Pozdní potrat ve II. trimestru. Máte zkušenost?

miccka
20. kvě 2010

Ahoj holky. Bohužel zakládám tohle smutné téma. Chtěla jsem vás poprosit, zda máte některá (nebo vaše známé a kamarádky) zkušenost s potratem v 6.měsíci. Při kontrole na ultrazvuku moje mudra již neslyšela u miminka srdíčko, přitom vše se vyvíjelo naprosto normálně, oba genetické screeningy v pořádku. Vyvolávali mi potrat, dost otřesný zážitek. Miminko bylo v pořádku, žádný uzel na pupečníku, žádné vady. Hledala jsem na netu holky, které mají podobnou zkušenost, ale spíš se jednalo o indukovaný potrat kvůli VV. Já nic takového neměla. Budu ráda, když si o tom budu moct s někým popovídat, kdo má podobnou zkušenost. Mám za sebou už jedno zamlklé těhotenství v 10.týdnu, ale to se vůbec nedá srovnávat. Je to sice také otřesný zážitek, ale uspí vás a provedou revizi, během 15 minut je po všem. Přetrvává jen smutek v duši. Ale porodit mrtvé miminko, to nepřeji ani největšímu nepříteli. Dítko doma ještě žádné nemáme, o to všechno je to smutnější ☹
Díky. Mirka

kackag
17. čer 2011

@berule jééé, krásné 🙂 🙂 moc ti gratuluji 🙂 je super,že jste to takhle krásně dotáhly do konce.Porod byl spontání nebo vyvolávali?? Trochu ti závidím, ale vím,že se taky dočkám 🙂 🙂 úžívej si štěstíčko

pingui
17. čer 2011

@berule jééé krááásný! Chybí mi tu tleskající smajl nebo smajl s kytkou 🙂

maculda
17. čer 2011

@berule Supéééér 😀

berule
17. čer 2011

@kackag@pingui@maculda děkuji holky 🙂 porod byl spontánní, v půl 12 v noci mi začala po troškách odtékat plodovka, tak jsem ještě šla spát, v 5 jsem volala na sál, řekli že mám dojet, v půl 6 mi začali slabounké kontrakce, v 6.45 jsme přijeli do porodnice a v 9.10 byla malá na světě.

skurinka
17. čer 2011

@berule -super mooc mooc mooc gratuluju a budeme se tesit na fotecky..uzivej si to mamino 🙂 🙂

berule
17. čer 2011

@skurinka děkuji 🙂

skurinka
17. čer 2011

@berule -jezisku ta je krasnoucka ......davas mi mooc nadeje fakt ... 🙂

veruska007
17. čer 2011

@berule Diky.

pingui
17. čer 2011

jéé miminko 🙂

sue_m
17. čer 2011

@berule je to nádherná holčička... přeju hlavně hodně zdravíčka 🙂 krásně si ji užívej, mamino! 🙂

berule
17. čer 2011

Ještě jednou moc děkuji holky moje 🙂

kessinkaa
17. čer 2011

@berule mooooc blahopřeju!!!Holčička je nádherná 🙂

pingui
18. čer 2011

holky nezamčeme tu diskuzi?Mě tu zase vyštrachali lidi který znám 😖 😖 😖 .Jsem to teda nečekala.....

kessinkaa
18. čer 2011

@pingui já jsem pro,udělat uzavřenou,ale tuto nechat,pro jiné mamky a občas sem nakouknout 🙂

silvia545
18. čer 2011

@berule blahoželáááám k princezničke,,je nádhernááá 😉 🙂

sue_m
18. čer 2011

@pingui také jsem pro, jak píše kessinkaa 🙂

kami77
18. čer 2011

@berule Taky se pripojuji k fronte gratulantu 🙂 🙂 🙂 Mala je nadherna,tak at vsechno jde i dal tak jak ma...Je to po dlouhe dobe uzasne pozitivni zprava!Diky za ni,urcite nam vsem dava nadeje do budoucna.Uzivejte si to.

