Po tichém potratu stoupá hCG

labuto
1. pro 2017

Ahojky, ve středu jsem se od paní doktorky, podle ultrazvuku dozvěděla, že jsem prodělala tichý potrat. Podle výpočtů bych bývala měla být v 8.týdnu těhu. Jenže na prvním ultrazvuku byl plůdek malý. Paní doktorka říkala, že to může znamenat i to, že moje těhotenství je mladší. Po pěti dnech už tam plod nebyl. Druhý den jsem si volala na výsledky z krve. HCG mi od posledního odběru i přes po potrat stouplo z 3900 na 6000. Doktorka mi raději dělala znovu ultrazvuk, ale plůdek tam opravdu nebyl. Stalo se to už někomu? Teď se čeká, zda začnu o víkendu krvácet.

bera28
1. pro 2017

A nemůže tam být ještě mimoděložní?

labuto
autor
1. pro 2017

Vůbec netuším. Doktorka z toho byla nesvá. Řekla mi akorát, že se u lůžka dělá modřina a měla bych začít krvácet. Ještě ani nešpiním. V pondělí jí mám volat, jak mi je. Jsem z toho nervní, protože nevím, co se to děje ☹

robin92
1. pro 2017

Mohlo by to byt mimodelozni tehotenstvi a proto by ti mohlo HCG soupat. Kamaradka ma treba nejak rozdelenou delohu a v obou castech byla tehotna, jedno v jedne casti potreatila a v druhem mela jeste dvojcatka. I to se muze stat.

labuto
autor
2. pro 2017

@robin92 A ta dvojčátka přežila? Jsem z toho hodně rozhozená a na dně. ☹ Stále jsem nezačala krvácet a o to víc se bojím ☹

robin92
6. pro 2017

@labuto Ano prezila a jsou v poradku, sice trpi na ruzne alergie, ale to kamaradka taky, ta bere prasku jako nejaky duchodce. Ale jsou jinak v poradku a maji se k svetu a pristi rok jim uz bude 6 roku 🙂. Drzim pesti at to dopadne dobre 🙂, uz neco vis?

lenula02
6. pro 2017

Ja dnes ráno začala špinit . Rozjela sem s doktorce a v bříšku nic nebylo . Nemohla najít vůbec nic . A to jsem po krásne pozitivních testech . Měla bych byt 6+4 . Šla sem do nemocnice a koukali na me 2doktorky . Jedna viděla midipidi dutinku ale ze nevykazuje tehu. Pak viděla dutinku na vaječníku ale taky nic nevykazuje . Byla sem na hcg v pátek jdu zase a pak kontrola . Pokud se neukáže ze je mimo tak laparoskopie at víme kde mimi je a nebo pak pryč i s vejcovodem 😭

labuto
autor
8. pro 2017

@lenula02 tak to je mi líto ☹ tak snad to dopadne dobře!

labuto
autor
8. pro 2017

Tak se to celé zamotalo a jsem z toho úplně vyřízená a už nevím co si myslet ☹ ve středu jsem byla na kontrole u doktorky. Váček stále prázdný. Ten plůdek tam prostě už není. Nabrala mi krev na HCG a dala žádanku na kynetáž. Na tu jsem se objednala dnes jsem na ni měla jít. Včera jsem si volala na výsledky. HCG opět stouplo. Na 9645. Tak mě okamžitě poslala na akutní hospitalizaci do nemocnice. Jela jsem do Podolí. Tam mě doktor prohlédl a poslal domů, s tím, že těhotenství stále pokračuje, ale plod vidět není. Ale potrat jsem prý neprodělala. Za týden mám přijet na kontrolu. Buď jde o neprosperující těhotenství nebo jde o mladší těhotenství. Tak doktorka mi řekne, že jsem potratila a doktor po týdnu, že jsem stále těhotná. Váček měří 18mm. Už jsem fakt vyřízená. Po tom, co mi to doktorka řekla, tak jsem se psychicky složila, prostě jsem.to neustála. Do toho nervy se stoupajícím HCG. Už mi dochází síly. Dneska jsem doktorce volala, abych jí řekla co a jak. Už všechno věděla, protože do nemocnice volala. Byla v šoku, že mě pustili domů ☹

labuto
autor
8. pro 2017

@robin92 Tak to je paráda 🙂 já jsem na tom všelijak. Už nevím jak dál a můžu jen čekat. Popsala jsem to níž. ☹

