Přišla jsem o miminko v I. trimestru. Co dál?

hanka_75
25. led 2007

Ahoj holky, v 6.tt jsem přišla o miminko a je mi strašně. V nemocnici mi dali pouze injekti proti bolesti a druhý den mě poslali domů. Krvácela jsem, měla bolesti, ale neprovedli ani revizi. Co dál? Srovná se to samo? Podělte se, prosím, o své zkušenosti. Díky, Hanka

karla6
23. únor 2007

No, mně vlastně hodně pomohlo, že jsem včera nekompromisně svedla manžela, neměl prostě na výběr. Byli jsme opatrní a použili kondom, samozřejmě, ale mně to hrozně pomohlo, protože to byl takový zlom, který mě vrátil do běžného života. I když to bylo brzy, tak jsem ráda, že jsem to udělala, fyzicky jsem v pořádku a celkově se všechno dost zlepšilo.

lucikpetik
23. únor 2007

no tak to je fajn karlo, hlavne kdyz se citis dobre....tak je to fajn...

majmuna
23. únor 2007

Holky ted vas procitam...jsem na zacatku teh. a mam neuveritelnej strach...mozna kdyby nam to netrvalo dlouho by to nebylo az takovy...
Kazdopadne vsem drzim pesticky!!!! Uplne me to tu rozbrecelo a asi si tohle tema zakazu... ☹

r123
23. únor 2007

přidám se do diskuse!!!!!majmuna tak si ho klidně zakaž!!!!! 🙂 ať nemáš černý myšlenky!!! 😉

karla6
23. únor 2007

majmuno, nenervuj se, buď v klidu. Brečet nad námi nemusíš. Po tom nejhorším se tady v každé z nás rodí zase optimismus a víra v budoucnost našich dětí, které určitě přijdou, až nastane jejich správný čas.

nemo
23. únor 2007

r123: Tak koukám, že jsme to tak nějak cítili všechny 😒 No, já jsem byla taky trošku nachlazená, vlastně jsem měla jen rýmu, takže ani ne nachlazená. A doktorka mi říkala to co Tobě, mohlo to být jak geneteciky, tak způsobené nějakým tím virem, i když se to třeba na mě nemuselo ani projevit, že jsem nemocná. Říkala, že je toho teď hrozně moc, kvůli špatné zimě, nicméně říkala, že právě potratů mají teď v ordinaci opravdu hodně, tak to řeší.

Mě jen zaráží, že miminko je až tak citlivé na ty viry, je to šílené. To abychom byly na začátku těhu příště ve skleníku 😝

lucikpetik
23. únor 2007

no jo majmuno, to je proste zivot, co nadelas...samy jsme si to dobrovolne nevybraly... ☹

karla6
23. únor 2007

Holky, mě Dr. řekla podobné věci. Nezbyde nám, než vážně zkusit ten květen, kdy je organismus nejodolnější.

lucikpetik
23. únor 2007

kveten je tu co by dup..... 😉

nemo
23. únor 2007

Karlo, tak to je super, že jsi včera svedla manžela. 😉 Já ještě fyzicky nejsem OK, tak ještě nemůžu, nicméně jsem včera myslela, že se ze své sexuální touhy zblázním, tak jsem alespoň udělala manželovi dobře 😎 Touhu mám pořád, tak si to teď manžílek bude asi užívat denně, než se budeme moc pomilovat 😉 Koukám, že to máme fakt nějak podobný všechny, co jsme tu.

nemo
23. únor 2007

Majmulo, přesně, jak píšou holky, vůbec si nás nečti! A nepřemýšlej nad tím, musíš věřit, že budeš mít krásné a hlavně zdravé miminko! Moc Ti to přeju a neboj, jak píše Karla, každá z nás tady bude mít jednou zdravá miminka, my v to věříme.

nemo
23. únor 2007

Omlouvám se za zkomolení jména, majmuno. Nezlob se.

nemo
23. únor 2007

Karlo, v květnu je organismus nejodolnější? To jako fakt?

lucikpetik
23. únor 2007

no jo, kveten, teplo venku, se zapaluji lejtka,co?

