Přišla jsem o miminko v I. trimestru. Co dál?

hanka_75
25. led 2007

Ahoj holky, v 6.tt jsem přišla o miminko a je mi strašně. V nemocnici mi dali pouze injekti proti bolesti a druhý den mě poslali domů. Krvácela jsem, měla bolesti, ale neprovedli ani revizi. Co dál? Srovná se to samo? Podělte se, prosím, o své zkušenosti. Díky, Hanka

seri
27. únor 2007

karla6: já jsem si myslela, že kontryhel mi pomůže, abych dostala MS, jedna holčina to tu psala, ale ty zase píšeš, že tlumí krvácení... tak nevim, jestli ho nemám přestat pít.

macku: já jsem tady ta čtvrtá ze zářijovek ☹ , bohužel, no snad se nám to všem brzy povede, držím palečky

r123: na tchýni (budoucí?) se vykašli. Já s tou svojí žiju v jednom domě, mám jí sice ráda, ale taky mě občas štve, když nám do něčeho kecá. Někdy to prostě musíš hned vypouštět druhým uchem ven. A co svatba? Jak se těšíš? Napiš podrobnosti.

karla6
27. únor 2007

seri, já mám taky dilema. Potřebovala bych pohnout se stažením dělohy - v tom kontryhel pomáhá. Na druhou stranu chci dostat co nejdříve menzes a pořádně se vyčistit - tj. silnější krvácení teď vítáno (tam kontryhel pomáhá taky, ale naopak tím, že nadměrné krvácení tlumí).
Tak fakt nevím. Říkám si, že asi přistoupím na kompromis. Má se pít 2 x denně (ráno a večer), tak ho budu pít jen ráno, dnes už jsem začala.
Dej pak vědět, jak jsi dopadla.

lucikpetik
27. únor 2007

ahoj vsem, nemo drzim palce, at lazne vyjdou... kam bys chtela jet? jsou bud klimkovice, nebo frantisky na tyto problemy.

olina
27. únor 2007

Tak ja ho piju uz skoro od zacatku, dnes jsem 26.den po revizi a zacinam mit pocit jako pred mrchou, tak snad... 🙂

r123
27. únor 2007

aho holky no tak svatbu máme 2.června takže v podstatě za chvíli.moc se těším 😉 hlavně na ten den D.seri a co se stalo?že to nevyšlo?taky revize dělohy?ona tchýně není špatná,ale je taková sobecká a hlavně je to strašně líná ženská.chodí do práce vždycky pár měsíců a pak je vždy bůh ví jak dlouho na nemocenské.a když už do té práce chodí tak je jak kdyby dělala bůh ví co.dělá v kuchyni ve škole v teple nají se tam .já vím je to honička a někdy dost fuška,ale ona to fakt přehání.to je furt mě bolí to a mám nateklou ruku od krájení a mám ztuhlý záda...atd.a taky hlavně když sme ještě u nich bydleli tak mi furt nadávala že něco není udělaný vždycky si něco našla přitom já sama semgruntovala třípokojovej byt a ještě sem k tomu měla malýho.kdybych uklízela po sobě tak mi to nevadí,ale uklízet po ní papíry od čokolády a ohrizky od jablek atd...no prostě to by si člověk musel zažít.a to furt vyřvávala jak ona by to perfektně zvládla atd... hlavně že teď když tam člověk dojde hlavně třeba nečekaně tak sedí na sedačce a cpe se a všude se válí samej binec prachu až na půdu hadry sou naskládaný tak že si člověk nemůže ani sednout.no prostě děs.moje mamka je z ní nemocná mamina dělá poštačku a že to není sranda domů dojde vždy tak kolem 4 a to rychle do obchodu uvařit převlíct a zase rychle do práce(dělá na providentu)domů dojde kolem 8 a to je tak utahaná že padne za vlast a takhle to má každý den kromě středy a soboty a když k nim člověk dojde tak se tam všechno blejská.ježíš tak sem se na ni zase naštvala že tu píšu román 😅

