Ovulace 4 dny po revizi, stalo se vám to?

mihy
29. zář 2016

Ahoj holky, mám dotaz na ty z vás, které jste prodělaly revizi po ZT. Já byla před 4 dny na své první revizi (o mimi jsme přišli v 11tt) a víceméně jsem neměla žádné bolesti a krvácení bylo jen po zákroku. Pouze občas křeče v břiše jak se stahuje děloha. Nicméně dnes ráno jsem měla šílené křeče v levé části podbřišku tam kde jsou vaječníky. Nedalo mi to a udělala jsem si ovulační test a jsou tam // což indikuje ovulaci. Docela se mi ulevilo, že to není nic vážného a překvapilo mě, že už tak brzy po potratu probíhá ovulace. Stalo se to některé z vás? A pokud ano, kdy potom následně přišla MS? Moc děkuji za informace

emysicka
29. zář 2016

Mě teda osobně ne, ale známá měla taky ZT, a hned na to skočili, otěhotněla a mají holku 🙂 .... ale s MC kdy přijde nevím, osobně znám jen tento případ 🙂

mihy
autor
29. zář 2016

@emysicka děkuji za informaci. Já tedy chci určitě počkat až na první MS, až bude děloha zase připravená, přecejenom jsem po zákroku 4 dny a hned se na to vrhnout to by asi nedopadlo dobře🙂

obyvatelka
29. zář 2016

já byla na revizi v lednu tohoto roku (15.1), do měsíce jsem dostala menstruaci (ovulaci jsem si nehlídala), poté si manžel nedal jednou pozor a teď máme 44 dní do termínu porodu 😀 doktor chtěl, abychom s otěhotněním počkali, než mi udělá všechny testy (bo už jsem potratila podruhé), nicméně stihli jsme jenom 2 základní, než jsem zjistila (březen), že jsem znova těhotná 😀

sadamka90
29. zář 2016

@mihy Ahojky těžko říct, ale je možné, že ti ovu testy vycházejí ještě pozitivně, protože v sobě máš ještě zbytek hcg hormonu. Teda vím, že když vycházejí pozitivně těhu testy, tak i ovulační. Ale pokud by ti vyšel těhu úplně negativní, tak je možné, že je to ovulace 🙂.

mihy
autor
29. zář 2016

@obyvatelka Tak to moc gratuluji! Taky si myslím, že po té první MS je to už v pohodě a že tělo si samo řekne že už je připravené a žena otěhotní🙂

mihy
autor
29. zář 2016

@sadamka90 To mě taky napadlo, že jsou to hormony z těhu, ale co ty křeče v oblasti vaječníků? Každopádně budu čekat až na první MS a pak tomu už dáme volný průběh🙂

sadamka90
29. zář 2016

@mihy No toť otázka, třeba prostě tělo chce, ať si rychle zase těhu a tak přišlo s ovu 😀 Jinak jsem na tom stejně, sice ne po revizi, ale sp teď v úterý, takž teď taky čekám až zase přijde ovu, ms a tak 🙂

janina8686
29. zář 2016

asi hloupá otázka, ale může vyjít ovulační test pozitivně, když jste těhotná?

mihy
autor
29. zář 2016

@sadamka90 Tak jsem si udělala cvičně těhotenský test a ten je negativní, takže tělo se s tím asi vyrovnává docela rychle. To jsem tedy překvapená

sadamka90
29. zář 2016

@janina8686 ano muže 🙂)

mihy
autor
29. zář 2016

@sadamka90 A v jakém týdnu jsi potratila? Máš bolesti nebo je to už ok? První potrat?

sadamka90
29. zář 2016

@mihy napíšu IP 🙂)

obyvatelka
29. zář 2016

@mihy jinak já měla 4.den po revizi šílené bolesti v podbříšku, až jsem skončila na pohotovosti a nechali si mě na 2 dny v nemocnici na pozorování...prostě ta děloha se mi zavinovala a bolelo to jako prase.....takže bolesti jsou normální, já jsem třeba skoro vůbec nekrvácela.....je to u každého individuální.....

vjercik
29. zář 2016

Ahojki, ja byla na revizi 25.7. Ted mam 3ms. Uz po druhe jsme se nehlidali, ale neklaplo to, prisla treti;) predtim jsem otehotnela hned. Doufam ze ted uz to klapne.po revizi jsem krvacelq asi 6dni a pak asi tyden spinila.zadne bolesti jsem nemela. Hned po revizi jsem se citila dobre jakobych nic neprodelala. Hodne stesti a at to ted klapne🙂

vjercik
29. zář 2016

Druha ms po revizi dosla 29den a ted jsem mela 6dni zpozdeni. U me normal, mam to tak vzdy🙂