Potrat, provádí se za úplné anestezie?

bergina
2. bře 2014

Ahoj, v hlavě se mi honí spoustu věcí a jednou z nich je potrat. Jsem v 5tt a chtěla bych vědět, jestli se to provádí za úplně anestezie, kolik to stojí a jestli je spis větší možnost otehotnet než ne. Dekuju... Jinak k tomu mám své osobní důvody.

verulik5161
2. bře 2014

Ahoj,
o potratech toho moc nevím, ale na googlu najdeš určitě veškeré potřebné informace. Dobře to promysli, to riziko, že nemusíš mít pak miminko už nikdy tu určitě existuje, ale na druhou stranu, nežijeme za krále klacka, a dnešní medicína by měla být k ženskému tělu mnohem šetrnější, než tomu bylo dříve. Toho bych se zase tolik nebála. Spíš si říkám, že mít miminko je velký dar a kor v dnešní době, kdy neplodnost párů raketově stoupá. Neznám ale samozřejmě tvou situaci a okolnosti jaké řešíš, takže tě vůbec nesoudím a dokážu to pochopit. Držím ti palce, ať se rozhodneš správně. 🙂
Já koukala na net pouze v rychlosti a našla jsem nějaké video o potratu, asi jak to probíhá. Pošlu link. Já na to nekoukala, tyhle věci nějak nemusím, jsem moc útlocitná.
http://pro-zivot.pise.cz/39-dokument-nemy-vykri...

amallie
2. bře 2014

@bergina úplná narkoza, Cca 10 min, Cca 4tis. kc