PCOS, podařilo se vám po revizi otěhotnět přirozeně?

515ka
8. lis 2016

Ahoj holky 🙂 Právě mi dorazila 1. MS po revizi (po píchnutí Agolutinu). Četla jsem o hodně případech, kdy se ženám s PCOS po potratu tělo "vzpamatovalo" a otěhotněli přirozeně. Já potratila v 7. týdnu a dělali mi i revizi. Dr. samozřejmě radí počkat 3 měsíce, ale zas jsem slyšela, že tělo po po potratu jak pohnojené a že ženy otěhotněli hned po 1. MS. Chceme se tedy po MS přestat chránit, ale co mně spíš zajímá jestli je tu nějaká která měla PCOS a po potratu otěhotněla přirozeně, že se jí to fakt spravilo ? Děkuji 🙂

kvetinkaj333
3. únor 2017

@515ka tiez ma to zaujima, mam pcos a potrat v 6tt, tiez chceme zacat snazit po 1.ms, ja som otehotnela po clostilbegyte, snad to pojde bez neho, uz ho brat nemozem, myslim ze je to obmedzene

515ka
autor
3. únor 2017

@kvetinkaj333 ahoj. Já jsem už 5. měsíc po revizi a pořád nic. Stimuluji už na 2. IVF..

kvetinkaj333
3. únor 2017

515ka a zacali ste snazilkovat hned po pevej ms, alebo ste dodrzali 3 mesacnu pauzu? Ja asi skusim laparoskopiu ak to inak nepojde

515ka
autor
4. únor 2017

@kvetinkaj333 začali jsme po 1. MS 🙂 ale hodně záleží jak se cítíš.. mne bylo hodně brzo uz fajn.. 🙂

kvetinkaj333
4. únor 2017

@515ka 4 dni po kyrete a uz teraz sa citim fajn, ziadne bolesti nic 🙂 len ta neistota co ak sa nepodari koli pco :(

515ka
autor
4. únor 2017

@kvetinkaj333 to znám...je to strašná bezmoc...jak ti přišli na PCO? dávali jsi si změřit i glykémii? mně přišli na to že mám prediabetes, nasadili mi Metformin a hormony se mi zázračně srovnali do normálu...

suzzikk
4. únor 2017

Ahojky,mám PCOS a přirozené jsem otěhotněla.. bohužel v 9tt zamklý potrat. Teď jsem 6 dní po IUI tak doufám ve štěstí 🙂 jinak já měla dovoleno se snažit hned po první MS

kvetinkaj333
4. únor 2017

@515ka hormony nemam ani potuchy ake mam, pco mi bolo vidiet na usg a vlastne aj stale je vidno raz sa ukazu a raz stratia 🙂 ale myslim ze mi metformin spominal ze ak clostyl nezaberie skusime toto, ale mam sa mu ukazat po 1.ms a potom az ked zacneme snazit no nevie ze to planujem skor 😊

kvetinkaj333
4. únor 2017

@suzzikk a robili ti aj "revizi" (u nas je to kyretaž) ? Lebo viem ze ak sa samo vycisti tak sa moze snazilkovat hned ale ak bol zasah tak odporucaju cakat, ale hadam telo bude vediet kedy chce otehotniet 🙂 inac ja som bez duphastonu mala ms 2 x v roku cize tehu bolo prekvapko hoc po liecbe ale podarilo sa, aspon to ma tesi ze viem otehotniet

suzzikk
4. únor 2017

@kvetinkaj333 Byla jsem na revizi a dokonce 2x po sobe. Po první mi tam zůstal kousek plodu tak jsem za týden musela znovu

kkacca
6. lis 2018

ahoj holky, někdo aktuální zkušenost? díky

apronka
9. bře 2022

Ahoj ženy, ráda bych obnovila diskuzi. Je tu někdo s PCOS po zamlklém těhotenství?
Jsem rok po revizi a stále se nedaří, přitom vím a mám potvrzeno, že ovulace byla. Nehledě na ten strach z toho, že se to bude opakovat ☹

kvetinkaj333
9. bře 2022

@apronka ja som otehotnela 8 mesiacov po kyrete ale s clostylom, teraz sa nam uz 3 roky druhe nedari 😩

apronka
9. bře 2022

@kvetinkaj333 My se teď snažíme po revizi 10.měsíc a pořád nic ☹
Manžel na ivf nechce, takže vyhlídky parádní :-/

kvetinkaj333
10. bře 2022

@apronka stale mate moznost aspon planovany styk, lekar odsleduje ovulaciu popr da clostyl ak nebude ziadna, len ja by som uz do toho nesla bez spermiogramu zbytocna strata ak je chyba aj v manzelovi