Přišla jsem o miminko v I. trimestru. Co dál?

hanka_75
25. led 2007

Ahoj holky, v 6.tt jsem přišla o miminko a je mi strašně. V nemocnici mi dali pouze injekti proti bolesti a druhý den mě poslali domů. Krvácela jsem, měla bolesti, ale neprovedli ani revizi. Co dál? Srovná se to samo? Podělte se, prosím, o své zkušenosti. Díky, Hanka

nemo
23. únor 2007

r123: Jojo, co bychom pro ně neudělaly 😉 Ale i tak se už nemůžu dočkat, až to budeme mít dovoleno. Já jsem měla po revizi ještě zánět, drsné bolesti, takže jsem brala antibiotika (dnes je je dobrala), od včerejška je to konečně lepší, takže čekám, co mi ohledně milování řekne doktorka, jdu tam příští pátek. Do té doby to musím vydržet 😝 A pak uvidím, co mi řekne, ale moc si přeju, aby jsme už měli dovoleno aspoň to. Co Ty, máte nějaké doporučení, jak dlouho se nesmíte milovat?

karla6
23. únor 2007

Luciku, s tou cestou jsme se rozhodli jednoduše. Potřebujeme místo daleko od problémů a přitom takové, které známe a kde je nám dobře, abysme nemuseli nic nového řešit, jeli do známého a mohli se opravdu uvolnit. Taky jsem původně navrhovala Řecko, ale tam bychom se necítili "jako doma". Nevím, jestli jsem to dobře vystihla.

montinka
23. únor 2007

Karla6 dakujem za pomoc. Uz som tu

lucikpetik
23. únor 2007

jojo karlo, chapu to, mi je celkem jedno kam pojedeme, hlavne ze tam bude klid a budeme spolu....ikdyz kecala bych, kdybych rekla, ne v zadnem pripade nechci k mori.... 😉

karla6
23. únor 2007

Nemo, já jsem měla z nemocnice dány 4 týdny bez sexu od revize, ale nevydržela jsem to. 😒 Prostě jsem to zkusila ten osmý den a manželovi jsem předtím slíbila, že kdyby mě to sebemíň zabolelo, tak to okamžitě stopnu. Ale naopak, byl tak hrozně opatrný, že jsem to musela "rozmýchat" já.

karla6
23. únor 2007

Montinko, ahoj, jsi tu mezi svýma, všechny tady tu tvou bolest známe.

nemo
23. únor 2007

Lucik: Jeee, to muselo byt super, taky bych jela 🙂 Koukám, že variant máte fakt hodně, já být vámi, tak zvolím fakt odpočinek, jak jsi psala, že manžel hodně pracoval a byl sám, tak bych jela někam, kde budete sami a budete relaxovat a užívat si jen sebe navzájem. Památky tu budou dlouho, víš jak. Já bych zkusila nějakou tu exotiku, termály, Anglie i Francie jde zvládnout jak s bríškem tak s mimi 😉

montinka
23. únor 2007

Mozem sa nieco spytat? Je pravda ze ked ma zena zapal moze to byt pricina potratu?

karla6
23. únor 2007

Montinko, prosím tě, hlavně se neobviňuj. Řeči, jako že jsem selhala, jsem tady úspěšně vedla v minulém týdnu já. Byla jsem úplně na dně a holky tady mi hrozně pomohly.

nemo
23. únor 2007

Karla: Jojo, jsi jediná a my Ti jen závidíme 😝 Na druhou stranu máme naději, že budeme moct brzy i my 😉

karla6
23. únor 2007

Montinko, v I. trimestru může být přibližně tisíc důvodů, proč plod odumřel a ani v jednom případě za to nemůžeš ty.

montinka
23. únor 2007

ale ja ju asi nezvladnem.

nemo
23. únor 2007

Ahoj montinko, vítej tu. Sice je to smutné téma, ale dneska se s holkama ladíme dovolené, tak je to veselejší.

lucikpetik
23. únor 2007

🙂)

montinka
23. únor 2007

Ale ano mozem kebyze nemam ten hlupy zapal,tak...

