Těhotná, v noci řezání na levé straně. Samovolný potrat?

sar866
9. led 2013

Ahoj holky sem 40den od prvni ms, a testy mi vychazeli deset dnu pozitivne, natekly mi prsa a vsechny priznaky tehu taky, k dr sem mela jit az zitra ale dnes me celou noc rezalo na leve strane, a ted sem to dostala:(vubec nevim co si mam o tom myslet, na prvniutz semmela jit az zitra ,tak sem to dite chtela:(

leni78
9. led 2013

Ahoj, je mi to líto. Stalo se mi to samé. Potratila jsem v šestém týdnu. Krvácela jsem velké kusy sliznice a dost to bolelo. Doktorka mi řekla, že až to odkrvácí, mám přijít na kontrolu. Tak jsem přišla po 7 dnech, podívala se ařekla, že děloha je čistá a nic víc. A že mám přijít až to příště dostanu. Tak jsme smutek překonali tím, že hned nato jsme se pustili znovu do oplodňování v ovulaci a vyšlo to. A příště už jsem tam šla ne že jsem to dostala, ale že jsem těhotná. To jsme se snažili o mimčo rok a půl. Říká se, že po potratu se to vyčistí a zárodek nebyl v pořádku, tak odešel, je to smutný, ale zvládnete to. Zajdi si kdyžtak na gyndu, ale mě ani neprohlížela, řekla mi, že mám jít domů a uvidíme, jestli budu krvácet dál, nebo se mimi zachrání. Čekala jsem, že mě někam pošle, ale ona jen řekla, že je to na přírodě. ☹ Tak držím palečky.

sar866
autor
9. led 2013

a potom si lehce otehotnela?

leni78
9. led 2013

Právě že hned po tom potratu. Ani jsme nečekali až to dostanu. A vyšlo to hned. Tak to zkus taky.

fykyska
9. led 2013

AHoj jestli ti mohu doporučit pojd na tuto diskuzi -
https://www.modrykonik.cz/diskuse/nevzdavame-to...

zde se potraty v podstatě jakákoliv ztráta miminka jedno dvakrát opakovaně ať už na začátku nebo v průběhu těhu řeší 🙂 a rády ti tu pomůžem 😉

lucie255
9. led 2013

Já jsem to měla taky tak....a otěhotněla jsem na 3 měsíce...držím palce 🙂