Po revizi nebo potratu začínáme znovu

alca22
29. zář 2010

Ahojky tohle téma je pro všechny co prožili revizi nebo potrat a začínají od znovu. Já prodělala zamlklé těhotenství v 7tt. A následovně revizi dělohy. Už se těším až dorazí MS a budu vědět že je vše ok. A hlavně bna to další znaženíčko 😉

boruwki
29. zář 2010

Ahoj, připojuji se k danému tématu...taky jsem si prošla zamlklým těhu a to ve 11.týdnu...počkali jsme si 2. měsíce a začalo snažení nanovo...v září jsem objevila na testíku // čárečky, ale opět to nevyšlo, takže bojujeme dál...
Snad se nám to třetice podaří.
Přeji všem snažilkám ať jsou co nejdříve těhule...

epicharis
29. zář 2010

Ahoj holky, mohla bych se taky přidat? Nedá se říci, že bych byla nadšená, že do tohoto tématu taky spadám, ale neudělám s tím naprosto nic 😉
My si na záčátku záží prošli spontánním potratem v 10tt. Samozřejmě, rovněž následovala revize. Původně jsme s manželem chtěli děti hodně brzy po sobě, ale jaksi jsme přehodnotili plány a chceme počkat min půl roku, než začneme se snažením.
A jak dlouho budete čekat vy? My se zatím žádného doporučení od lékařů nedočkali. Vy ano?

alca22
autor
29. zář 2010

@epicharis Ahojky klidně se přidej. Mě dr. v nemocnici říkal ať počkáme tak 3. měsíce. no nevím jestli to dodržím. Źádnou antikoncepci brát nechci a MM odmítá kondom. Takže se uvidí jak to u nás bude. Kdyby to bylo hend po první MS tak bych se nezlobila 😅

alca22
autor
29. zář 2010

@boruwki Ahojky jak říkáš snad se nám zadaří. 🙂 A přidávám se ke přání ať znás všech jsou brzo těhule 😉

boruwki
29. zář 2010

I mě říkal doktor ty 3. měsíc, ale člověk by nejraději začal hned...Já počkala 2. měsíce a pak jsme se do toho pustili...je pravda, že jsem cca 4 týdny čekala na porevizní menses...nevím dělej jak uznáš za vhodné a když se to povede a bude to mít zdárný konec ani si nevzpomeneš, ža ti nějaký dr. říkal ať počkáš...

indriela
29. zář 2010

Ahoj Alicko a holky, tak i ja - ac tuze nerada - se pridavam k tomuto tematu. Dnes jsem byla na revizi po zamlklem tehotenstvi v 10tt. Moc me to zasahlo, probrecela jsem dva dny a musim rict, ze mi pomohlo procitat diskuse s podobnymi osudy, abych si uvedomila, ze v tom clovek neni sam a ze to casem nejak prekona, i kdyz v teto chvili to vypada, ze to proste dal nepujde. Moc nam vsem preju, aby to byl zazitek, ktery se nam uz nikdy nebude opakovat a ktery se nam podari schovat nekam hooooodne dozadu do podvedomi. A hlavne at nam ti nasi andilci za sebe brzo poslou jine miminko, ktere bude zdrave a zustane nam uz na cely zivot. Tak tfuj, tfuj, tfuj na ten novy zacatek 😵
Jo a jinak my jsme se s manzelem domluvili, ze to zkusime hned po prvni porevizni MS a uvidi se. Ono si telo samo rekne, a kdyz bude pripraveno, tak to vyjde. Kdyz ne, vyjde to pozdeji...

alca22
autor
30. zář 2010

Ahoj holky tak dnes tomu bude týden co jsem byla na revizi ach jo 😢 . jen ať to rychle utíká ať měbrzi potká první MS. 🙂
Normálně mě začal bolet levý vrch zadku kam mě píchali injekci proti bolesti. Je to takový pnutí a a na dotek je to bolestivé tak nevím co to má znamenat, že se to ozvalo po pár dnech od píchnutí.

