Potrat v prvním trimestru. Jak to zvládáte?

anitta
27. kvě 2010

Jeden z nejhorších okamžiků v mém životě ... krvácení v sedmém týdnu a následný potrat ... těžko se s tím vyrovnávám... jak to zvládáte ?

hanulinecka
1. čer 2010

kráásné ránko

taky abych reagovala na arietiska každá jsem jiná a teda klobouk dole,že to stebou nic neuděalo asi jsi tvrdá osobnost někdy je to určitě lepší,ale na druhou stranu uronit pár slziček taky není na škoda máš pravdu taky jsme si říkala a uklidnovala se ,že priroda je mocná a mooc dobře ví proč to dělá,ale to mě biohužel nejsem tvrdá nepomohlo a ten potrat mě zlomil hodně tím smutkem beznadějí

anitko to uteče a za chvilku budeš ketit tobě řekli počkat pul roku????mě dr říkal počat 3 měsice,ale i hned po té první ms že se mužeme snažit,ale pro nás zázrak se nekonal ted vlastně jdu do té stimulace a budu mít 3 ms za sebou

spar tobě přeju krásny zbytek těhulkování 😵

anitta
autor
1. čer 2010

hanulinečka ahojky tak nám dr řekla dokonce jen měsíc že to bylo opravdu tak malinké těhu ani tak dlouho čekat nemůsíme ale manža chce a je fakt že bude lepší když Davídek bude už větší .. max dva roky davídka a jdeme do toho pokud to nepřijde přirozeně ale těším se mooooc a věřím že to zlvádneme a zahojí se ta rána po potratu i když já budu brát navždy to těhotenství v paměti a budu ho mít ráda už do konce života 😔

hanulinecka
1. čer 2010

Anitko zrovna dneska jsem šla venku a myslela jsme na tebe nevím proč 🙂 a říkala jsme ti,že ti musím napsat i k tomu věku ted opravdu je davídek v super období bude se učit chodit chápat první slovíčka ten rok do druhých narozek je takovej náročnej a přitom krásnej tak si ho určitě užiješ a pak budeš mít 2 partáky doma
u nás Mareček je už fakt velký jako bez plínek dojde si kam chce napul se obleče atd takže já jsme skoro bez práce jěště je táák hodnej že je schopnej si celé dopoledne v pokojíčku hrát sám a když za nim přijdu řekne maminko běž pryč 😒 🙂 takže já už doma si to užívám 😵 😵

anitta
autor
1. čer 2010

hanul děkuju že na mě myslíš... já myslím stále na to jak bude super až z nás budou těhule to si pak založíme nové téma tak tam doufám brzy obě zavítáme domluveno? 😉
s tím věkem máš pravdu cítím že mne potrebuje na sto pro a to by nešlo takže počkám až mu budou ty dva roky a pak to snad půjde dobře a bude brácha nebo ségra 😉

anitta
autor
1. čer 2010

hanul odkud vlastně jsi?

gejbule1
2. čer 2010

Ahoj holky jdu se s vámi poradit.Tento rok už mám za sebou jeden mikro potrat v 5tt.Nyní jsem podle testu těhotná asi 6tt ale nikde jsem ještě nebyla.Jsem objednaná na příští týden.Ze začátku mi bylo trochu špatně ale tento týden už žádné přínaky těhotenství nemám tak se bojím že to značí že je něco špatně.Já vím že vůbec být špatně nemusí ale zaráží mě že mi bylo a skončilo to.Poradíte mi některá???

anitta
autor
2. čer 2010

gejbule myslím že to nic není mně občas bylo zle občas ne u prvního tehu a vse bylo ok, jestli máš pochybnosti jdi k dr dříve a je to. ale neboj se 😉

gejbule1
2. čer 2010

anitta děkuju ale jsem na nervíky.Zavádím si Utrogestan.Nevíš jestli brání samovolnému potratu?Jako kdybych ho nebrala že bych třeba začala krvácet?

anitta
autor
2. čer 2010

utrogestan napomáhá tehu udrzet ale pokud by to nemělo klapnout myslím že nepomůže ani to.. neboj jen ne stres tak si zkus dojít k dr dříve at máš klid

nikollita
7. srp 2010

Tak se taky přidávám, dnes u mě došlo k mikropotratu, cca v 5 tt.....a už jsme se tolik těšili....na druhou stranu musím říct, že moje tělo asi nebylo připavené, protože to bylo peklo....nevolnosti, zvracení, urputný průjem......ale život jde dál 🙂

anitta
autor
25. srp 2010

@nikollita to mě mrzí neboj se čas to trochu zahojí já už se cítím lépe občas se to vrátí a je mi moc smutno ale už ted se těším na další pokus na kterém jsme se domluvili s manželem že zkusíme ve dvou letech našeho čertíčka ted by to bylo hodně náročné.. drž se a brzy to určitě vyjde