terulin
8. pro 2017

@labuto Byla jsem na tom podobně. V 6 týdnu plůdek bez strdeční činnosti. V 8tt bez plůdku, v 10 pořád bez plůdku a deformovaný váček. Doktor šel na dovolenou,ale řikal, že se mu pořád nezdá, že by mě měl poslat na kyretáž, ale pro jistotu ať zajedu do Podolí, že mají lepší utz. Vystřídali se na mě asi 3 doktoři a až poslední našel plod i se srdcem. Jsem teď ve 26 -30 tt a podle všeho se zdravou holčičkou. Akorát všechno je komplikovanější, protože nikdo neví jak je stará a tak všechny výsledky vždycky nejdřív vypadají strašidelně a při bližším zkoumání se zase srovnají.

labuto
autor
8. pro 2017

@terulin fakt? No musím říct, žes mě trochu uklidnila. Ty nervy jsou strašný. Já mám ten váček hezký, bez deformace. Díky tomu doktor usuzuje, že jsem stále těhu i z HCG. Doufám, že doktor ví, co dělá. v Podolí jsou prý super, tak v to doufám.

terulin
8. pro 2017

@labuto No, u mě se to uhnízdilo asi později a do místa, kde měl utz špatný ozvy. Takže ten váček byl ve skutečnosti taky v pohodě. Podle MS jsem v 29+nějaký den, vyšetření vypadají na 25+2tt (pokaždý jim to ukazuje něco jinýho). Je to trochu pekelný protože 1. screening, vyšel strašidelně, musela jsem na genetiku, CVS a vůbec mě honí po všech čertech... nakonec to vždycky dopadá dobře, ale tím jak se jim špatně určuje stáří, tak mě vždycky hrozně vystresují, aby pak řeknou, že o nic nejde, že pracovali se špatným datem. Takže se obrň trpělivostí a staň se flegmatikem... a moc přeji ať všechno dopadne dobře

labuto
autor
8. pro 2017

@terulin děkuju moc. Věřím, že to musí být strašný peklo. A pak, že jde o nejkrásnější období ženy. Ha ha ha. Fakt vtipný. Já jsem od začátku v nervech. Ale už na to pomalu začínám kašlat, protože nemám už síly. Když ti doktorka řekne, že jsi potratila a přitom těhu probíhá dál, to je prostě moc ☹ vážně jsi mi dala naději a moc za to děkuji!!!

lenula02
8. pro 2017

Holky tak u nás zamlkly těhotenství a ve středu jsem začala potracet. Hcg klesá a tělo embryo vyloučilo. Naštěstí neni nutný čištění a mužem se zácit snažit hned ...

labuto
autor
8. pro 2017

@lenula02 takt to je mi strašně moc líto ☹ ale hlavně, že to odešlo samo, to je super. A jak se říká, teď se tam zaoralo, pohnojilo a bude čas sklízet 🙂 určitě se brzy zadaří!

jezz1e
8. pro 2017

@labuto Jestli doktor našel váček v děloze tak není kam spěchat a prostě počkej, co se z toho vyvrbí. Šance tu pořád je... Akorát kdybys třeba dostala teplotu tak honem do nemocnice, ale to tě určitě poučili.

robin92
9. pro 2017

@labuto Pokud tvrdi ze je to pokracujici tehotenstvi, tak bych si nenechala nic vzit pokud to nekdo nepotvrdi, ze je neco vazne spatne. Ale od doktorky bych to asi uz nebrala v potaz. Asi bych verila tomu lekari z nemocnice. Ale jak psala
@terulin tak by to mohlo byt v pohode, jen je asi jinde uhnizdeny a spatne se ukazuje stari. Moc drzim pesti at se to uz vysvetli a je vsechno v poraku 🙂

zutinka
9. pro 2017

@labuto urcite vse dobre dopadne!Clovek nevi co se deje.Me moje ditko pred 5 lety napinalo.Vubec se nechtelo ukazat.Byli to dlouhe tydny nez se na ultrazvuku ukazalo.A ta uleva pak!Drzim palecky!!!!

