Silné bolesti týždeň po kyretáži, máte skúsenosť?

mmishinka
29. čer 2012

Ahojte, som tyzden po kyretazi, po spontannom potrate v 6 tt :(( nekrvacam, nemam teploty, lekar mi sono od zakroku nerobil...pokial nekrvacam a neteplotujem ze je to oj, no ja mam bolesti ako pri menstruacii no ovela silnejsie.mate s tym niektora skusenost? Co alchem.caj? 🙂 dakujeeem

majka1976
29. čer 2012

Ahoj, bolesti být můžou, ale neměly by být příliš silné - asi bys neměla mít křeče. Ten kontryhel pij rozhodně, můžeš namíchat napůl s řebříčkem, to Ti pomůže srovnat ty ženské věci rychlej a snáze znovu otěhotnět.

janikula
12. říj 2012

Bolesti a krvácení by měly být max jako při ms. Po revizi mi dávali i ibalgin či podobný lék proti bolesti. Kontryhel určitě pij. A kdyby se ti bolest zdála dlouhá a nepřiměřená, tak si raději dojdi k mudr

ljonas
1. lis 2012

ahoj, já jsem týden po kyretáži neměla žádné bolesti, 2 týden jsem zažala pít kontryhel a začala jsem mít křeče a bolesti že jsem si nemohla ani sednout, večer jsem čaj vynechala a bolesti odešli. Máte někdo podobnou zkušenost?

veruska007
1. lis 2012

@ljonas Měla jsem to samý, asi po 3 týdnech po revizi. A podle toho, kdy mi dojela ms, tak to byla ovulace 😉

ljonas
1. lis 2012

@veruska007 takže myslíš že to není čajem? bolel mne čípek, a snad všechno okolo 😒

veruska007
1. lis 2012

Neví, kontryheli docela věřím, jak bylinkám normálně nevěřím 😉. Pochybuji, že by způsobil bolest on. Já sem tam bolesti po revizi měla (říká se, že když je operace v uspání, organismus si na ni časem sem tam vzpomene a pak to cítíš), ale myslím, že je všechno ok. Akorát asi 3 týdny po revizi mě bolelo břicho, měla jsem zvýšenou teplotu, nemohla jsem se ani narovnat... za půl dne to přešlo a přesně za dva týdny mi došla ms, takže myslím, že to byla ovulka (před lety jsem měla slepák a dr. říkala, že se bouřlivá ovulace může projevovat stejně).

besita
9. pro 2012

Ahoj, já jsem revizi třetí den a po výkonu dobré, od včerejška teda docela silné bolesti, ale vždy jen tak minutu a pak to ustane a třeba za půl hodiny ok. Nekrvácím, lehce špiním, teplota ok. Má to tak být? Do kdy asi tak bolesti budou, holky? díky

nessik
15. led 2013

@besita mám stejný problém, jak to u tebe dopadlo?

besita
16. led 2013

@nessik Nakonec dobrý, přešlo to, asi to tak má být, neboj. Kdyby byla teplota, tak k doktorovi 🙂 už mi to šestinedělí končí, včera jsem nasadila ant (nuvaring), tak jsem měla docela závratě a bolesti hlavy, což jindy nikdy nebývalo, ale už je to taky ok. Držím palečky, at už je to lepší a at se nám příště zadaří lépe!!! 🙂

nessik
16. led 2013

@besita díky za odpověď, teploty nemám a dnes už to nebolí. Taky držím pěsti, ať je vše ok. 😉

besita
17. led 2013

@nessik Tobě taky!!! 🙂