SP bez revize, jak dlouho jste poté krvácely?

denny1990
19. dub 2018

Ahoj holky, v utery jsem prodelala SP, v nemocnici nam uz nedokazali pomoct. Byl to konec 6.tt. Snazili jsme se pres 5 let a konecne nam vyslo ivf...
Revizi jsem odmitla, protoze to nejhlavnejsi uz vyslo a ostatni vyjde urcite taky a samo. Taky jste nekdo odmitl revizi a jak dlouho jste pote krvacely?

kepu
19. dub 2018

@denny1990 kdyz jsem sama zacala krvacet tak mi doktorka ani revizi nenabizela a i kdyby tak bych nesla jen rikala at prijdu na konrolu kdybych mela nejak silne bolesti nebo nejaky problem ... Jinak je to jako u ms kazda krvaci jinak dlouho ja jsem si tim prosla nekolikrat a takhle na zacatku myslim max tyden ... hodne sil ... 😘

denny1990
autor
19. dub 2018

Me prave do ty revize hrozne cpali. A predstava sestinedeli a srustu po revizi desi. Chceme zkusit hned po prvni ms dalsi pokus ivf.
Jinak to krvaceni se mi zda zvlastni.. Je to tak 1 vlozka na 4-5 hodin a krev je strasne svetloucka a jakoby pruhledna... V noci jsem potratila a rano uz byla krev takova a bez kousku...

lachtanice86
19. dub 2018

Vždy když jsem potratila sama tak na revizi jsem nemusela nikdy a ani mi to nikdy neříkal. A trvalo to max týden.

hani1234
19. dub 2018

Já prodělala SP dvakrát a vždy bez revize. U druhého potratu jsem krvácela asi týden, a pořád tam byla zbytková tkáň.. Počkala jsem dalších cca 10 dnů do ms a vše odešlo.

denny1990
autor
19. dub 2018

Je to strasne zivy.. A hrozne smutny tema, ale dekuju vam. Potrebovala jsem slyset, ze odmitnout revizi bylo spravny rozhodnuti. 4 doktori mi rekli, ze nejsem normalni, ze riskuju strasny komplikace, ale cim vic ctu a mluvim s jinyma gynekologama, o to je mi lip, ze jsem ji nepodstoupila.

hani1234
19. dub 2018

@denny1990 Přesně tak. Udělala jsi správnou věc. Já jsem si říkala, ze důstojnější rozloučení už byt nemůže. Já si ho vybojovala a taky se s nim rozloučim. Bohužel mi doteď nikdo nerozumí. Ale já jsem se díky tomu srovnala .

kepu
19. dub 2018

@denny1990 prave naopak nenormalni je jit zbytecne na zakrok ... Kdyz nemas problemy tak zustan par dni v klidu otevri si lahvinku .... Moc ti drzim palce at to co nejdriv vyjde znova 😘

denny1990
autor
19. dub 2018

@hani1234 je to zvlastnk, ale jsem "spokojena", ze miminko vyslo samo a nemuselo se nejak vysavat a odrezavat...

@kepu uz s muzem planujem, v pondeli kontrola a po ms zacnem dalsi ivf, jestli nam to doktori odklepnou

hani1234
19. dub 2018

@denny1990 Ano, dávám Ti za pravdu. Příroda si vše sama vyřeší . Preji, aby se brzo zadarilo !!!