karla6
27. únor 2007

r123: my to sneseme a ty sis aspoň ulevila 😀 .
Navíc si myslím, že každý máme v rodině něco, co není úplně ok a musíme to řešit. Takže tvoje naštvání na tchýni tady, myslím, každý chápe. 🙂

seri
27. únor 2007

r123: já se taky občas potřebuju takhle vykecat jako ty a to nejen o tchýni ale dobře mi to jde i o svý švagrový, která s náma bydlí na patře v RD - děs! 😠 ..., no ale to by bylo možná na novou diskuzi... 😉

Já mám taky po revizi, podstoupila jsem jí 18.ledna, psala jsem to určitě i v týhle diskuzi na předních stránkách. Jinak jsem byla cca v 5-6 tt, takže to bylo opravdu malé, že ani na ultrazuvuku nic vidět nebylo.
Teď se cítím už v pohodě, jen a jen čekám na MS, to je to jediný, co si přeju.
Teď mám ale takový dilema, v červnu chceme jet na vodu (parta asi 10 lidí), já s manžou to vždycky zařizujeme. No a teď nevim, jestli se máme začít snažit už v dubnu (3 měsíce po revizi) nebo počkat až po dovče. Kdybych totiž náhodou otěhotněla (kéž by), tak na vodu jet prostě nemůžu. Přednější je mi samozřejmě mimi, ale dovča se musí zařídit už v březnu, max. dubnu, tak nevim.

olina
27. únor 2007

Seri, ja byt tebou, tak si uziju krasnou dovcu, tam se prijemne s manzou naladite a pak to pujde treba samo 🙂. Muj gynekolog rikal, ze 3mesice rozhodne otehotnet nesmim, ale ze je lepsi pockat az mesicu 6. Takze to vam tak akorat vyjde 🙂.

bobina27
27. únor 2007

ahojte holky, nevim jestli to bude pro vas povzbuzujici zprava, ale....... 15. prosince jsem prodelala revizi no a nekdy kolem 11. 2. jsem opet otehotnela, kdyz jsem to dneska rikala doktorovi do telefonu tak mel radost se mnou 🙂 , ...........pravda je, ze kazda jsme jiny pripad a kazdy doktor na to pohlizi jinak, ja mela zamlkle tehu tak v 6tt a revizi jsem podstoupila tak v 8tt. Do prvni MS, ktera prisla po 6 tydnech jsme se chranili kondomem a pak jsme tomu nechali volny prubeh a ono se zadarilo 🙂 , nechali jsme to na prirode a ta rozhodla 🙂 , samozrejmne neni vyhrano, ale to nebude nikdy, ani za 3 mesice ani za 6 mesicu 🙂

karla6
27. únor 2007

Bobino, to je úžasné, věřím, že to vyjde a budeš mít nádherné mimčo. Dej určitě vědět, jak na tom jsi, myslím, že je to povzbuzující pro všechny tady. Kdy máš termín?

bobina27
28. únor 2007

ahoj Karlo, no termin mi to zatim pocita na zacatek listopadu, s mym stestim chudak dite se narodi na svatek zesnulych 🙂 K doktorovi jdu az pristi čtvrtek, tak pak dam vedet 🙂

maly_strom
28. únor 2007

Hani moooc gratuluji 😵 Zrovna včera jsem na Tebe myslela, jestli se to tenhle cyklus už podařilo (někde jsem četla, že BT kopíruje tu předešlou křivku). Držím palce a dej pak vědět 😉
PS: Docela jsi mě povzbudila 🙂

seri
28. únor 2007

bobino taky ti moc moc gratuluju, konečně začínají první příznivé zprávy co se týče // v této diskuzi. Snad nás tu bude za chvíli víc 🙂 . A dej vědět, jak to probíhá dál, držím palce.

bobina27
28. únor 2007

dik holky, urcite dam vedet 🙂, jsem rada, ze i vas ta zprava potesila 🙂,......... chvili po revizi byly tyto zpravy pro me taky moc povzbudive.

