Potrat v březnu-dubnu. Teď krvácím už 14 dní a není to menzes.

medamina
11. kvě 2021

Ahoj vsem. Uz jsem trochu zoufala a vystrasena.

Mam za sebou potrat s revizi a 2 sp. Posledni potrat probehl na konci brezna-zacatkem dubna. Krvaceni skoncilo asi 15. dubna. Byla jsem pak na kontrole, pan doktor videl nepravidelnou sliznici a diagnostikoval mi zanet mocaku kvuli pritomnosti krve ve steeu a bolesti pri curani. Podle.me spatna diagnoza. Asi v pulce cyklu jsem zacala spinit, ale neustalo to. Naopak spineni preslo v lehke krvaceni pri utreni na zachode. Asi 10. den tohoto spineni jsem byla v ivf centru na vstupni prohlidce. Tedy tesne pred terminem ms. Videli v deloze sliznici asi 11 mm, trochu krve a ze mam prijit 2.- 5. Den ms na vysetreni hormonalniho profilu a objednat sw na hysteeroskopii A ze ms kazdym dnem dorazi. Jenze uz mam 7 dni zpozdeni, porad lehce krvacim a jsem ve streau, ze ms neprichazi. Tt negativni.
Asi tam budu volat, protozE to s nervama uz nevydrzim.

Ale myslite, ze to muze byt pozustatek po tom potratu? Ze se nevycistilio vse? Bohuzel me napadaji i horsi scenare diky procitani internetu 😥

jjasmina
11. kvě 2021

@medamina nečti na internetu !!! Hlavně je důležité se hodit do klidu, tenhle stres ti může rozhodit cyklus ani nevíš jak..

medamina
autor
11. kvě 2021

@jjasmina diky. Ja vim, ale je to tak tezke, kdyz se moje telo chova tak divne.