 týdny od revize a pořád to bolí. Taky si myslím, že jediný lék je, mít zdravé miminko. Začneme se snažit po druhé MS, tak snad to co nejdříve vyjde 🙂

vercula7
7. led 2014

Taky jsme se začli snažit po první Ms a pořád nic a 4 ms už nepřišla.tfuj tfuj aby se rychle zadařilo je to ten nejlepší lék na bolest

koliotte
7. led 2014

Ahoj holky, nebojte, mimčo se zadaří ! Já jsem v koncem února 2013 bohužel také podstoupila revizi po zamlkém těhotenství ☹ Chtěla jsem vědět, kdy se znovu máme začít snažit o mimi - ale názory byly různé : jeden gynekolog říkal hned po první menstruaci, další za tři měsíce a ten poslední za šest měsíců .... No, začali jsme se snažit hned po té první ... jenže další přišla hned za 14 dní, byla prostě hodně nepravidelná. Kamarádka mi poradila Sarapis (je několik druhů, já koupila mensis) - je to přírodní produkt z lékárny, stojí necelých 500 Kč (tabetky na měsíc), že ji pomohl otěhotnět ... možná to byla náhoda, možná jsem se tím psychicky zklidnila, ale další balení jsem už nepotřebovala 🙂 Otěhotněla jsem v červnu, tedy po čtyřech měsících 🙂 🙂 Brzy mě čeká porod 😉

cibka
28. led 2014

ahoj holky,
přidám se k vam a také se potrebuji svěřit zítra to bude týden co jsem spontálně potratila byla jsem 6+3 a musela na revizi dělohy protože tam zustal zbytek pl .vejce. bolí to oto víc protože se nám to povedlo spontálne již mám za sebou 3 neuspěšné IVF a ted po 6 letech ja poprvé viděla jak vypada pozitivní těhotenský test na vlastní oči. asi jak píšete jediné co pomuze je mimco v náručí, ale mám obavy aby se to povedlo protože tohle beru opravdu jako zazrak. díky za jaké koliv zkusenosti či rady.. držím vám všem palečky at se dočkáte co nejdříve

radushka1
28. led 2014

Ahojky, my se teda začali snažit až po 3 měsících, možná to bylo u mě spíš psychické, nevím. Ale na druhý pokus 😉 Jak mi říkali lékaři, revize tě vyčístí a je připravena orná půda pro mimčo. Teď tu mám 9 měsíční holčičku, takže brzy to přijde, uvidíš 😉

cibka
29. led 2014

tak to by bylo super, ale nevidím to tak ruzove mam furt neco extra 🙂

stepankakv
19. zář 2014

Ahoj holky, chtěla bych znovu otevřít tuto diskuzi. Jsem po revizi 9 měsíců a snažíme se 5 měsíc a stále nic :( začínám propadat panice :(

nessik
19. zář 2014

@stepankakv a předtím to šlo rychle? Měříš třeba bazální teplotu a děláš ovulační testy? Já jsme v šestinedělí a taky se bojím, že to pak nepůjde, je to můj třetí potrat za 2 roky ☹

stepankakv
19. zář 2014

@nessik před tim jsem otěhotněla za 4 měsíce. Takže normál. Dělala jsem ovu testy ale ted už na to prdim :( přijde mi ze se tim akorát pak stresuji. To je mi lito 3 potrat :( tak to už musíš na nějake vyšetření ne?