Jen doufam, ze kdyz to tak priroda zaridila, tak ted zaridi, aby bylo vse v poradku 🙂

lucikpetik
28. únor 2007

ahoj bobino, no skvela zprava, gratuluji...
tak holky, ktera dal?

ajina
28. únor 2007

No super Bobi gratuluju !!!

nemo
28. únor 2007

Jak uz jsem psala, je to úžasné, Bobi 🙂 A příroda stoprocentně zařídí, aby bylo vše v pořádku, věř tomu! A navíc my všechny Ti tady budeme držet pěsti až do toho listopadu, tak neboj 😉

nemo
28. únor 2007

A Luciku, myslím, že na řadě jsi Ty, co říkáš? 😉

lucikpetik
28. únor 2007

no ja bych rada, tak proc ne... 🙂 uvidime

vladimuraz
1. bře 2007

Bobino, moc gratuluju!!!
Tak holky, hlásím posun. Včera jsem dostala od pojišťovny schválené ty lázně. Takže to netrvalo tak moc dlouho, sice výsledek není podle mých představ, ale přežiju, dělám to přece pro mimi, že? 😵 Všude, kde jsem se ptala, holky říkaly, že jim pojišťovna dala volnou ruku, mohly si vybrat termín i ubytování, připlatit jednolůžák, zvolit vybavení apod. VZP mi přidělila místo i termín. Mám dvoulůžák bez WC, sprchy i TV - sice jsem tam volala a pokoušela se je přesvědčit, posléze uplatit, ale nedá se s tím nic dělat (všechno mají plné). Doufám, že to bude aspoň vyváženo nějakou příjemnou spolubydlící 😉. Odjíždím už za 14 dní, dám Vám pak vědět, jaké to bylo a hlavně jestli to k něčemu bylo. Až se vrátím, tak doufám, že Vás tu bude // víc 🙂.
Seri, tu vodu bych si zařídila být Tebou. V nejhorším to propadne a přijdeš o nějaké peníze, ale věř mi, že Ti to nebude vůbec vadit 😉. Já měla loni takhle objednaný Irsko. Zaplatila jsem zálohu a doktor mi pak řekl, že jsem těhu. Přišla bych o 7000,-, ale bylo mi to fakt jedno. Nakonec jsme jeli...

karla6
1. bře 2007

Vladimuro, to je fajn. Modli se za fajn spolubydlící (třeba se to neobsadí a budeš tam sama). A lázně bez TV jsou lepší, budeš se tam moc víc věnovat sama sobě. Kam vlastně jedeš?

bobina27
1. bře 2007

holky dik za gratulace, však vam se to taky brzy podari a Vladimouraz tobe gratuluju k presvedceni pojistovny a neboj urcite to bude v poho 🙂

vladimuraz
1. bře 2007

Karlo ahoj. Jedu do Františkových Lázní, jsem ráda, mám tam přátele, tak mi ten čas rychle uteče. Já se samozřejmě bez Tv obejdu, ale ráda při ní usínám 😉. Navíc mi jedna holčina napsala, že Tv ve společné místnosti jim sestra vypínala přesně ve 22 hod, kdy byla večerka - i když měly rozkoukaný film. To by mě trefilo, nejedu přece na pionýrák 😝 a není mi 15 let. Věnovat sobě se tedy budu, po všech těch hormonech jsem lehce přibrala na pozadí, tak to chci trošku zpevnit, případně shodit. Kdyby náhodou to mimi nevyšlo, tak abych nebyla frustrovaná a ještě tlustá 😀 . Jak se cítíš Ty? Podle Tvých příspěvků soudím, že jsi na to líp, viď? To je dobře. Až začne svítit sluníčko, budou chmury zapomenutý a vrhneš se do dalšího snažení, tentokrát určitě s lepším koncem 😉.