@indriela Leni jak říkáš, taky se chceme s MM snažit po první MS. Jen doufám, že do 6-ti nedělí dostanu MS. PAk bych musela k dr. na vyvolání a to nechci.

floppy
30. zář 2010

Ahojky holky, mohla bych se k Vám taky přidat? Mám stejný příběh jako vy ☹ ….V červnu jsem byla na revizi v 9 tt byl to pro mě nejhorší zážitek v mém životě. Už nikdy to nechci zažít, jak Vám to doktorka řekne, myslíte, že se Vám to jen zdá a za dvě hodiny ležíte v nemocnici a všechna naděje je pryč…. Musíme to hodit za hlavu a věřit, že bude líp 🙂

boruwki
30. zář 2010

@floppy Určitě bude líp, uvidíš...chce to myslet pozitivně...já se tedy snažím, v září jsem taky opět našla na těhu testu // čárky a opět to nevyšlo...ale člověk musí jít dál...neboj jednou budem maminy a doufám, že to nebude tak dlouho trvat...

alca22
autor
30. zář 2010

Takyvám tak připadá že teď kolem je spoustu potratů a zamlklých těhotenství. Asi jsem to dřív nevnímala jako teď, když jsem si tím prošla.

indriela
30. zář 2010

Ahoj devcatka...
floppy: vitej mezi nami, i kdyz by bylo lepsi se setkat v lepsi situaci 😝 Ale spolu dohromady to snad nejak zvladnem...
ali: taky doufam, ze se telo da do cajku a budeme se moci snazit, pac jestli bude stavkovat, tak to uz by byl teda vrchol! Uz takhle mame nalozeno, tak jeste aby jsme se musely nervovat s tetkou 😠 A tech osklivych pribehu mi taky pripadne nejak moc - nevim, co se to deje 😢

floppy
30. zář 2010

Holky díky....u nás je toho strašně moc. Nechápu čím to je!! Asi dobou. Připadá mně, že je všechno nějak uspěchané.

kaceenka
30. zář 2010

Ahj holky..Taky mezi vás patřím..Před rokem jsem prodělala mimoděložné těhotensvtí následné odstranění vejcovodu a ted v červnu jsem prodělala potrat asi v 7tt. Ale člověk musí jít dál a hlavně ono to období nesnažení hrozně uteče..My jsme se ted začli snažit po 3tí...Tak jsem zvědavá, protože po potratu jsem řekla, že už nechci a nechci být těhotná..Ale jak se říká čas je nejlepší lékař.....Tak hlavu vzhuru a jenom pozitivní myšlenky..Myslím, že každá se dočkáme... 🙂

alca22
autor
30. zář 2010

@floppy Vítej, jsem tě nějak přehlédla 😅
@kaceenka Vítám tě tu. To je mi líto, že to mimoděložní dopadlo až tak. JJ čas je nejlepší lékař. 😉

kaceenka
30. zář 2010

@alca22 njn nic s tím neudělám..Ale bylo to pro mne hrozné..Druhá potrat jsem až tak neprožívala, to jsem byla štastná hlavně za to že to není mimon....

alca22
autor
30. zář 2010

@kaceenka To ti věřím. Já měla v začátku podezdření na mimoděložní. Pak se utvořila dutinka. Po revizi jsi mě tam ještě nechali přes noc aby mi mohly ráno odebrat Hcg jestli vážně kleslo. Naštěstí kleslo téměř celé , tak to bylo v poho. To ti to prasklo nebo ti to zjistili včas.

kaceenka
30. zář 2010

No u mne to bylo tak, že jsem jsi dělala test a ten byl pozitivní..K doktrovi jsem se objednala až za 3 týdny.. Den před tím než jsem měla jít na první kontrolu jsem začla mít bolesti... Byla jsem d krat v noci na pohotovosti a celou noc jsem bolestí nespala..Ale čekala jsem na ráno, že pujdu k svému doktorovi..Ten mne prohlíd řekl verdikt a chtěl mi volat okamžite sanitu. Protože jsem měla hrozné bolesti.. no a jeste v ten den jsem byla na laparskopii a revizi protože to pravděpodobně byly dvojčátka....takže za 5 minut 12... Ale já oěhotním jedině po Clostylbegite jinak nemám ovulku...takže jsme pak rok čekali a pak se to povedlo na 2 pokus ale potratila jsem..Taky se dlouho nechtělo ukázat takže jsem byla hotová z toho že je to opět mimon, to bych nepřežila...no ale ono se to nevyvijelo tak jak mělo...Takže to je muj příběh...

