Potratový balíček, slyšely jste o něm?

leotynka
18. led 2014

Ahojky maminky slyšeli jste že sem putuje do Čech ten potratový balíček?? ☹ máte s ním někdo už zkušenost??

blecha94
1. čer 2016

@kolibricek36 Nikdo tu nemluvil o bezhlavém spaní s každým. Ale mít třeba ve 20 plnohodnotný vztah (se vším, co k němu patří), je snad běžné a není třeba na takové chování koukat z patra...

teeer
1. čer 2016

@kolibricek36 no tak to nebudu ani moc komentovat protože keců už je tady napsáno dost, pokud nemáte nic k tématu tak nereagujte!

@zuzineckah souhlasím s tím že samoléčba na vlastní pěst je dost riskantní, ale bohužel sem četla hodně komentářů na jiných stránkách k tomuto preparátu, že ženy měly problémy i po konzultaci a podání tabletek doktorem, bohužel se bojím aby to nebyl i můj případ.. ženy které to podstoupily často popisují nedostatečné vyčištění dělohy po tabletkách a následnou revizi dělohy a popřípadě kyretáž.. budu se modlit, v pátek mám jít na kontrolu ale stále slabounce krvácím, je to spíš jako konec menzes už ale je to už skoro týden..proto sem se ptala jestli to někdo podstoupil a jak dlouho krvácel, bohužel tady se řeší spíš kraviny než to podstatné o čem má být tahle diskuze.. :/

lajla
1. čer 2016

@kolibricek36 jste strašně urputná,chtelo by to zvolnit tempo, trochu se zamyslet ,cist na co reagují... řádně se nadechnout a až potom něco psat,nic není cernobile

lajla
1. čer 2016

@teeer jak jsem psala... podstoupila jsem kyretáž a to třikrát😞 pokaždé jsem nějakou dobu mírne krvácela, myslím že i po tabletce je to normální,telo se docistuje,pokud vyloženě nekrvacis,nemas velké bolesti,krece a teplotu...myslím že můžeš být v klidu

zuzineckah
1. čer 2016

@teeer snad to bude v pořádku a jsou to jen přirozené dozvuky toho zákroku.

andreaandrejka
1. čer 2016

@kolibricek36 A vy jste paní prosím z které doby, resp. ve kterém roce žijete?

svetlanalana
1. čer 2016

@35pavla czincum nezaplati nic. Jsem tehotna a za porod mam zaplatit minimalne 62 tisic a otec je Cech, moc se tomu divil

kolibricek36
1. čer 2016

@blecha94 20 letí, dneska neví co je zodpovědnost, a trvalý vztah jim nic neříká, chtějí jen závbavu - pokud nestuduje a živí se sám tak proč ne - at si dělají co chtějí - ale ne, že pokud se s někým rozejdu dám dítě pryč - máte rozum, jste vyspělí na pochopení vraždy, dělali jste to, tak se k tomu postavte čelem. ...
S takovou se můžem klidně pozabíjet navzájem - nic není trestné, když není zabíjení nenarozených trestné - uvadím to jako přehnaný příklad, ale tento princip tu asi brzy bude ....

eficenka
1. čer 2016

@svetlanalana
a co porod doma se soukromou porodní asistentkou?

kolibricek36
1. čer 2016
andreaandrejka
1. čer 2016

@kolibricek36 Tak pak nechápu ty vaše názory tady. To si myslíte, že studující holčina nemůže mít vztah se vším všudy? Dneska se studuje i do 30let a myslíte, že ty ženský budou na první sex čekat až dostudují?? 😀

akankeo
1. čer 2016

co je toto zase za diskusi. Kdyz se to cloveku do zivota nehodi, tak otehotni ani nevi jak, antikoncepce neantikoncepce. Mam uz takhle 3 deti, jsem odpurcem potratu, ale kdyby prislo 4., tak si myslim, ze uz by to manzel nevydychal a uz jen ze zdravotnich duvodu bych ted sla na potrat a potratova pilulka je ze vsech moznosti nejsetrnejsi, i kdyz cely proces zase dlouho trva. Skoda, ze se sem nepise k veci, muze to byt velmi uzitecna diskuse pro mnoho zen. @prostejina @kolibrik36 kolik deti uz mate, ze tady takhle kazete? Rozhodne je lepsi zvazit na co mam a na co nemam, a to nejenom materialne, musi se zvazit, zda dalsi dite neni nezodpovedne vuci rodine, a ono potrat taky neni zadny med, kazda zena s tim pak musi zit

svetlanalana
1. čer 2016

@eficenka moc chceme to dite a mam strach, aby vse probehlo hladce a v pripade komplilaci se ditetu ani mne nic nestalo. Proto vezmeme uver a zaplatime tech 62 000 ci vic. Jsem cerstve tehotna. Prvni vysnene tehotenstvi, ctu si tuhle celou stranku a jen me zarazilo, ze nekdo psal, ze cizinci maji sluzby v nemocnici bezplatni

blecha94
1. čer 2016

@kolibricek36 Ne všichni, paní, ale to vám nejspíš nevysvětlím.

