Ukončení těhotenství v 16 tt, otěhotnět po šestinedělí?

neominka
11. zář 2013

Ahoj.
V 16tt (5.9.2013) jsem byla na ukonceni tehotenstvi (vyvolavanej porod) nase miminko melo Downuv syndrom a tezkou srdecni vadu ☹
Doporucuje se otehotnet az po dvou MS. Ale nechceme cekat tak dlouho. Mate zkusenosti s otehotnenim po sestinedeli?

lv
11. zář 2013

zdravím, to je mi líto, že jsi přišla o miminko...nemusela jsi zakládat 3 stejné diskuze, stačí počkat, až ti někdo odpoví...podle mého názoru se tělo musí alespoň trošku dát dohromady po šestinedělí a ty 3m bych počkala.

neominka
autor
11. zář 2013

@lv ty 3 mesice me prijdou hrozne dlouha doba. Byla jsem i na revizi delohy (placenta neodesla) nekde jsem cetla, ze pokud je sliznice v poradku, tak by nemel byt problem. Pry taky zalezi jestli jsem potratila nebo rodila. Me se drobecek drzel. Behem tehu jsem nekrvacela a nemela zadne potize. Jsem hrozne zmatena. Mozna je to tim, ze bych si tu bolistku chtela rychle zalepit dalsim tehotenstvim...

linda79
11. zář 2013

@neominka já bych s dalším otěhotněním nespěchala a ty 3 měsíce určitě počkala... pro tělo to byl velký zásah a potřebuje čas aby se dalo dohromady. Já byla na ukočení ve 21tt kvůli vrozeným vývojovým vadám, takže chápu, že bys miminko chtěla hned a že ty 3 měsíce ti přijdou nekonečné, ale ono to uteče... přeju hodně sil na překonání tohoto období a držím palce at další těhotenství dopadne dobře!

neominka
autor
11. zář 2013

@linda79 🙂 dekuju... ted me ty tri mesice prijdou nekonecne. Nekde jsem cetla, ze staci mit sliznici v poradku.Ty tri mesice se doporucuji, hlavne maminkam co prodelaly samovolny potrat ... Takze jsem zmatena. Kazdy tvrdi neco jine a co tehu to jina zkusenost a co doktor jinej nazor