karla6
23. únor 2007

No, mě řekla moje gynekoložka, že nejmíň viróz bývá právě v období jara a začátku léta. Lidi jsou daleko míň ve stresu, když se příroda probouzí, počasí je příznivé pro zdraví a tak. Dokonce řekla, že by nebylo špatné to zkoušet už v dubnu, abych za sebou měla první trimestr v srpnu, kdy už začínají virózy - takové ty letní chřipky. To (virózy) že je pro začátek těhotenství nejhorší.

nemo
23. únor 2007

Vidíš Karlo, to je vlastně fakt. Už se těším, až se pak potkáme ve společném termínu, když na to hupsnem všichni na konci jara 😎

lucikpetik
23. únor 2007

ja se tesim taky....na jare, to uz nebudou chladne meze, jak se rika, ze? 😎

karla6
23. únor 2007

Včera jsem o tom mluvila i s manželem. Říkali jsme si, že bysme v tom květnu mohli zajet na pár dnů na naše oblíbené místečko na jihu Chorvatska (kde jsme byli na naší první dovolené). Nebude se dát ještě koupat, ale prostě bychom tam jen lenošili u moře, dělali si výlety do okolí a byli jen spolu. Hrozně moc bych to chtěla.

nemo
23. únor 2007

To jo, lucikpetik 🙂 Holky, jsem ráda, že už všechny myslíme na děti. Včera jsme se s manželem shodli, že se neskutečně těšíme na to "dělání dětí", protože po vysazení antikoncepce jsem stejně náruživá, jako když jsme se poznali 😉

lucikpetik
23. únor 2007

karlo to je super napad, nejde o koupani, to nevadi, ze jeste nebude teplo, ikdyz kolikrat v kvetnu je horko jak hrom, ze...ale o tu atmosferu, vypnuti, relax - jedte...

nemo
23. únor 2007

To je super nápad, karli, my jsme si taky včera s manželem naplánovali dovolenou na červen. Už jsme vybírali v katalogu. Chtěli bychom do Řecka, v červnu tam je už moc hezky. Ale i to vaše Chorvatsko zní super, přesně toto nám určitě udělá dobře, odpočinek, relax a tulení s manžílkama. 😎

nemo
23. únor 2007

Moje slova, lucikpetik!

nemo
23. únor 2007

Holky, ani nevíte, jak mi pomáhá, že máme podobné myšlenky. Je to super. A co vy, lucikpetik, chystáte se na nějakou dovolenou? K odpočinku stačí i víkend na chalupě....... 🙂

lucikpetik
23. únor 2007

no ja jsem ted vydovolenkovana z tech lazni az az, ale tim ze byl manzilek sam doma a delala se cely mesic rekonstrukce, ted v praci na to byl taky sam, tak je trosku prepracovany, tak dovolenou taky zrovna resime.....
variant uz bylo nekolik, jen neco vybrat, on by chtel vypadnout co nejdriv...tzn. i treba pristi tyden... 😉

nemo
23. únor 2007

Jeee, tak to je super, lucikpetik, vy si odpocinete uz ted. A kam chcete, ohrat se k mori nebo nekam na hory za snehem?

nemo
23. únor 2007

A jak dlouho jsi byla v lázních, luciku?

r123
23. únor 2007

nemo tak s tou sexu chtivostí to mám stejné a dnes ráno toho přítel zneužil 😠 vyděl jak moc sem mlsná a nenápadně toho využil potvora 😝 .to je teda mu se uleví a mě ne!!! 😠 ale co by sme pro ty svoje pány tvorstva neudělaly 😎 😀

lucikpetik
23. únor 2007

r123 tak horsi by bylo, kdyby se ulevil na nekom cizim, ne? 😝
nemo, ja byla v laznich mesic, sama procedura...nic nedelani, parada...

lucikpetik
23. únor 2007

a kam chceme jet? tak ted uz nevim... 😉 puvodne jsme zvazovali, ze bychom jeli za nejakou exotikou, zviratka atd..varianty sri lanka, kuba - dokud muzeme a nejsem tehotna, pak jsme zvazovali egypt - dokud tam neni takove vedro, ze bychom se koukli i na pyramidy....pak varianta, ze pojedeme za znamyma do anglie a za rodinou do francie, pamatky ...no a posledni varianta byla slovensko termalky, tak nevim, nakonec treba skoncime jenom na chalupe, kdo vi.... 😉

karla6
23. únor 2007

Tak to chcete říct, že já jsem si to včera jediná z nás tří užila? 🙂
No, žertuju, ale jsem ráda, že opravdu fyzické problémy nemám.