Po potratu... ...o potratu

rehonka
4. led 2012

Zdravím!!! Hledám spřátelené duše, které si chtějí povykládat o tom, jak se cítily po potratu, co dělaly, čím si prošly, co se jim honí hlavou a co je čeká...
Otěhotněla jsem po II. IVF, ale v 6tt proběhl SP. Přemýšlím, co dál? Co jsme mohli udělat víc, co nás čeká... Napište...

nesves
4. led 2012

Ahoj taky jsem potratila v 6tt pred mesicem a pokud jsi po revizi doporucuji jen odpocivat a myslet na to jak se co nejrychleji uzdravit a pokusit o dalsh miminko.Hodne jsem to obrecela a nemohla se divat na zadne filmy s tehulkami a miminky ale zivot jde dal a chceme na jare dalsi.Preji mnoho sitl

rehonka
autor
4. led 2012

Ono je asi nejlepší jít do toho rovnýma nohama... Jen se bojím, že se budu zas tak moc bát a že to budou zase takové nervy... 😒

rehonka
autor
4. led 2012

děkuji!!!! Hned tam jdu!!! 🙂

lucifereeek
4. led 2012

@rehonka ahoj, já potratila v 9tt na konci ledna 2011, a teď jsem znovu těhu,tak snad to už dopadne dobře, a tobě přeju, ať se to za pár měsíců znovu podaří, a tentokrát je to ok 🙂 jinak nervy už budeš mít asi pořád, aspoň já je mám, pořád se bojím, aby se něco nepo.....

kammka
4. led 2012

@lucifereeek já taky...... 😒

lucifereeek
4. led 2012

@kammka jj, těch nervů se teď asi nezbavíme 🙂

koliotte
19. únor 2013

Ahoj holky, já zrovna potrácím ... včera mi doktor řekl, že se mimi přestalo vyvíjet ... jsem v 8 tt. Zamlklé těhotenství. HCG vůbec nezjišťoval. Jen vypsal žádanku do nemocnice na revizi. Nic mi nebylo, nebolelo, nekrvácela jsem. Až teď dopoledne ... a docela silně. Zítra raději pojedu na vyšetření ... je mi hrozně smutno. Myslím, že mi pomůže jen snaha o další mimi ... ale vím, že se celé další těhotenství budu nervovat a hrozně se o mimi bát ... Už mám dvě děti, při nich bylo vše vpořádku, těhotenství naprosto vzorová ... nějak jsem nepočítala s tím, že by se mi to mohlo stát ... je to šok ...

valkyrjar
27. únor 2013

Ahoj holky, všechny co mají teď problémy s potratem ať je to poprvé nebo po několikáté, nejdůležitější je se pořádně vyplakat a mluvit o svých pocitech s manžely či příteli. Vše probrat a nenechávat nic v sobě. Je to opravdu náročné já si prošla 3 potraty během 2 let a vím jaká bolest na duši to je. Všechny potraty byly zamlklé nakonec mi po kolečku u lékařů zjistili, že trpím leidenskou mutací a musela jsem si celé čtvrté těhotenství píchat injekce na ředění krve. Teď už máme doma malouška 3 měsíce, sice bylo dost komplikací, ale vše jsme ustáli a konečně máme trochu štěstí.

kainym
19. led 2016

Ahoj holky 5. prosince mi přišla poslední ms v lednu se nedostavila tak jsem si zkusila 12.1 udělat test a byl pozitivní 15.1 jsem zkusila znova a opět pozitivní a čárka byla krásně vidět jenže v neděli 17. jsem začala celkem silně krvácet a cítíla jsem jak je není jen krev ale i větší sraženiny v pondělí jsem volala dr ale budu se registrovat k novému lékaři a jsem objednaná až na půlku února sestřička mi po telefonu řekla že pokud krvácím chodit nemám mě ale dnes začalo bolet v podbřišku až do křečí test jsem zkoušela a druhá čárka není téměř vidět. Nevím co dělt jestli jít zítra k dr (to mi i sestra řekla že když budu teda chtít mám přijít zítra) nebo počkat do února. Krvácení stále trvá tak nevím jestli to má cenu jít aby mě dr vůbec prohlédl ale zase bolest je jen na levé straně podbřišku tak mám strach z mimoděložního těhu. máte s tím někdo zkušenosti? děkuji a omlouvám se za román