V kolikátém týdnu jste potratily?

effka84
2. čer 2011

Ahoj holky, momentálně jsem na začátku těhu a jako každá se bojím potratu. Zajímalo by mě v kolikátém týdnu jste potratily vy? děkuji

madormi
2. čer 2011

poprvé v 6tt, po druhé v 7 tt, ale nad takovýma věcma vůbec nepřemýšlej. je jasné, že se budeš bát celé těhu, ale není dobré se tím stresovat, kord pokud nemáš žádný problém. Víš co se říká, pozitivní mysl =půl zdraví, takže nad tím, že by to mohlo nedopadnout nepřemýšlej a raduj se z těhu 😉

slunicko26
2. čer 2011

2 x do 12 tt ☹ , ale do třetice nám to vyšlo a máme zdravou Vikinku 🙂 🙂 🙂

aabbccc
2. čer 2011

říká se, že první tři měsíce jsou nejrizikovější k potratu. Po 3 měsíci už je minimální možnost. Vůbec se tím nezaobírej. I kdyby jsi začala krvácet, špinit, nemusí jít hned o potrat. To je můj případ a mám 2 krásné děti....Tak užívej těhotenství a pust to z hlavy.

irriss
2. čer 2011

K potratu muze dojit v jakem kolik mesici, tydnu ci dni (hodine).... ☹

Vubec se touto myslenkou nezaobirej a vubec nema smysl "sondovat" neco podobneho....nebo se chces bat kazdy den, kazdy tyden, kazdy mesic? 😉 ...kazdou minutu? 😉 ☹
(stres ale miminku a ani mamince neprospiva...)

Uzivej si a raduj se z kazdeho dne, kazdeho rana a kazde klidne noci...a tes se na kazdy dalsi "zitrek"

Preji Ti krasne a "nicim nerusene" tehotenstvi 😉

kami1984
2. čer 2011

Souhlasím s Madormi... neřeš něco,co nenastalo a hlavně mysli pozitivně...
Věř,že bude vše v pořádku a na jaře budete mít přírustek do rodiny....
jinak já potratila 5-6tt.

ffiinnkkaa
2. čer 2011

Můžeš potratit kdykoliv během těhotenství. Je jasné, že ve třetím trimestru je to riziko nižší než v prvním, ale je tu. A pokud člověk nemá žádný problém neměl by na to vůbec myslet a hlavně se v tom vrtat. Být pozitivní je pro tebe i pro mimi nejlepší.

brisalek
2. čer 2011

Potrat je myslim do 24tt, pak uz je to predcasny porod. Prvni tehu bez problemu. Druhe neplanovane potrat v 9tt, kdy mimi odpovidalo tak 5tt. Jinak souhlasim s holkama prede mnou🙂, Myslankam se neda nekdy porucit, ale stejne to premysleni a strach nic nevyresi a nicemu nezabrani🙂.Preji jen stesticko a zdravoucke miminko.

radusv
2. čer 2011

První 34tt ( ale to už opravdu není potrat ), druhý 9tt a nyní čekáme další miminko, a i když v hlavě obavy jsou, tak se tím nehodlám užírat a snažím se těhu užívat, protože i kdyby to nemělo zase dopadnout, tak je to pro mě zatím nejkrásnější období v životě a velký zázrak...

zuzau2
2. čer 2011

effko...vůbec na tohle nemysli 🙂 užívej si to, všechno dobře dopadne 🙂

maladama
2. čer 2011

6TT a 7TT (ale to bylo takové zmatené, možná to bylo jen 5TT).
Při třetím těhotenství jsem se někde dočetla, že pravděpodobnost zamlklého potratu po potvrzení srdeční akce, když matka nekrvácí ani nešpiní, je asi 4% - tak jsem manželovi říkala, že máme stejnou pravděpodobnost, že o dítě přijdeme, jako že to bude buzerant.
Shodli jsme se, že buzeranta když tak bereme 😎

veruska007
3. čer 2011

V 19.tt. Jeste par dni pred tim jsem byla na kontrole a vse bylo naprosto ok 😢

babulinkab
3. čer 2011

v žádném ani jednou

jirinula
3. čer 2011

první těhu 6+0 pak před 13 lety kluk po 10 letech potrat 6+ 0 a hned v 6 nědělí a je to opět kluk

pettule
3. čer 2011

Já potratila ve 13 tt. Ale myslím, že touhle otázkou by jsi se opravdu neměla vůbec zaobírat. Myslím, že důležité je myslet na to krásné co tě čeká a ne se trápit tím, co by se mohlo stát.

