Samovolný potrat v 6. týdnu, kdy vám přišla MS?

trija
23. srp 2013

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat těch co si bohužel prošly samovolným potratem v 6.týdnu, kdy jim přišla první MS a kdy jste se začaly snažit znova? Tento týden jsem prodělala samov.potrat v 6.týdnu, ještě půjdu na kontrolu,ale na 80% nebude potřebná revize. Doktor mi řekl, že by bylo dobré tak dva tři měsíce se snažením počkat ☹

mooncaa
23. srp 2013

@trija MS mi přišla, jakoby to nebyl potrat, ale MS, takže v pravidelném intervalu. Revize také nebyla nutná a po 1. MS po potratu jsem se s požehnáním Dr. snažila opět. Ten cyklus hned to nedoporučili i když 12 dní po potratu byla ovulace.

trija
autor
23. srp 2013

@mooncaa a povedlo se vám to hned? sestra mě strašila ať klidně počkáme i 4 měsíce ať o to zase nepřijdu, což mi přijde dost dlouho. máme dvouroční dceru a otěhotnět se nám tenkrát podařilo asi třetí cyklus, teď to bylo hnedka.

mooncaa
23. srp 2013

@trija Bylo to biochemické, ale u mě to bylo jinak. Potrat po IVF, pak ten 2. měsíc po potratu zavádění zamrazeného embrya, ale jen biochemické a pak za 3 měsíce další IVF a to už se zadařilo.

niccky.z
4. zář 2013

@mooncaa
@trija
@mooncaa holky a kdy ste dostali ms po potratu??

trija
autor
4. zář 2013

@niccky.z já ji ještě nedostala, ještě je brzo, čekám ji nějak kolem 14.9. teda jestli to nebude nějaké rozhozené.

niccky.z
4. zář 2013

@trija no u mne to vypada na tyden po potratu 😕

trija
autor
4. zář 2013

@niccky.z já brala ten potrat, že to je i jako MS, takže uvidíme.

jednoducho_maria
Odpověď byla odstraněná
Zobraz