Potrat, bolest břicha, rukou...Máte zkušenost?

anonymni345
25. dub 2023

Dobrý den.. jsem po potratu celkem uz 6 dni věděla jsem ze budu mít bolesti v podbrisku… ale nečekala jsem ze se nebudu moct hejbat bolí mě ruce při každém pohybu bolesti do celého bricha nevím co to je ? Nevíte někdo nemáte zkušenosti ?

lencaa11
26. dub 2023

@anonymni345 asi ještě záleží jaká forma to byla pokud to bylo narkoza je možné že tělo se z toho ještě dostává a taky děloha celkové teď máte 6 neděli tak tělo je oslabené

meyryen
26. dub 2023

@anonymni345 nevím jestli jsi po přirozeném potratu nebo po revizi, každopádně toto mi nepřijde normální. Mohla bys mít zánět dělohy, řrdila bych vyhledat lékaře....

janches
26. dub 2023

@anonymni345 já jsem byla po revizi a vůbec nic mě nebolelo. Cca za 5-6 dní mě začalo pobolívat břicho a 10. den jsem s velkými bolestmi skončila opět v nemocnici se zánětem dělohy a musela jsem na druhou revizi. Stává se,že se děloha na poprvé nevyčistí dobře a musí se znovu. Určitě běžte k lékaři!

nikolite
26. dub 2023

Ahoj, mám za sebou 3 potraty ( ne interrupce). Nevím ve kterém jsi byla týdnu, ale mně říkaly že pokud bude bolest opravdu silná ne jen na brufen. Tak hned zpět do nemocnice na kontrolu.

pajusz
26. dub 2023

Revize po zt v 9tt a bez obtíží. Tohle co popisuješ mi ok nepřijde. Kontaktovala bych určitě lékaře.

martina0888
26. dub 2023

Mám za sebou samovolný potrat v 10. tt. Bolelo mě hodně břicho, jak se děloha čistila, ale ne tak, abych se nemohla pohnout. Dr. mě kontrolovala každý týden, po dobu asi měsíce, než se tělo dalo do pořádku. Vyhledala bych lékaře....

krisstina93
26. dub 2023

Já potratila 2x samovolně, bylo mi zle od zaludku a měla sem bolesti o něco silnější, než při ms, ale to co popisujes moc normalni není. Už bych byla u Dr.

bejuna29
26. dub 2023

mám za sebou 2 revize a 1 potrat. po první revizi mě bolelo břicho a krvácela jsem snad 10 dní, ale vše v normě silnější MS, druhá revize krvácení i bolest o síle MS jen pár dní. při potratu bolel nejvíc ten potrat, kdy jsem skončila na pohotovosti, kvůli opravdu silným kontrakcím, z kterých jsem zvracela a omdlévala. po potratu mě bolelo břicho asi týden opět max o síle silnější MS