silvia545
18. čer 2011

ahojte kočky 😉 neviete mi prosím vás poradiť nejaké vitamíny alebo kvapky na zlepsenie kvality vajíčok?ani raz sme nemali ani jedného mrazáčika,,tak ked pojdeme na posledný pokus,,tak aby sa nám zadarilo mať viac vajíčok 🙂

kami77
18. čer 2011

@pingui Ahoj,navrh Kessinky se mi zamlouva,prece jen jsme tady uz takova " mala rodina " ,ale zaroven by bylo dobre nechat to volne i pro pripadne dalsi maminky s podobnym osudem a tem pak navrhnout pripojit se k nasi uzavrene diskusi...Takze mas muj souhlas.Je fakt,ze "znami" Te nemusi spehovat a honit se za senzacemi. 😠

sue_m
18. čer 2011

@silvia545 silvi, kapky ani vitamíny bohužel neznám, tedy, já jen beru Femibion plus kyselinu listovou, selena zinek a vitamín E. To by mělo celkově tělo prospět, ale jestli přímo vajíčkám, to nevím... spíš jsem chtěla napsat, že nám pomohl na vajíčka dlouhý protokol při IVF. S krátkým to byla bída s nouzí, ani nedošlo k ET, ale s dlouhým pak byla vajíčka kvalitní a dostali jsme dvě do bříška a čtyři do mrazáčku... ale to jste asi také už zkoušeli, dlouhý protokol, že?

kami77
18. čer 2011

@silvia545 Ahoj,taky Ti moc neporadim,mne gynekolog doporucil kys. listovou a Maternu.Po predchozim tehotenstvi mi zustal Folgravid( kys. list. + DHA), v tehu jsem ho nemohla brat,nesnasela jsem ho,ale ted se hodi 🙂 Ja jsem otehotnela prirozene a s IVF zkusenosti nemam,takze Ti nejsem asi k nicemu 🙂

silvia545
18. čer 2011

@sue_m
@kami77 kysel.listovu som tiež brala a aj calibrum baby a calibrum mami 😉 mala som aj dlhy protokol a aj kratky,,vysledky také isté ☹ počula som o kapkách od dr. Valoviča,sú dobré na vaječníky,,pri bolestivej menštruácii,,proti zrastom,,skúsim asi aj tie 🙂 asi by som pomaly do seba napchala všetko,čo by pomohlo 😀

kami77
18. čer 2011

@silvia545 Ahoj,tak jsem jeste o Tobe premyslela a napadlo,co nezkusit neco prirodniho.Posilam Ti odkaz,tak se mrkni a treba se Ti to bude libit a zkusis to!Taky jsem o tom uvazovala... 😉 http://www.nadeje-byliny.eu/index.php?detail=18...

silvia545
18. čer 2011

baby včera dávali u nás v správach,že jedna 28 ročná žena vyhodila z 5 poschodia svojho 9 dňového synčeka ☹ chlapčeka sa nepodarilo zachrániť ☹ 😢 ked som to počula tak hned som sa rozplakala 😢 preboha ako to mohla urobiť?toto je už fakt nespravodlivé 😠 nám Pánboh zobral naše detičky a takýmto ženám ich dá,,ktoré si to vôbec nezaslúžia ☹ 😢

kami77
18. čer 2011

@silvia545 Spravedlnost v tom nehledej,protoze zadna neni...bohuzel ☹

sue_m
18. čer 2011

@silvia545 takovéhle zprávy nesnáším... vždycky si říkám, kdyby to miminko aspoň položila před nějaké dveře, kde by ho někdo našel a dala mu tím alespoň šanci na život, když už ho nechce ☹

pingui
18. čer 2011

fajn.Jak to uděláme? Kdo se toho ujme?A jaký název? Stejný?

berule
18. čer 2011

@kessinkaa @silvia545 @kami77 moc děkuji 🙂

pingui
19. čer 2011

poslušně hlásím,včera první sex po šestinedělí 🙂 . S ochranou radši 😀

skurinka
19. čer 2011

@pingui -se mas ...ja proste nemuzu ..chci ale proste v hlave sem zablokovana nejde to a üak to konci placem ☹