Otěhotněly jste po 1. MS po revizi?

oveckaluky
4. srp 2017

Holky, prosím, je tu některá, která otěhotněla po první MS po revizi? Byla jsem na zákroku 14. 6. (13. 6. potrat v 10. tt), tedy ve středu to bylo 7 týdnů. První ovulace po revizi byla dost bolestivá, hlavně pravý vaječník (jeho bolest jsem prvně pocítila při potratu, před tím jen asi 2x při zánětu, ale to už je dávno)...pak vše v pohodě, po měsíci (přesně na den) přišla první MS (to byla skoro ta samá bolest, ale druhý den už dobrý), od té doby až do konce šestinedělí zase dobrý, až do ovulace, ta proběhla stejně, jako ta první. Jenže už od ní mě ten pravý vaječník pobolívá denně (občas, ale několikrát za den), k tomu mám nafouknuté břicho jako před MS, co chvíli mi píchne do prsou, čípek bych řekla, že je vysoko, hlen, včera jsem zkusila i BT - 37,2°C (ale to vím, že nic neznamená, neměřím pravidelně, tak nemám srovnání), v pondělí jsem si od muže po večeři nalila skleničku piva a zase mělo ten "divný ocas", stejně jako u toho minulého těhotenství...zkrátka příznaků je dost, do plánované MS zbývá 6 dní, tak počkám a uvidím, ale jde mi o ty bolesti vaječníků...je to normální, nebo mám plašit rovnou? každopádně ve čtvrtek (ne)čekám MS a hned další týden půjdu k doktorovi, ať už pro potvrzení těhotenství, nebo, když MS dorazí, kvůli těm bolestem...díky předem za jakoukoli zkušenost 🙂

oveckaluky
autor
27. srp 2017

@dominicek11 Mně přišla druhá porevizní MS o dva dny dříve, cyklus se zkrátil na 26 dní...co testy, zkoušela jsi?

dominicek11
27. srp 2017

@oveckaluky Test jsem si nedělala. Myslíš, že bych už mohla ? Mám v plánu si ho udělat zítra ráno, ale furt přemýšlím, jestli není ještě brzo. Gynekoložka mi sice řekla, že mám počkat dvě menstruace, ale ta touha po miminku je silnější. 🙂 Jinak Ti taky přeji, aby jsi měla co nejdřív dvě čárky a vše bylo v pořádku. ;) Máme doma 2,5 starého chlapečka, dělá nám radost, ale to těhotenství a miminko mi chybí. Všechno to taaaaaak rychle utíká, tak bych to chtěla zažít znovu. 🙂

oveckaluky
autor
27. srp 2017

@dominicek11 Jo, mám to taky tak - sice doma dvě holky mám (už velké, 16 a 11 let), ale ta díra po mrňouskovi je obrovská, a strašně rychle to uteklo...

Nám bylo řečeno, ať počkáme jen na první a pak už můžeme zkoušet, tak se neboj, jestli už je tělo připravené, bude to v pohodě - co má být, to bude 😉 držím pěsti 🍀

dominicek11
27. srp 2017

@oveckaluky Tak to už jsou velké holky. 🙂 Na kontrole bylo všechno v pořádku. Děkuji moc, tobě taky přeji hodně štěstí. 🙂 🍀

oveckaluky
autor
27. srp 2017

@dominicek11 Moc děkuju, já uvidím za týden, jestli mrcha dorazí, nebo ne...zítra dej vědět, jak dopadl test 😉

dominicek11
27. srp 2017

@oveckaluky Určitě dám vědět. 🙂 A ty taky se pak ozvi jak jsi dopadla. ;) Nebyla jsi náhodou taky ve skupince Ledňátka 2018 ?

svetty
27. srp 2017

@krisatko ahojky blbe,u nas taky nakonec nic a jsem 4DC ☹ ale nesmime ztracet nadeji,ono to vyjde

oveckaluky
autor
27. srp 2017

@dominicek11 Byla jsem v Lednovkách...měla jsem mít miminko k narozeninám...to nevyšlo, no ☹

dominicek11
27. srp 2017

@oveckaluky Taky jsem tam byla a bohužel jsem dopadla stejně jako ty, ale musíme věřit v lepší zítřky, určitě to vyjde. ;)

oveckaluky
autor
28. srp 2017

@dominicek11 Doufám...co test, dělalas?

