Rozdrážděná sliznice po sexu

wiki7
25. pro 2017

Zdravím, mám jeden problém a ráda bych zjistila zda má někdo podobný..
Partner je docela "divoch" při sexu a má upřímně velké nádobíčko. Nemůžu si stěžovat. Ale jedna věc mně trápí a s ním o tom mluvit nechci protože by si to vyčítal. Sex máme skoro každý den, což by mi nevadilo kdyby to moje vagína zvládala. Zhruba třetí den začnu krvácet, naprosto čirou krev. A sex s ním se stane bolestivý. I když převezmu vládu já a snažím se opatrně a pomalu aby mi to bylo příjemné, stejně mám pak sliznici podrážděnou a teče čirá krev. Dokážete mi někdo poradit jak se s tím potýkat? I když jsme měli pauzu tak na 4-6 dní, stejně jsem krvácela. :( Začala jsem používat vaginální tablety s antibakteriálním účinkem aby nedošlo k zánětu.

misa357
25. pro 2017

Kup si lubrikant a používej ho.

wiki7
autor
25. pro 2017

@misa357 Používáme.

cinam
25. pro 2017

A nemůže to by z čípku? Já semtam po styku trochu zakrvacim a doktor říkal, že to mám z čípku a chodím kvůli tomu na kontroly každý půlrok

puresin
25. pro 2017

@wiki7 Ja bych trochu omezila sex. Kazdy den je to pri nadstardardni velikosti penisu asi proste moc, a jednorazove vynechat tyden neni moc reseni. Aspon se budete vic tesit 🙂

ivular
25. pro 2017

@wiki7 Co je to za partnera, když by Ti vyčítal, že máš zdravotní problém?

misa357
25. pro 2017

@ivular Sobě by si to vyčítal.

misa357
25. pro 2017

@ivular Navíc to není zdravotní problém, jen prostě lidské tělo má jisté limity.

maii
25. pro 2017

Spis ci to je za vztah kdyz se neumite bavit o sexu. Pokud o tom nebude vedet, tezko neco zlepsi, sama to nevyresis, pokud teda nemyslis, ze ti poradime zazracne reseni na klic nebo jestli nechces plastiku vaginy...

... ale jako jestli musis jen kvuli beznemu sexu trpet a pouzivat tablety proti zanetu, uprimne, jak dlouho to takhle hodlas tutlat?

Kupte si gel na bazi silikonu, je lepsi, a hlavne se musis umet uvolnit. Takze sex treba mene casto, ale s poradnou predehrou, nektere zeny potrebuji cas, aby se uvolnily, stimulovat oralne, pomuckami, masazi, pak to zkusit opatrne... ale jestli budes celou dobu myslet na to, ze to bude zas bolet, tak to nepomuze, proste sorryjako, bez komunikace se to neobejde.

A jestli krvacis po sexu jako fakt krvacis, probrala bych to s gynekologem. Muze tam byt cysta, vlekla infekce, problem na sliznici... a krvaceni po sexu je mj. priznak rakoviny cipku.

maii
25. pro 2017

@misa357 pricinu problemu nezname, nikdo z nas jim tu u toho nesviti ;) mnoho zen s kazdodennim tvrdsim sexem problem nema, mnoho ma problem i jednou za mesic - a ackoli to muze byt jen onen limit lidskeho tela, muze tam byt pridruzeno x zdrav. problemu. Komunikace je klicova, jinak se bude stresovat dal, bat se dopredu - nic se nevyresi, ani kdyz se prolije litrem oleje.

vendelinka08
26. pro 2017

asi byc to řešila na gyndě a také s partnerem... nemůžeš tiše trpět... asi bys to stejně dlouho nevydržela...Může tam být i jiná příčin, než je velikost penisu partnera. Manžel je také vybaven a nikdy jsem nekrvácela, i když jsme mívali sex často atd... takže bych se nechala vyšetřit jestli je vše v pořádku, jak někdo zmínil, může být nález na čípku. A partnerovi se svěř... je to to nejjednodušší... on ti do hlavy nevidí...

pulecp
21. led 2018

Kromě porušení sliznice kvůli (ne)lubrikaci podle mne není při "lidských rozměrech" důvod ke krvácení. Dlaždicový epitel a pružnost tkáně by měla snést opravdu dost. A z běžných mikrotrhlinek by zásadní krvácení nemělo nastat. Jak už tu radily další, doporučuji vyšetření.

marcicek84
21. led 2018

@wiki7 - myslím, si, že vyšetřením nic nezkazíš, ale osobně znám takové typy, co to chtějí každý den, bez ohledu na stav ženy, i když jim to je líto, stejně budou chtít zas, hold tvé tělo tuhle frekvenci nezvládá, je fajn, že chceš vyhovět, ale pokud vyšetření nic neprokáže, asi bych to omezila...

klea81
1. únor 2019

Zkuste obden