boruwki
30. zář 2010

Ono člověk by měl přestat na to špatné myslet, ale to se lehce řekne než udělá, že? Je dobré se něčím zaměstnat... já jsem třeba začala cvičit. Ale to je jen na hodinku a pak doma člověk sedí a čeká jestli dorazí další mrška nebo ne...je to prostě na prd...

maja80
30. zář 2010

Ahoj holky mohla bych se k vám přidat? V březnu jsem prodělala zamlklé těhotenství v 10tt a následovala revize. A tak jsem si uvědomila, jaké štěstí mám, že mám krásného zdravého chlapečka, který mi pomohl vše překonat 🙂 Řekli jsme si s manžou, že po 3 měsích to zkusíme znova. Chtěla jsem to dodržet, abych si nic nevyčítala, kdyby se snad něco stalo. A v září se na těstíku objevily //, byla jsem tak šťastná 🙂 A jak to tak bývá, když se to, tak se to ☹ A tak i mé 3-tí těhotenství skončilo revizí v 7tt.
Všem vám přeju hodně štestíčka a ať brzy najdete vytoužené // 🙂

pp82
30. zář 2010

Ahoj holky, tak se k vám také přidávám, ač nerada, ale je to tak. Ve 13tt jsem prodělala zamlklé těhotenství ☹ miminko se nám přestalo vyvýjet udajně kolem 10tt. Ted jsem týden po revizy a v úterý jsem musela znovu na revizi, jelikož jsem vůbec nekrvácela a zůstala mi tam szaženina krve. Ted už si jen přeji, aby jsem dostala MS a mohli jsme zkoušet znovu. MOOOc si s manželem miminko přejeme, jen nevím jestli je dobré hned po šestinedelí znovu. Je nekterá z vám také pro, hned po šestnedělí zkoušet otehotnět znovu? 😒
Všem mooocinky držím palce a přeji pevné nervíky! 😉

indriela
30. zář 2010

Ahojik, koukam, ze se nam to tu nejak rozrusta... To je hruza, kolik nas je ☹ Vitam nove prichozi a preju hodne sily...
maja80: tak vidis, ses snazila vse dodrzet a stejne to bylo spatne. Ja to nechapu, kde je nejaka spravedlnost?!
pp82: uz jsme tu psaly s alca22, ze do toho jdem hned po sestinedeli. Ono si telo samo rekne... kdyz bude pripravene, tak to dopadne a kdyz ne, tak to proste dopadne pozdeji. Kazdopadne je to 50:50. Jsou ruzne pribehy, nektera neceka a dopadne to, jine to zrovna neklapne. Nektera zase ceka a nedopadne to a jine proste jo. Skoda, ze na to neni nejaky univerzalni recept, pac takhle se nemame ceho chytit a cert aby se v tom vyznal 😠
Jinak ja jsem po vcerejsi prazdnote, smutku a litosti dneska u vzteku - samy lepsi 😒

boruwki
30. zář 2010

Vítám všechny nové holčiny....jak jsem již jednou psala, mě dr. říkal čekat 3.měsíce (čekala jsem 2.měsíce) no a dnes mi to připadá zbytečné čekání....ani na podruhé se to stejně nevyvedlo. Takže dnes už bych na nic nečekala a po šestinedelí bych do toho šla hned...
Jak píše indriela tělo si řekne, zda-li je připravené...
Držím všem palečky... 😉

