Těhotenství po revizi a konizaci čípku

galikl
22. lis 2017

Ahoj holky.V červnu jsem se zaradovala z planovaneho těhotenství,ale bohuzel v srpnu prisla tezka rana kdy jsme s doktorem nenašli u miminka tlukot srdíčka :(.Podstoupila jsem tedy 14.srpna revizi delohy.Do toho, aby toho nebylo malo jsem mela spatne výsledky ze steru u cipku a nakonec jsem 25.10. musela podstoupit konizaci.Obracim se na vas s prosbou o vase zkušenosti s podobnou situaci.Chceme se snazit znovu,ale po konizaci musime aspon 3 mesice pockat :( ....kdyz ja se citim porad tak zoufale ...kolegyne z prace tehotna (a to nechteli),sestrenice tehotna ..a ja si porad rikam proc zrovna my :(

amoretspes
22. lis 2017

Zavádějící si čípky s kys hyaluronovou,jsou drahé ale dobře zhoji cipek.uzij si vánoce a nový rok a pak to bude vycházet ze můžete zkusit ;) Pak se v tehu více hlidej a odpocivej. Ja měla o 1cm kratší cipek.tehu bylo ok ale pak se rychleji zkrachoval,tak jsem ke konci ležela.opravdu se nauč odpočívat a být sobec ;) držím pěsti.

jezz1e
23. lis 2017

Vydrž, kamarádka byla vloni v únoru na konizaci, za 3 měsíce se začali snažit, v srpnu otěhotněla a v pohodě donosila zdravé mimčo 🙂 Užijte si vánoce a ty další už budete slavit ve 3.

galikl
autor
23. lis 2017

Diky moc holky..je to rezky, ale nastesti jak pisete,uzijem si vanoce a na novy rok novy krok 🙂...hlavne byt psychicky ok 🙂

t_lori
23. lis 2017

Ahoj,taky te povzbudím. Byla jsem na konizaci dvakrat. Po první konizaci se z výsledků histologie zjistilo,ze ne všechno je OK,tak jsem šla chvíli na to na druhou. Takže zásah celkem velký. Otěhotněla jsem sice až po více než dvou letech,ale důvodem nebyla konizace,ale mé nastavení, měla jsem vše v hlavě. Teď mam zdravého 19m chlapečka 😉. Hodně štěstí 😉

galikl
autor
23. lis 2017

@t_lori Dekuji 🙂 ...a za jak dlouho po konizaci zjistili dalsi problem ?

t_lori
23. lis 2017

Na te první jsem byla v březnu. Odebrali vzorek tkáně,histologie byla pozitivní. Takze se to vlastně zjistilo hned. Na druhou jsem šla někdy v květnu 😉

galikl
autor
26. lis 2017

Dekuji 🙂 ...skoda jen ze je ti rak málo lidí co mají podobnou zkušenost 🙂

skripmart
26. lis 2017

Já byla na konizaci taky .... hned po ní jsme prcka nechtěli... každopádně začali jsme se snažit a třetí cyklus jsem otěhotněla... teď jen čekám jestli bude vše ok 🙂

amoretspes
26. lis 2017

@galikl lidí po konizaci je strašně moc,jen spíš moc lidí o tom nemluvi.
A jinak mě moje dr doporučila otěhotnět i klidně dřív než čekat půl roku,ale čípek se hojil dobře,jak jsem ti psala viz výše díky cipkum já měla třeba Nagyn.

galikl
autor
27. lis 2017

@amoretspes Ano, cipky mamdvoje, jedny ty drahe a druhe nejake jine a obden je stridam.Doktor rekl ze se muzem zacit snazit tri mesice po zakroku, tak uvidíme 🙂 ...hlavne aby se uz mic podobneho neopakovalo ;)