lucikpetik
1. bře 2007

ahoj vladi, tak to je fajn, ze ti to schvalili, hned bych jela znova s tebou, bude to fajn, televizi neres, my meli tri a nedivali se skoro vubec, chod ven, ja chodila cvicit, abych shodila ty nabrana kila - marne samozrejme 😀 , kaficka, prochazky.....uplne ti zavidim 😀

vladimuraz
1. bře 2007

Tak dobře, přesvědčily jste mě, že TV nepotřebuju 😉.
Luci ahoj, tak pojeď, já mám v autě místa.... 🙂

nemo
1. bře 2007

Ahojda Vladi, to je super, že už máš lázně schválené. A neboj, zvládneš to i bez Tv a sprchy na pokoji. Bude to jako na kolejích 🙂 Každopádně Ti moc přeji prima spolubydlící 😉 Jinak to bude bájo, procedůry, fitko, čtení a čas s přáteli a čas na sebe......úplně závidím. Já jdu zítra k doktorce, tak na ni ty lázně hned vyhrknu, tak uvidím, co mi na to řekne. Tak se hezky chystej, 14 dní uteče za chvilku. 😎

nemo
1. bře 2007

Luci a moc Ti přeji, aby jsi byla teď na řadě Ty, fakt moc. Peřinku v bříšku už po lázních máš, takže už se těším na Tvoje dvě čárky 🙂 Pak bude Vladi, taky se vrátí s peřinkou v bříšku a pak hromadně my ostatní 😉

lucikpetik
1. bře 2007

vladi tak jo, kde me vyzvednes? 😀

nemo diky moc, ja vas budu info, kdyby neco... 😉

s9480
1. bře 2007

Bobino moc gratuluju 😀 😀 a závidím, samožrejmě drzím palečky, ale to nebude třeba uvidíš! Podle toho co píšeš jsme revizi prodělali ve stejné době a i já jsem byla "jen" v 6 týdnu, už bysme se mohli taky snažit znovu, alá já teď změnila práci tak si musím dát chvíli oraz, aspoň po dobu zkušebky (3.měsíce), sice to bude trochu podraz, protože jsem jim při pohovoru lhala, že rodinu neplánuju, ale kdo dnes nelže, že 🤐 ? Navíc uvidím jak se nám bude dařit nové snažení, protože jakžtakž jsem se zbavila zánětů, ale pro změnu se mi začaly dělat cysty, v podstatě jsem od revize neplodná, protože ty cysty jsou vlastně nepraskly ovulační vajíčka, takže nemůže dojít k jejich oplodnění. Navíc jsem teď uprostřed cyklu začala slabě špinit, jeden den i krvácet, původně jsem myslela, že je to předčasná menzes, ale doktorka říkala, že je to hormonama, že to některý žensky mívají, ale já se stím setkala poprvé tak nevím, moje tělo je fakt nevyzpytatelny. Jestli s tím máte někdo zkušenost tak napište díky

karla6
1. bře 2007

s9480, myslím, že to bude v pořádku. Osobní zkušenost s tím nemám, ale ty cysty jsou prý dost běžné a často se jich jde zbavit jen "práškama". Někdy hold musí ven chirurgicky.
A s tím zaměstnáním si hlavu nelámej, oni totiž nemají vůbec právo se tě na rodinu zeptat. Pokud to udělají, je to jeich problém, že je pak situace jiná. Věřím, že se cyst brzy zbavíš a v práci dlouho nebudeš. Doktorka tě určitě nechá v těhotenství co nejvíc doma.

Holky, včera jsem začala cvičit pět tiběťanů. Je to moc fajn. Zašla jsem si na úvodní kurz, kde nám ty cviky vysvětlili a příští týden jdu zase. To břicho si netroufám ještě moc zatěžovat, tak cvičím ty snadnější varianty, ale to se časem spraví.