lencak80
28. srp 2017

Tak uz mam po revizi. Snad uz to nikdy nezaziju. Uvidim jak se brzy dam do poradku a treba bude zase vanocni darecek. Uvidime...

oveckaluky
autor
28. srp 2017

@lencak80 Drž se a odpočívej, zkus něčím zaměstnat hlavu...posílám sílu 🍀

lencak80
28. srp 2017

Tak snad se telo da brzy do poradku. A pristi tehu bude zase uplne bezproblemove a skvele jako s klukama. Musim verit ze to bude dobre...a ze priroda vi kdy je ten spravny cas.

lencak80
28. srp 2017

@oveckaluky myslim na lepsi zitrky....ted zacne skola a skolka..tak bude co delat. Padlo to na ma na sale. Jak je clovek v te chvili bezmocny a jak mu najednou dojde co se deje a ze neni zadna jina cesta. Zacnu na sebe vice myslet a na dalsi mimco se pripravovat..fyzicky. prece jen uz je mi 37. Sice to neni tak hrozne...no ale jsem o deset let starsi nez u prvniho tehu.

oveckaluky
autor
28. srp 2017

@lencak80 Jsme na tom úplně stejně, taky je mi už 37 - jen holky už mám velké na to, aby mě dostatečně rozptýlily, už jsou samostatné...16 a mladší je dneska 11...

mirii30
28. srp 2017

Koukám, že nás je tu starších maminek víc 🙂. I Já patřím mezi vás.. je mi 35 a snažíme se od března. V únoru jsem musela v 6tt na revizi a zatím stále nic. V říjnu jsme objednání do car, tak uvidíme. Všem držím pěsti!

dominicek11
28. srp 2017

@oveckaluky Dělala, ale negativní. :( Asi zpožděná menses nebo co.. :( Děkuji za optání a i ostatním maminkám přeji brzké těhulkování. ;) Já jsem tu asi nejmladší, je mi 24.

dominicek11
28. srp 2017

Holky, já vás trochu uklidním. Mám starší ségru, minulý měsíc měla 43 let, nevypadá na to. 🙂 Má doma tři krásné děti - 2 holky (15 a 11 let) a jednoho kluka. Taky jednou přišla o miminko a pak otěhotněla znovu a narodil se jim krásný chlapeček, který už má 4 roky. 🙂 Snad mě neukamenuje, že to tady píšu.

oveckaluky
autor
29. srp 2017

@dominicek11 Takže ve 39? No to je pro nás ta nejlepší zpráva 🙂
@mirii30 Starších? V nejlepších letech 😉

mirii30
29. srp 2017

@oveckaluky Tak nějak jsem to chtěla napsat 😉

dominicek11
30. srp 2017

@oveckaluky Tak to jsem ráda a moc vám všem přeji, ať se brzy zadaří. ;)

oveckaluky
autor
31. srp 2017

Tak u nás asi zase nic...MS má přijít v neděli, ale 3. den vždycky jednorázově zašpiním, takže spíš čekám dřív, opět se mi asi pokrátí cyklus a už budu asi na 24 dnech, bo co...13 DPO a sněhobílo...

dominicek11
3. zář 2017

@oveckaluky Tak mě MS přišla včera (o týden později). Ale asi to tak mělo být, aspoň budu pak klidnější u doktorky. 🙂 Protože mi řekla, že se můžeme snažit až po druhé MS, tak snad příští měsíc MS už nedorazí a na Vánoce budeme mít potvrzené, že nás bude o jednoho víc. 🙂 Hodně štěstí i tobě. 🍀

svetty
10. zář 2017

Holky vubec to nechapu jen tak vylozene z hecu(protoze me pobilova uz asi 2 den v podbrisku) sem si delala test a ona vykoukla slaba carka,ale mam teprve 17DC je to mozne?