Samovolný potrat v 5tt

klarinka10
15. lis 2018

Ahoj je tu někdo kdo potratil v 5tt a začal se hned snažit a vyšlo mu to další měsíc? právě jsem prodělala samovolný potrat v 5+1tt..HCG v krvi klesá..podle utz sliznice vysoko, vaječníky čisté. včera krvácení a od te doby jen špinění, doufám ze se ms sama rozjede..chceme se začít brzy snažit...

horvathova3
15. lis 2018

@klarinka10 já prodělala v 9tt a za 3 měsíce //

klarinka10
autor
15. lis 2018

@horvathova3 a jak dlouho jsi krvácela po potratu?

horvathova3
15. lis 2018

@klarinka10 asi 4 dny dostala jsem i injekci na stahování dělohy. Pak za 30 dní přišla normální menstruace

agneska7
15. lis 2018

Ja potratila v cca 5-6 tt a otehotnela jsem za 5 mesicu krvaceni mi trvalo asi stejne jako ms protoze to i je vlastne opozdena ms ..

klarinka10
autor
15. lis 2018

@agneska7 děkuji za odpověď, doufám že se mi ms rozjede,včera jsem měla krev a dnes jen spinim..

lachtanice86
15. lis 2018

No tak v 5tt je to spíš jako opožděna ms a bylo mi řečeno že je to biochemicke. Krvacela jsem jako normální ms. Otěhotněla jsem za 4mesice

inka02
15. lis 2018

Ahojky, já letos v lednu samovolně potratila v 5+3 tt. Dva dny bylo krvácení hodně silné včetně kusů sliznice, plus první den silné stahy v děloze. Dále dva dny špinění. Cyklus naskočil za měsíc v únoru, to jsme se začali snažit. A v dubnu už byly na testu dvě čárky. Přeji hodně štěstí 😉

ocetnicek
15. lis 2018

Mám za sebou tři potraty v 5 tt...po posledním potratu jsem otěhotněla až za dva roky :(

tratatundra
15. lis 2018

Potratila jsem v 5tt v dubnu a v květnu jsem už byla zas těhotná a miminku jsou dnes skoro 4 roky 🙂

zavodnice
15. lis 2018

Potratila jsem v 6.tt a krvacela jsem velmi silně tři dny, hodně velké bolesti. V nemocnici mi řekli 1 cyklus vynechat a mužem zkoušet znovu. A taky to vyšlo hned za ten měsíc a kus.

klarinka10
autor
15. lis 2018

Holky, které si měříte bt po jaké době po potratu klesla.... Dnes je to druhý den od krvácení a snížení HCG v krvi,ale teplota se mi pořád drží 37-37.2..dekuji

elenmakasi
15. lis 2018

@klarinka10 ahoj, já poprvé potratila v 6tt a podruhé v 8tt. Vlastně jsme se začli snažit hned. Nejdřív se zadařilo až po třetí MS a pak až po čtvrté. U každého potratu se mi to rozjíždělo velmi pozvolna, pak jsem krvácela velice silně a trvalo to cca týden, než jsem se “vyčistila”.
Mám pár známých, které otěhotněly po potratu hned v šestinedělí a mají zdravé děti. Myslím, že až bude tělo samo připravené, tak se opět zadaří.

klarinka10
autor
19. lis 2018

Holky jak dlouho jste se po samovolném potratu čistili? já krvácela jen chvilku jasnou krví a ted už 5 dní jen špiním do tmavě hnědé barvy s kousky sliznice..ale na utz se sliznice pořád drží a hcg bohužel zase narostlo minulý čtvrtek 218 a dnes 285. a já už nevím jak to čištění podpořit, nějakou radu někdo? Jinak mě čeká revize a na tu nechci jelikož je pak dlouhá doba rekonvalescence a my se chceme začít snažit dřív.

lachtanice86
20. lis 2018

@klarinka10 někdo na tu revizi jít musí protože to tělo samo nevypudi . Taky jsem to tak měla. A pak jsme museli nechat jen 6tydnu

klarinka10
autor
1. pro 2018

Ahoj holky, tak jsem 9 dnů po revizi dělohy a 8 dní po laparoskopii levého vejcovodu, jelikož v něm bylo zjištěno mimoděložní těhotenství.. Byl někdo v podobné situaci? Kdy jste se začali snažit? Moje gyndařka mi řekla 1-2ms,ale raději po 2ms a v nemocnici mi řekli dát klid 14 dnů a pak po 1.ms začít jsem zdravá a druhý vejcovod je funkční...cítím se dobře nic mě nebolí, chut na sex se vrací...

medamina
19. kvě 2021

Mne se zadarilo celkem hned, jenze to zase nevyslo.

barborat13
24. říj 2021

Ahoj 20.9 jsem prodělala samovolny potrat 6.t (bez revize)kontrola u doktora po 6dnech vše v pořádku sliznice děloha....vyčkat aspoň 2 menstruace a pak se můžeme snažit dal.. no popravdě jsme to porušil...11.10jsem si dělala clerblue byl negativni...no pak 19.10 další bolela mě hlava...záda.. a najednou 2-3...došla jsem si raději na krev Hcg 97...zítra jdu opět na krev stalo se vám některé takhle rychle otěhotnět i když nepřišla menstruace dekuji...je mi 35 a tohle by bylo naše 1 vytoužené miminko...foto test dnešek

klarinka10
autor
24. říj 2021

@barborat13 já otěhotněla po 3 měsících po revizi, vše už bylo v pořádku pak. Držím pěsti

barborat13
24. říj 2021

@klarinka10
@klarinka10 je tak gratuluji...no já doufám že to teď vyšlo i když se bojim že je vše nak brzy No uvidíme zítra jdu na krev🍃🍀🍀🍀🍀

jednoducho_maria
Odpověď byla odstraněná
Zobraz