Víte, na druhou stranu byste si měla uvědomit, že tihle nezodpovědní lidé, kteří stojí jen o zábavu, je mnohdy nejlepší poslat na potrat, protože v nuceném rodičovství je vždy největším chudákem přávě to dítě. 😉

komive
1. čer 2016

@svetlanalana Promiňte, že vám do toho vstupuji, ale není možnost uhradit si pojištění?

eficenka
1. čer 2016

@svetlanalana
já jen že s porodnicemi v čer nemám dobré zkušenosti. pokud to máte kousek do německa - využít třebas porodního domu..
nebo kupte knížku znovuzrozený porod od Michala Odenta (frtancouzský porodník) v čr se porody zlepšují, ale ještě ve většine porodnic je to ještě horor.
čím méně se do porodu zasahuje, tím lépe...

kolibricek36
1. čer 2016

@andreaandrejka jak dlouho kdo studuje je každého věc. když už chce vztah se vším všudy, musí si uvědomit, že srtát se může cokoli, tudiž i může otěhotnět, a pak se toho studia bude muset vzdát - nebo odložit, Formule chce vztah, ale nechce dítě u mě neobstojí -- prostě je bud vše - nebo nic - ale v dnešní době asi pod nátlakem "kamarádek"
moji rodiče nám vždy říkali, nedělejte ostudu, a dělejte tak abychom vás nemuseli živit, a nespackejte život vlastní vinou, protože z toho vás tahat nemáme jak.

akankeo
1. čer 2016

@svetlanalana porod sam o sobe tolik nestoji, v tom mate i standartni lekarskou peci po dobu tehotenstvi , akorat nechapu, proc si neplatite zdravotni pojisteni pokud tomu tedy nebrani typ viz

andreaandrejka
1. čer 2016

@kolibricek36 Na jednu stranu ano. Já vždy, když jsem s někým šla do postele jsem se chránila, když jsem dítě nechtěla. Nechápu tady ty diskuze o tom, jak jedna se vyspala s někým bez ochrany a pak se tu ptá Můžu být těhotná? Nechápu. Ale, nemůžete všechny házet do jednoho pytle. Spousta žen otěhotní např. i při braní HA. Já sama nejsem zastánce potratů, ale jsou v životě i takové situace, kdy žena prostě nemá na výběr.
Já vím, že vy to nepochopíte, ani to po vás nežádám, jen jsem chtěla napsat své.

skotskaa
1. čer 2016

Otázka zněla, jestli máte zkušenost s potratovým balíčkem. Diskutujte prosím k věci. Příspěvky mimo téma budu mazat.

fialka333
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lajla
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baruna4
5. čer 2016

Zdravim, chci se s vami podelit o zkusenost s potratovyma tabletkama.....prisla jsem na tehotenstvi diky zpozdene menszruaci nasledne jsem si udelala dva tehotenske testy oba byli jasne pozitivni...tak jsem vyrazila na gyndu...tam jsme sepsali zadost za 680,- a mazala jsem do porodnice tam my jeste udeli utz a poslali na krev skupina + rh faktor nastesti mam plus takze bez dalsich investic...byla jsem v 6+3 takze jeste v ramci moznosti potratove pilulky...ty stoji 4000,- prvni den jsem spolkla prvni 3 tablety mifegyne a hodinu cekala v cekarne...ten den mi vubec nic nebylo az druhy den mirne skoro nepatrne spineni....dva dny od uziti prvnich tablet jsem znovu v tu samou hodinu do nemocnice pro posledni tabletu mispregnolu a falsi hodinu cekala vo se bufe dit....a nic tak jsme odjeli domu a az po dvou hodinach me trochu zacalo pobolivat bricho...nasledne prislo trochu silnejsi krveceni behem ktereho se objevovali kusy sliznice...ale zadny ibalgin apod jsem nepotrebovala...ale kazde telo to zvlada jinak...doifam ze i na kontrole bude vse ok a bude klid...pokud se rozhodnete pro tuhle metodu niceho se nebojte je to jako silnejsi menstruace zadny horor....tak vsem ktere to musi podstoupit preju hodne sil.

ziri27
7. únor 2017

Milé maminky, máte některá zkušenost s touto tabletkovou verzí na potrat? prosím zdržte se nemístných připomínek, že se člověk měl chránit a podobně. Zajímá mě opravdu účinek a hlavně jak to probíhá. Děkuji

teeer
7. únor 2017

@ziri27 ahoj na druhé stránce sem popisovala svou zkušenost s tabletama tak dyštak mrkni, znova už to psát nebudu.. :D

ziri27
7. únor 2017

@teeer jdu juknout díky. a ještě se zeptám, kde sji to sehnala a v kterém jsi byla. díky

deli_lah
7. únor 2017

Kdyztak s tim mam tez zkusenost (nejaka ta doba zpatky), kdyby si o tom chtel nekdo popsat staci napsat do zprav..

ziri27
7. únor 2017

@deli_lah kde se to dá koupit a v kterým týdnu jste byla , když jste to podstupovala

deli_lah
7. únor 2017

@ziri27 tyden nevim, predtim mi vynechala ms, ale cca 5. az 6. Jinak jsem to resila s gyndarkou, poslala me do nemocnice kde se to vse domluvilo a tam mi i ty tabletky podavali...

deli_lah
7. únor 2017

@ziri27 jinak nemocnice = gymekolocka ambulance, na dalsi podani tabletek jsem totiz byla ciste v nemocnici, protoze byl dvatek tak se mi to plete.