Problém s otěhotněním. Nevím, čím to může být

alexkisss
15. pro 2017

Nedari se mi otehotnet nevim cim to muze byt

katy48
21. pro 2017

@bzukk zkuste testovat třeba denne ale stejnou znackou testu jinak se to spatne posuzuje kvuli tomu ze kazdy ma jine mnozstvi barviva

bzukk
21. pro 2017

@katy48 zkusim testovat az v sobotu. Teda jestli to vydrzim :( Jen mam strach z mimodelozniho tehu skrz to slabe krvaceni. Snad to bude dobre, stejne mi nezbyva nic jineho nez cekat do kontroly. Treba se dockam dalnice

alexkisss
autor
21. pro 2017

@katy48 sem 15dpo a čárka slabá včera dnes nic vidět nebylo snad zítra z raní moci pokud ne o důvod víc se snazit

katy48
21. pro 2017

@bzukk pokud byste nevydrzela tak stejnou značku at muzete posuzovat zdali sili nebo ne 😉 ale určitě to bude v pohode a budete mit krasne vánoce. Bát se budete pořád mimodelozniho jsem se bála také.

katy48
21. pro 2017

@alexkisss naděje umírá jako posledni zkuste vydrzet treba to bude ok 😉 moc vam to preji

alexkisss
autor
21. pro 2017

@katy48 zkusim to nějak vydrzet

bzukk
22. pro 2017

@katy48 tak samozrejme jsem nevydrzela, ale myslim, ze zacal silit. Snad bude vse dobre a preckame do 13 tydne.

bzukk
22. pro 2017

@alexkisss zkuste zitra, nadeje opravdu umira posledni. Drzim palecky a preji // 🙂

alexkisss
autor
22. pro 2017

Dnes sem udělala a je tam silnější čárka tak mam radost

kacasa
22. pro 2017

@alexkisss mas fotecku?

alexkisss
autor
22. pro 2017

@kacasa mam vlizim hned jak to pujde

alexkisss
autor
22. pro 2017

Na fotce jde vidět špatně ale jinak jde v reálu vidět krasne

bzukk
22. pro 2017

@alexkisss douska vidim 🙂

katy48
22. pro 2017

@bzukk sili na milion procent tak tfuj tfuj at je to v pořádku 😉 a jak jsem psala ja jsem taky mela odpolední testy silnější ale chce to testovat jednou značkou. Ale Vam uz potiku gratuliji a drzim pesti at to preckate az do konce v poradku

bzukk
22. pro 2017

@katy48 dekuju moc. 3.1 jdu na kontrolu, tak dam urcite vedet. Preji vam krasne vanoce a brzke // 🙂

katy48
22. pro 2017

@bzukk já už // mám dokonce i potvrzené 🙂 také vám přeji krásné vánoce a ať to do 3.1 rychle utíká 😉

bzukk
23. pro 2017

@katy48 tak to moc gratuluji a drzim palecky at je vse v poradku 🙂 to cekani je hrozny a 3.1 tak dalekoooo

katy48
23. pro 2017

@bzukk to mi povídejte byla jsem na utz 5.12 kde bylo už i srdíčko a taky jsem si myslela že to do 27.12 na další kontrolu nedám a ejhle už je to za rohem. Přes ty svátky to bude utíkat moc rychle 😉😉😉

bzukk
23. pro 2017

@katy48 Jo to utece, s 3,5 letym rostakem to utece velmi rychle :D

bzukk
4. led 2018

@katy48 tak u nas to bohuzel samovolny potrat. 30.12 carka zacala slabnout. Snad se to obejde bez revize. Ale zivot jde dal a rok 2018 bude snad uspesnejsi. Moc ale dekuji za vyslechnuti 🙂 A hlavne at jste s mimouskem v poradku

katy48
4. led 2018

@bzukk Tak to mě strašně moc mrzí, ale jak se říká příroda je mocná a než aby něco bylo špatně je lepší, že se to vyřešilo už teď vím že je to těžké, ale teď se zahnojilo a příště už to vyjde 😉 moc tomu věřím a vy tomu taky věřte a za měsíc jste tu jako těhu 😉😊 a doma máte jednoho rošťáka tak to čekání půjde lépe

bzukk
4. led 2018

@katy48 ja vim, poprve to bylo horsi se s tim vyrovnavat. Nechavam tomu volny prubeh a prestavam na to myslet 🙂 Treba to prijde samo a kdyz ne, dekuju panu bohu za jedno zdrave ditko. 🙂