Snažení o mimi po zamlklém těhotenství

victary
27. led 2012

Ahoj všechny, které nás to potkalo. Já jsem o mimi přišla v září 2011 (v 35ti letech a poprvé) a teď nastává období, kdy do toho chci jít znova. Však ty pocity a strachy nejsou příjemné a povzbuzující. Proto jsem založila tuto diskuzi,ať si můžeme vzájemně pomáhat, radit a držet nad vodou, kdyby to náhodou zase nevyšlo. Budu se na Vás těšit.

veruska007
23. bře 2013

@elielizabeth Ahoj, my jsme o miminko přišli dvakrát, měla jsem vždycky dost komplikovanou revizi, málem jsem vykrvácela. Do toho mi zjistili trombofilii. Jediné, co mi na ten smutek pomohlo, bylo další těhotenství. Poprvé jsem otěhotněla po 3 měs. a těhotenství bylo až na injekce proti trombofilii v pořádku, podruhé jsem otěhotněla hned po šestinedělí... jsem ve 21.tt. Těhotenství teda moc v klidu nemám, bojím se o miminko hodně, ale člověk to musí nějak přetrpět. Teď už občas kopne. Noční můry mě teda trápí pořád. Ale bez toho těhotenství to miminko nejak nejde 😎

shyanne
13. čer 2013

ahoj holky, právě jsem pročetla všechny vaše přspěvky a nevím, zda mi je líp nebo hůř. Všechny za sebou máte jeden potrat, ale já dva během 7 měsíců, proto mám hrozný strach, že to zase nevyjde. Jdeme na genetrické vyšetření, tak moc doufám, že nám pomohou a my už brzy budeme mít doma malého andílka. Takže nevím zda začít hned po šestinedělí nebo čekat na to vyšetření. Revizi jsem prodělal minulou středu a na ta vyšetření máme jít až 13.9.. Pořád si kladu otázku, zda když to teď zkusíme bez čekání zda to vyjde nebo zda je lepší počkat na ta vyšetření. Nechci něco podcenit...

reynocek
11. črc 2013

@shyanne Ahoj, já prodělala zatím první a snad i poslední zamlklý potrat teď v červnu. Ale pokud bych jich měla za sebou už víc, asi bych raději počkala na ta vyšetření, než se pak zase znovu trápit ☹ Je to sice dlouhé čekání, ale za zdraví děťátka se určitě vyplatí.

shyanne
15. črc 2013

@reynocek ahoj děkuji za názor, rozhodli jsme se počkat, i když se nám chce na tom začít pracovat hrozně moc, ale jak říkáš, za zdraví drobečka to stojí. Uvidíme co nám řeknou a pak se na to vrhneme. Doufám, že už znovu potrat neproděláš a brzy bude mít malého andílka a v to doufám i u nás🙂

aroucaria
27. únor 2015

Dobrý večer,
nevím, jak to tu zcela chodí, ale i po tak dlouhé době připojuji svou zkušenost k tomuto tématu. Je mi 39, chystala jsem se na IVF a dostala letošní zmutovanou chřipku. No a menstruace stále nikde a týden pryč a pak další tři dny jen mírně špinění. Tak si říkám, abych něco neprošvihla. Prý mám přijít na krev a ono ejhle. Těhotenství!!! Jenže jsem měla rýmu, kašel, že mi div plíce nevyběhly. Tak jsem se držela u zdi. No a po týdnu, kdy jsem i sem tam mírně krvácela, tak jsem měla jít na ultrazvuk. No a nic nebylo vidět. Krev ukázala nízké hodnoty HCG. Bylo to asi 6tt. Z Gennetu mě pěkně vyšoupli, ať si jdu někam do nemocnice a nazdar. Tak jsem došla ke svému doktorovi a jsou tam tak miniaturní zbytky, že revize není třeba. Ulevilo se mi. Tak čekám na "dobrodružnou" menstruaci a pak se uvidí.
Jen jsem chtěla říct, že holky, co máte už jedno děcko a chcete druhé, tak si uvědomte ten dar co máte. Jistě je to smutné, ale už máte své drobečky. Místo plácání se v těchto diskuzích, běžte si hrát s mrňouskama. Já zatím nemám žádné. Možná to ani nedopadne, jsem kvůli tomu méněcenná? Smutné je, že kdybyste mě potkaly, tak byste mi hádaly tak o deset méně. Jenže nás stát škatulkuje podle statistiky dle data narození. Od listopadu už mi IVF nikdo nehradí a sta tisíce, abych si to platila sama, nemám. Užívejte své radosti a životy a věřím, že všechno dobře dopadne! A když ne, tak se dá žít kvalitní život i bez dětí 🙂
Mějte se parádně!

pitrisss
28. bře 2015

Ahoj holky, vše špatně. ve čtvrtek 1.poradna _11tt, dostala jsem těhotenskou prukazku, vše bez problemu, po ultrazvuku zjisteno ze se mimi prestalo pred tydnem vyvijet a prestalo bit srdicko, cera jsem byla na revizi, uz druha za 5měsícu, jsem celkem zoufala a uplne na dne:( 27.10. jsem o mimi prisla v 7tt samovolný potrat a ted zamlklý potrat:( je sice lepsi takhle brz nez aby bylo neco spatne, priroda rozhodla , ale jsem psychicky uplne vydeptana::(:(

aroucaria
28. bře 2015

Ahoj Pitrisss, vim, ze to boli. Ale vez, ze muže byt jeste hůř. Po mem příspěvku jsem minuly tyden skončila v nemocnici. Mimodelozni tehotenstvi. Malém jsem umřela. Byl to fofr.
Uvadis, ze uz jedno bejby mas. Vaz si toho a v klidu dychej. Člověk by se z toho zbláznil, je nastvanej na cely svět, ale tim se to nezlepší. Jdi přečíst svému dítku pohadku a uvidíš, ze bude dobre! A v létě muže byt vse jinak! Držím pěsti! 😊