holubice.petra
3. čer 2011

V 9tt....

nikollita
3. čer 2011

já hned 2x ☹ a pokaždé mezi 5-6 tt

katiz
3. čer 2011

v 8tt a do půl roku bezproblémové těhotenstí a zdravá holčička 🙂 Ale jak píšou holky.. hlavně žádné stresy a kdyby náhodou.. tak hold to tak asi má být, bolí to ale dá se s tím žít a překonat to 🙂

majdula
3. čer 2011

Bez zjevne priciny v 6, 7, 9 tt - a pak se rychle po sobe narodily dve zdrave deti. Patri to k zivotu, ne vse se povede napoprve a nebyt testu a utz, tak clovek ani nevedel, ze byl chvili tehotnej 🤐

A no stress, uzij si to, je to nejkrasnejsi obdobi - uprimne, pak se o deti budes bat jeste vic a uz naporad 😀

crca
3. čer 2011

V 5-6tt nevím přesně,bylo to ZT,ale půl roku na to bezproblémů sice po umělém,ale zadařilo se a já donosila krásná zdravá dvojčátka 😉 Nebudu psát co už tady zaznělo,že se tím nesmíš zaobírat......,já jednou při nich špinila a pak mě dokonce vzbudila bolest v podbřišku a následné krvácení,ale věřila jsem a zůstali 😉

pavcza
3. čer 2011

Taky ti přeju, aby ses nezaobírala takovýma černýma myšlenkama, stát se může cokoliv kdykoliv a neovlivníš to, hlavně přispěješ pozitivní náladou bez chmur a černých myšlenek. Každá jsme měly obavy, zvlášť, co jsme potratily - já v 9 tt, tedy spíš v 9. se na to přišlo. Ty první tři měsíce se bojíme všechny více, já se vylekala při druhém těhu, že se bude opakovat zase neúspěch, když jsem v 10. tt krvácela, ale vše bylo v pořádku a dneska jsou Tadeáškovi 4 měsíce. Takže ne každé krvácení či špinění je špatné.

besita
12. pro 2012

Já byla na kyretáži 9+5, plod odpovídat 6+5, takže dejme tomu od 7. týden se už nevyvíjelo ☹ nemá smysl fakt řešit, jestli taky můžeš potratit, moc ti přeju, aby NE! Bud ráda, že jsi těhu, užívej si to a nemysli na takové věci, příroda si sama vybírá a někdy řeší své omyly 🙂

denuskaa
12. pro 2012

Já v týdnu 6+2 :-/

maudn
12. pro 2012

netrap se, já na to taky pořád myslela, vím jak je to svíjivý pocit, mysli pozitivně, vím, že je to těžké,ať fazolka pěkně roste!

lucifereeek
12. pro 2012

v 8-9 tt, pak sem otěhotněla znovu a máme holčičku 🙂

dezyre
12. pro 2012

Píšu tu jako druhá "pozitivní" ... zatím bez potratu ... i když ... musím teď pořádně zaklepat na dřevo...

chateau
13. pro 2012

Proč na takové věci vůbec myslíš? :-/

gabriella84
25. pro 2012

první potrat jsem měla v 6-7tt pak jsem měla dceru která se narodila v 37tt potom dvakrát sam. potrat a to v 8-9tt a 4-5tt potom mám syna který se narodil v 36týdnu a ted jsem potratila v 9-10tt a opravdu nikomu nepřeju myslet každý den co když se to stane ? každý den jsem počítala a radovala se víc a víc že jsme zase o krok dál a nakonec bez jakýkoliv příčin jen jsem šla na kontrolu a mimi bylo bez srdeční akce že asi tak jeden den nic mi nebylo nic mě nebolele a nakonec 😖 radši na to nemyslet a rozhodně nepátrat. Já už nevím jak to bude ale budu se snažit na to nemyslet odpočívat a rozhodně se nestresovat.Takže pokud nemáš žádné problémy tak na to ani nemysli je to jen stresující jak pro tebe tak pro miminko.

lili1986
27. pro 2012

V 5-6tt jsem začala krvácet po sexu do tří dnu jsem potratila. Nemysli na blbosti a uživej si těhu🙂 😀

sarkad2856
25. led 2013

Já v 7-8 tt ,přesně tak souhlasím s lili1986 taky bych neřešila co by mohlo být a užívala si co je 😉

karlam
26. led 2013

já potratila v 6. týdnu 😔