Revize brzy po revizi, nenese to s sebou rizika?

monova
22. bře 2013

Ahoj holky, na začátku února jsem musela na revizi v 7.tt. Šestinedělí jsme dodrželi, klasický styk neproběhl, ale jednou manžel ejakuloval na moje břicho a asi to tam muselo stéct, každopádně jsem opět těhotná.
Doktor samozřejmě poprvé "nadával" a dnes mi řekl, že se mu zdá, že se plod nevyvíjí, ale ještě počkáme a pokud příští týden nebude změna, čeká mě revize znovu. Tak jsem se chtěla zeptat, je vůbec možné, že mi udělají revizi tak brzo po té předešlé, nenese to sebou nějaká rizika, třeba vykrvácení??
Doktora už jsem neměla odvahu se zeptat, jak jsem byla vyděšená. Je tu někdo, kdo bohužel musel prodělat více revizí za sebou podobně jako já? Bylo to v pořádku?
Ano, nemělo se to stát, ale stalo se emoticon emoticon rozhodně to nebylo v plánu.

PS: Předtím jsem to vložila jako otázku, tak se omlouvám, ještě jsem sem nepřispívala.

jity27
6. led 2014

@martinameitner nene, dostala jsem injekci a po 5 dnech je pryč 🙂 Naštěstí 🙂

zuza01
6. led 2014

@jity27 Tak držím palce, příště už to musí vyjít!

@martinameitner Já taky měla hematomy a nedali mi nic... Podle mě vědí víc, než říkají a někdy už je to prostě zbytečné.

jity27
6. led 2014

@zuza01 a taky tě to tak znervozňuje, když z nich nemůžeš nic dostat? Já jsem pak na prášky, když nevím co to znamená, o čem mluvil a pořádně mi to nevysvětlí 🙂

zuza01
6. led 2014

@jity27 Ale jo, oni mi to vysvětlili, jen s těmi léky jsem u obou potratů pochopila, že už se to rozjelo tak, že nemá cenu mi něco dávat... Že je to prostě konec, i když říkají - za dva dny se uvidí.

jity27
6. led 2014

@zuza01 no doufám, že to příště bude dobré a s klidným průběhem bez potíží. Už se moc těším 🙂

jity27
20. led 2014

@zuza01 a dostala si to do těch 6 neděl? Tento týden to bude 6 a stále nic. Tak zas nevím, zda to řešit nebo čekat dýl :(

zuza01
20. led 2014

@jity27 Já po první revizi po 40 dnech a po druhé po 35, ale já mám dlouhé cykly běžně. Když nepřijde do konce 6. týdne, tak bych volala dr., jestli přijít.

jity27
20. led 2014

Dopadne to tak. Přijde mi, že nic nemůže probíhat normálně a hladce....:(

zuza01
20. led 2014

@jity27 To se srovná, je to holt zásah a chvíli to trvá, já zas odkládala snažení po revizi, protože jsem měla dost bolestivou ovulaci a krvácela jsem při ní... Holt je to u každé z nás jinak, ale srovná se to.