Potrat po 12. tt. Jak to probíhá?

13. dub 2022

Hezky den, prosím, je tu někdo, kdo šel na potrat po 12 tt? Jak to probíhá?
Doktor mě vyděsil, ze prý nejde v narkoze, ale musí se rodit.
Jaké to je? Bolí to hodně? Na co se prosím psychicky připravit? Dekuju

maxulekapcule
13. dub 2022

Já potratila samovolně a v 11tt sama doma na záchodě, a fakt to bolelo fest

autor
13. dub 2022

Mě spis zajímá pokud je potrat indikovan z důvodu vady plodu

maxulekapcule
13. dub 2022

Pořád to bude bolet asi stejně. Když jsem měla vyvolávaný porod, bolelo daleko víc, než samovolný potrat. Ale já jsem donosila

sebestka
13. dub 2022

Je ro prostě jak porod. Takže klasický "kontrakce", výhoda je asi jen ta, že se nemusíš otevřít až na 10 cm.

escapelle
13. dub 2022

Není to tak vždy. Záleží na velikosti plodu. Já byla 13+4,jeden dr v podstatě od stolu řekl že se bude muset potrat vyvolat. Pak udělali uzv,plod byl 13tt a šlo to udělat v narkoze.dostala jsem jen 4 tablety do hrdla.a co jsem se pak bavila s jednou sestřičkou,tak říkala že do 14tt to jde tímhle způsobem.
Moc mě to mrzí. Hodně sil.Přeju ti,aby to i u tebe šlo v narkoze. Aspoň trochu to zmírní tu hroznou zkušenost.

martiniquest
13. dub 2022

Potratila jsem prirozene (po odmitnuti revize pri ZT) 13+1 nebo neco takoveho a bylo to jak maly porod.

rickym
13. dub 2022

Do 14tt by to mohlo jít revizí. Uvidíš co řekne Dr. Já byla na ukončení-porodem, v 16tt kvůli vvv. Je to náročné spíš na psychiku. A záleží jak rychle pilulky zaberou a porod se rozjede. Bylo mi na omdlení, zimnice, ale samotné porodní bolesti jen jako bolestivější ms. Kdyby tě cokoliv zajímalo klidně napiš..

lenkalubina
13. dub 2022

Byla jsem ve 22+5...vyvolavacka a klasický porod...bolí to,ale duševní bolest je horsi🥺

lentilkah
13. dub 2022

Take mam za sebou v 15tt. U me dlouho trvalo, nez se vubec podarilo porod vyvolat, pak uz to bylo rychle. Bolest se dala snest, psychika je horsi.
Drz se 🍀

ester_ka
13. dub 2022

Záleží na velikosti plodu, pokud je menší než by odpovídal velikosti 13tt+, lze jít na revizi v narkóze a nemusí se rodit...jde o to, že při určité velikosti plodu už nemůžou roztáhnou děložní hrdlo bez jeho poškození, takže je hranice do kdy revize a od kdy už porod

andelka
13. dub 2022

Já měla mimco už mrtvé. Musel se vyvolávat potrat v 18 tt. ( plod byl velký asi na 15/16 tt) Ten 12 tt je asi takový hraniční. U mě to jinak nešlo. Bolest byla stejná jako u porodu,ale po injekci jsem už nic necítila. Zabrala druhá tabletka. Praskla voda a nakonec jsem skončila stejně na revizi, kvůli placentě. Trvalo to 12h celkem. Psychika byla nejhorší první týdny.

misha31
13. dub 2022

Ano, mela jsem v sobe mrtvy plod ve 14tt - revize v narkoze, plod byl mensi, pry to bylo uplne na hrane, ze sla revize v narkoze.

junykessy
14. dub 2022

Potrat v 17tt. Vyvolavaci injekce na kontrakce, porod. Potom revize, protoze mi nevysla cela placenta

kamce
15. dub 2022

Kdyz je dite mrtve, tak ti muzou dat nejaky dryjak. Me neco pichli a pak uz jsem nic necitila 🙂 z niceho nic kontrakce prestaly.

journals
15. dub 2022

Mam za sebou SP ve 12.tydnu (ZT) - doma a bylo to narocny. Fyzicky i psychicky. Ale jsem rada ze jsem to zvladla a nemusela na revizi

jednoducho_maria
Odpověď byla odstraněná
Zobraz