pp82
1. říj 2010

Holky tak dneska jdu na kontrolu, jsme zvedavá na další verdikt. jen doufám, že jsem O.K.a že mě nečeká další "výlet" do nemocnice! 🙄 Pokud bude vše dobré jsme rozhodnuti po šestineděli (které mi teda končí až zy měsíc) zkoušet znovu těhotnět! kdyby to šlo, šla bych do toho klído hned ted znovu! 😎
Držím vám všem moc moc moc palečky a přeji hodně zdaru a hlavně síly!!! 🙂

indriela
1. říj 2010

Ahoj pp82, tak preju, at je vse v poradku 😵 Snazeni po sestinedeli jedine schvaluju, to cekani je totiz snad to nejhorsi. Jinak ja se musim priznat, ze taky nejak extra nekrvacim, tak snad bude vse OK. Trosku jsi me s tou srazeninou vylekala. Jak jsi na to vlastne prisla?
Ostatnim holcickam preju v ramci moznosti hezky den 😅

epicharis
1. říj 2010

Ahoj holky, přeji všem krásný den. U nás začalo svítit sluníčko, tak to vypadá hned všechno veselejší.
Je smutné, kolik holek spadá do tohoto tématu. Byla bych mnohem radši (a nebudu určitě sama) kdybychom se sešly ve veselejším tématu, věřím však, že jak smutně toto téma začíná o to veseleji bude pokračovat. Přeji všem, aby k nim miminka zavítala co nejdříve. My jsme zatím opravdu přesvědčeni, že počkáme min půl roku. To nám Anežka trošku poporoste. Přesto bychom chtěli druhé miminko kol Anežčiných dvou let.
My už máme dokonce i zprávu z histopatologie, ale moudrá z toho nejsem. Podle toho, co jsem pochopila, se nic nepotvrdilo. Až půjdu po šestinedělí na kontrolu k mé dr, musím se jí na to zeptat.
Mějte se fajn resp. jak nejlépe to půjde.

epicharis
1. říj 2010

@indriela - jinak... já taky moc nekrvácela, spíš špinila a to trvalo něco přes týden a vše je zatím v pořádku.

boruwki
1. říj 2010

@pp82 Držím palce...určitě bude vše ok.. 🙂

indriela
1. říj 2010

@epicharis Tak to jsem se zas trosku uklidnila, diky 😵
@pp82 Jak jsi dopadla, berunko?

alca22
autor
1. říj 2010

Ahojky dnes celý den lítám někde mimo domov. Aspoň nesedím doma na zadku 😀 . Dnes jsem se objednala k Dr. po šestinedělí na ko. Jestli bude vše ok. tak jdeme na snaženíčko což bude od listopadu, tak kdyby se hned zadařilo třeba to bude srpňátko 😉. Se už na to snaženíčko těším jak malý děcko na dárky. Jak vám končí šestinedělí? Třeba se potkáme ve stejné diskuzi, ale už jako čekatelky 😀 😀 Já teda nijak nekrvácím. jen sem tam mám na papíru trochu krvičky. Ale to je nejspíš tím jak se děloha čistí. Jen mě sem tam pobolívá v podbříšku, což si myslím že je tak v pohodě. Mocinky bych nám to všem přála ať se zadaří na poprvý 🙂

@pp82 Tak jak u doktora, doufám že je vše v pořádku a nenechali si tě tam.

pp82
1. říj 2010

ahoj holky! 🙂 u dr. vše ok. takže konečne dobré zprávy, také již máme výslekdy a nejspíše jsme prodělalal nejakou chřipajznu kterou miminko nezvládlo, ale já prej jsem na sobě nemusela nic pozorovat!
tak prostě nevím, nejsem z toho chytrá! 🙄 , tak ted už jen počkat na MS( nevím jak dloho to může trvat) a huráá na TO!
🙂 indriela: šla jsem ke své dr. s tím že mám takovej tlak v podbřišku a ta podle UtZ zjistia krevní sraženinu která byla velká 11mm, ted tam prej ještě malinko mám, ale to už by mělo po lécích na stahování dělohy odcházet samo, ale opet zase nic! Holt to chce čas! Tak všem hodně zdravíčka! 😀