Umřelo mi miminko na infekci. Máte stejnou zkušenost?

pi1nk
30. pro 2008

umřelo nám miminko na infekci, narodilo se nám zdravé, ale den po porodu mi doktor oznámil, že jej převezou kvůli zvýšené žloutence a podezřením na infekci!! Ta se bohužel potvrdila a náš malý nám 13dní po narození umřel. Maminky máte stejnou nebo podobnou zkušenost s bakterií serácie?

milin
30. pro 2008

pi1nk to je opravdu hrozne.Preji ti mnoho sil k zvladnuti k tehle osudove rane.
Verim tomu ze jste z manzel silni a cas vse zahoji i kdyz vzpominky zustanou.

chaala
30. pro 2008

Je mi to opravdu moc líto,je to tak veliká bolest. Mně umřelo miminko ještě v bříšku,ve 28tt. Pomohly mi stránky www.anjeliky.sk Zkus se podívat a zeptat i tam. Je tam spousta maminek s podobným osudem.

krista
31. pro 2008

pi1nk upřímnou soustrast😔 zkus se podívat sem:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

inneska
31. pro 2008

pi1nk...je mi moc ľúto, čo sa vám stalo a viem čo prežívaš, je to najväčšia bolesť akú matka môže prežiť, ked jej odíde bábätko do nebíčka...ja tam mám od augusta 2,5 mesačného synčeka... 😔
s infekciou skúsenosti nemám, ale ako písala chaala, skús anjeliky.sk, tam sú všetko mamičky, čo prišli o svoje detičky..
prajem veľa síl na prekonanie veľkej bolesti, i ked tá nikdy nezmizne a našich anjelikov budeme mať navždy vo svojich srdiečkach..posielam veľké objatie...

lienka9488
2. led 2009

Ahojte všetci, prajem vam uprimnu sustrasť 😔
Mam podobnú situaciiu, ktora sa odohrala 17.11.2008 , sice nie mne, ale v mojej bezprostrednej blízkosti. Naša Timejka / dcerka priatelovej sestry/ sa udusila v brušku v 31 týždni, bola uplne zdravučka, odtrhla sa jej placenta a mala sa udusila krvou, taktiež aj nastavajúca švagrina bola uplne stečena z krvy a zachranovali aj jej život. Timka mala dnes termín porodu, čakali prve babatko a všetci sme sa na neho tešili, o to zvlašť, že sme nevedeli čo to bude, aj ked oni si všetci mysleli že je to chlapček,len my s priatelom sme verili, že to je dievčatko, nikto nam neveril. Bolo to dievčatko krásne, sladký anjeliček. tak isto poznam stranku anjeliky oddavna a povedala som o nej aj švagrinke a velmi jej to pomaha, každu chvílku si tam chystaju dať aj svoju TIMUŠKU, ako ju pekne stale volaju. Nikdy sa s tou bolesťou nezmieríme, to bude bolieť stale. papa ☹

kikina666
2. led 2009

ahojte vsetky,

uprimnu sustrast pi1nk a ostatne ... velmi ma mrzi co sa stalo, aj ja mam prispevok na anjelikoch, uz som 2x potratila na zaciatku tehotenstva, aj ked ta bolest sa neda porovnat s tym co si si prezila ty. Teraz musis byt silna aby si mohla mat dalsie babetko, je to velmi tazke lahko sa mi to hovori, ale z celeho srdca Ti strasne prajem aby si cim skor bola stastna maminka zdraveho babetka 😉 😉 😉

veroninna
2. led 2009

Ahojte, aj mne je to veľmi ľúto, čo sa Vám stalo. Prajem Vám zo srdca veľa veľa síl na zvládnutie žiaľ aj takýchto smutných a krutých rán