Tetování, vzpomínka na interrupci

smutna12
26. srp 2017

Ahoj. V prosinci jsem sla na donucenou interupci. Musela jsem.
Chci si dat tetovani, neco co mi to bude vzdy pripominat. Nechci si davat datum nebo neco na co se mne bude pak kazdy ptat. Chci to mit aby jsem tomu rozumela jen ja. Chci aby to byla soucast mne. Nejaky rady co by to presne melo bejt? Mam nejaky predstavy ale chci slyses i nazor jinych zen nebo slecen.. Dekuju

fallingstars
26. srp 2017

@smutna12 Myslím, že aby to byla součást Tebe, nemůže to vymyslet nikdo jiný...

annasmyckova
26. srp 2017

sice nejsem fanda tetování, ale v duchu bych miminku dala jméno a vytetovala třeba počáteční písmeno -vkusně a decentně

mr_falko
26. srp 2017

treba andela nebo andelsky kridla

shine2015
26. srp 2017

Já bych sk tetování nedavala - to permanentní - nejprve bych si dala to na 5let a pak ho když tak nechala udělat napořád.... časem se okouka nebo ho budeš chtít posunout změnit..... a tohle je lepší cesta.....

journals
26. srp 2017

Opravdu chceš, aby se ti vše připomínalo? Nezapomeneš nikdy, jen je otázka, jestli je dobré ty čerstvé rány ještě víc sypat solí...jestli rozumíš co tím chci říct. A pokud to tak chceš, tak jde asi o to, jak to cítíš ty - nikdo ti tu neporadí, protože ti nikdo do hlavy nevidí a neví, v jakém kontextu se to stalo a jak na to vzpomínáš...

shine2015
26. srp 2017

Až teď čtu ze je to kvůli interrupci - nějak jsem to přehlídla v tom telefonu....v tom případě bych na to tetování nesla.... přijde mi to jako mimo - teď jsi psychicky hotova a chceš mít něco napořád ale časem se to trochu změní a život půjde dal....netřeba mít vzpomínku ještě na sobě.....pouze můj nazor a pokud tak jen to na 5let

uzivatelkapetra
26. srp 2017

Pozor na ty dočasné, manžel měl taky na 5 let a má ho co ho znám(8 let) a kdoví jak dlouho před tím a netváří se to, že by to nějak bledlo.

evee24
26. srp 2017

Pokud se rozhodnete pro to dočasné tetování tak akorát pozor. Znám lidi co si nechali vytetovat tímto blbost a bohužel jim to po 5 letech nezmizelo ani nezesvetlalo. Takže naštvaní, že musí pretetovat. Já osobne bych s tim tetováním počkala nějaký čas a pokud i tak ho budete chtít. Tak do něj jdete.

andiienka
30. srp 2017

Na tetování kvůli interrupci bych nešla. Neznám okolnosti, proč jsi MUSELA, ale asi bych si to pořádně promyslela. Je to něco, co je na celý život a nevím zda miminko, které se nenarodilo, ať už z jakéhokoliv důvodu je to pravé. Ale záleží na tobě.