karla6
23. únor 2007

🙂 Zkus si přečíst moje příspěvky z minulého týdne. Psala jsem i o smrti.
Jestli máš pocit, že to opravdu nezvládneš, najdi si někoho, s kým to probereš. Záleží na tom, komu věříš a je úplně jedno, jestli to bude kartářka, vědma, astroložka, kinezioložka nebo psycholožka. Prostě si někam rychle zajdi se vypovídat.

montinka
23. únor 2007

emo dobre tak ja uz o tom pisat nejdem. A kde ides na dovolenku?

nemo
23. únor 2007

Montinka: Myslíš jako nějaký zánět? Jak psala Karla, příčina potratu může být fakt různá, genetická, viry v ovzduší, které se na Tobě nemusí ani projevit, prostě cokoliv. A určitě za to nemůžeš, takhle to zařídila příroda, protože miminko by bylo nemocné nebo postižené. 😒 Hlavně se neobviňuj, není to ničí vina!

lucikpetik
23. únor 2007

motinko vitej mezi nami...to bude dobry, uvidis..

lucikpetik
23. únor 2007

karlo normalne ti musim rict, ze jsi uplne jiny clovek, coz je fajn, kdyz jsi vezmu ty zpravy driv....zmena o sto stupnu

montinka
23. únor 2007

Vdaka ste zlate.🙂 A ano bude to fajn. a za pol roka budem mat noveho babatko.Tak!:-)

nemo
23. únor 2007

Karli, mně v nemocnici řekli 14 dní, akorát s tím mojím zánětem nevím. 😒 Musím se zeptat gynekoložky na kontrole. Měsíc je moc, doktoři se asi nemilují nebo co?

montinka
23. únor 2007

nemo aj ty mas zapal? Beries aj tabletky. A ja som si myslela ze ked ma vycistia ze bude aj on prec. a ta potvora nie a nie opustit ma.

nemo
23. únor 2007

Montinka: Neboj, zvládneš to! Všechny jsme byli nejdříve tak smutné jako jsi Ty, opravdu. Ale i Ty, stejně jako my zjistíš, že jsi silnější, než sis myslela a začneš myslet do budoucna a těšit se na další mimi. A klidně o tom teď piš, je potřeba se vypovídat. O tom je toto téma!

A na dovolenku pojedeme do Řecka, v červnu, ale naplánovali jsme to už včera 😎

montinka
23. únor 2007

Karla nie nechcem psychologa aj doktormi sa ma vcera pytal ze ci nejakeho nechcem lebo ze vidi ze som z toho stale smutna. ale nie nechcem.Budem si pisat s vami a zabudnem na to.

karla6
23. únor 2007

Luciku, byla jsem úplně na dně, když jsem sem začala psát. Opravdu. Ale pomohly jste mi vy, hrozně moc manžel a zašla jsem si k jedné vědmě, která mi pomohla se v sobě vyznat.

Nemo, taky bych to neriskla bez kondomu. Myslím, že po tomhle zákroku jsme na záněty náchylné všechny. Myslím, že kondom je dost dobrá obrana před zánětem (i ohleduplnost vůči partnerovi, aby ten zánět nechytil taky).

montinka
23. únor 2007

Fiiiha Grecko. tak to je super.🙂 Hm a uz aj naplanovane.🙂

nemo
23. únor 2007

Montinka: Jo Ty jsi to myslela tak, že máš zánět po revizi???

Tohle mám totiž já, ono se to stává celkem často, že při revizi jsou velmi opatrní a vyčistí to málo. Proto dojde k zánětu 😒 U mě to tak bylo. Antibiotika jsem měla dvoje najednou, teď ještě jiné léky. Ale dnes už je to mnohem lepší. Taky mě to nesmírně štvalo, že ještě toto, měla jsem hrozné bolesti, ale překonala jsem je a je to OK. Neboj, taky to přejde, léky zaberou a bude po zánětu!!!

karla6
23. únor 2007

Jeden čas jsem měla pořád nějaké záněty, Dr. mi cpala pořád nějaké tablety nebo vaginální čípky. Během pár dnů po vyléčení to vždycky začalo znova. Začala jsem používat gel na intimní hygienu s tea-tree-oil. Od té doby mám klid. Už několik let.

nemo
23. únor 2007

Montinga, uvidíš, zkus to s námi a když nepomůžeme, psycholog jo. Ale je pravda, že tady najdeš spřízněné duše. Jsme s Tebou a objímáme Tě aspoň na dálku!