Po sexu to ve mně nevydrží, stává se vám to?

hancaneu
9. zář 2013

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat na jednu věc. Je to takový blbý, ale zajímá mě to, protože bychom s přítelem v budoucnu taky chtěli miminko.
Vždycky, když se s přítelem spolu vyspíme a on se udělá do mně, tak to ze mě vše vyteče.. Zkoušela jsem i hodinu počkat než jsem se zvedla, ale bylo to stejné.. 😖
Když jsme spolu byli první půl rok, tak se mi tohle vubec nestávalo.. 😒
Přijde mi to jen jako problém nebo se vám to běžně nestává?

daniela1983
9. zář 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sorry to sa ale asi stava kazdemu. a na mimino to staci jedna spermia, ubezpecujem ta, ze nejaka tam vzdy uviazne :D
😅 😝

chris_n
9. zář 2013

@daniela1983 chudák holka, takhle se jí vysmát. Jinak @hancaneu ja to mám dost podobně, neboj.

leni78
9. zář 2013

Klidně s tím spi do rána. Ja byla tak ospala, ze jsem usnula a co myslíš ? Těhotná. 😀

nerreidda
9. zář 2013

Já si tak na pul hoďky po tom opřela nohy o zeď aby tam toho zůstalo co nejvíc 🙂

dzejnyy
9. zář 2013

Je to normální. A čekáme druhé ;)

bibi_du
10. zář 2013

Takhle to opravdu funguje všude...🙂 Spíš by bylo divný, kdyby se to nestalo, ne...? Přece jen gravitace...Když jsme se snažili tak jsem samozřejmě nějakou dobu ležela, někdy i do rána.....Spermijky jsou živý a cestičku k vajíčku si najdou sami...

senoritapetra
10. zář 2013

Je to úplně normální, neboj 🙂 Mě ještě ani upřímně nenapadlo s tím hodinu ležet nebo dělat svíčky, prostě jdu normálně na wecko a jak se zadaří, tak se zadaří 🙂 Trpělivost 🙂

pejsanek
10. zář 2013

Je to normální, taky se mi to stává. Když jsme se pokoušeli o miminko, vždycky jsem chvíli počkala než jsem si šla dát sprchu a jsem těhotná 😀

pegynka
10. zář 2013

Taky se mi to stavalo,ja jsem zase zustala lezet,podlozila si polstarem zadek a zkrizila nohy...Nu,a ted uz mame 9mesicniho raracha 🙂

selverin
10. zář 2013

já se vždycky po každém sexu letěla okamžitě vysprchovat i zevnitř.. a výsledek? jsem ve 29.tt 😀

ivasad.
15. zář 2013

Znáš trochu anatomii? Kam by to jako mělo zmizet? 🙂