carmenz
9. pro 2017

@labuto Oni te pustili domu??? To jsou pankaci docela. Davej na sebe pozor,takhle jsem to podobne mela ja a pak mi prasklo mimodelozni a mela jsem to za pet dvanact. Nedelej nic fyzicky narocneho a do pristi kontroly bud co nejvice v klidu. Drzim ale moc moc palce,at se tam objevi pludek na spravnem miste ❤

labuto
autor
9. pro 2017

@robin92
@zutinka Moc děkuju za podporu. Těhotně se cítím a beru to tak. Hodila jsem se do klidu a je mi líp. Jak psychicky, tak fyzicky. Doktorka mě úplně oddělala. Byl to šílený týden a ještě se z toho vzpamatovávám. Chci se v nemocnici domluvit, tě bych jezdila tam. Hrozně moc jste mi tady pomohly. Jste zlatíčka. Díky Vám jsem mnohem klidnější a dávám tomu Copprfieldovi v bříšku naději 🙂

labuto
autor
10. pro 2017

@carmenz A taky si měla vidět uložený testační váček tam kde má být? Doktor říkal, že je to strašně vzácný, abych měla ještě jedno jinde.

carmenz
10. pro 2017

@labuto to jsem nemela,ale doslova mi rekli,ze "nemuzou vyloucit mimodelozni",tedy by to melo znamenat automatickou hospitalizaci,a to i u tebe,ackoli je to vzacne. Me ale tenkrat taky nakonec poslali domu,prot

carmenz
10. pro 2017

Protoze byl vikend. A v nedeli se mi to stalo,vecer. Ale ja te urcite nechci strasit,jen mi nekdy ti doktori pripadaji jako fakt odvazlivci. Taky me tedy uz pri tomto tehotenstvi na zacatku desne hlidali. Ja ale v tve situace verim v pozitivni vysledek a prosperujici fazolku,drzim fakt pesti.

labuto
autor
11. pro 2017

@carmenz Teď jsem byla u doktorky na kontrole. Váček stále prázdný a zítra budou výsledky HCG. Váček si ale pořád drží svůj tvar. Je to prostě záhada. Ve čtvrtek jedu zas do Podolí. Radši si sebou vezmu věci, kdyby si mě tam chtěli nechat. Hlidam se jak můžu, kdybys nakonec měla pravdu. Děkuju moc.

labuto
autor
11. pro 2017

@carmenz a to tě pustili domů, když si to měla už potrvzené, že jde o mimoděložní? To je strašný ☹

robin92
12. pro 2017

@labuto Jasne nedej se, ja bych se taky nedala, pokud tam nejaka nadeje je, tak bych se bila zuby nehty 🙂. Drzime ti doma pesticky, at vse dobre dopadne. To je dobre ze jsi klidnejsi, odpocivej. Dej pak vedet jak se zase neco dozvis. Jo domluv se v nemocnici jestli tam muzes chodit a je to.

labuto
autor
14. pro 2017

Ahoj, tak mám nové info. V úterý jdu na kyretáž. Mám pěkný těhotenství, ale bez plodu, který tam nikdy nebyl a ani nebude. Prý je to vzácné. Musí to jít ale pryč a na rozbor s histologií. V lednu půjdu na kontrolu do centra pro troboplastickou nemoc. Nedá se nic dělat. Na druhou stranu jsem ráda. Kdyby se prcek najednou objevil, tak bych se potom nervovala celé těhu, zda bude zdravý. A potom, čím jsem si prošla, tak bych hodně pochybovala.
Každopádně vám všem moc děkuji za držení palečků. Moc jste mi tady pomohly a měla jsem v sobě aspoň nějakou naději!

terulin
14. pro 2017

@labuto to me mrzi. Preji at testy dopadnou dobre a brzy se zadari krasne a zdrave miminko. Zase mate za sebou poradny trenink, takze dalsi tehotenstvi bude ucebnicovy.

zutinka
15. pro 2017

@labuto je mi to lito,ale hlavu vzhuru!Kazdopadne preji aby testy dopadly v lednu na 1!A dalsi tehotenstvi probehlo v poradku!!!Jen co me zarazi je ze jdes az v utery na kyretaz.

labuto
autor
15. pro 2017

@zutinka Moc moc děkuju. Dneska jsem se do Podolí podívala znovu. ráno jsem začala silněji špinit. Volala jsem tam a sestra mi řekla, ať přijedem. Tak jsme jeli. Doktor se na mě ani nepodíval a divil se, proč jsem přijela, když jdu na zákrok v úterý. Říkal, že mi to dneska neudělají ani náhodou. Řekla jsem mu, že mi všichni říkali, když se bude cokoliv dít, ať přijedu. A on, že je to bežné, že žena začne špinit. Aby to začal řešit, tak bych musela začít krvácet hodně, ale fakt hodně. Tak jsem jela domů a budu se modlit, aby nepřišlo něco horšího. Už se neskutečně těším, až to skončí. Doktorů mám plný zuby.