V kolikátém týdnu jste potratily?

effka84
2. čer 2011

Ahoj holky, momentálně jsem na začátku těhu a jako každá se bojím potratu. Zajímalo by mě v kolikátém týdnu jste potratily vy? děkuji

luckyinka
12. zář 2014

já jsem měla zamlklé těhotenství, mimčo se přestalo vyvíjet v 9 tt, ale zjistila jsem to až v 11 tt. Do 9 tt bylo v pořádku srdíčko fungovalo a mimčo i rostlo... ale pokud se nešpiní ani nekrvácí a nejsou bolesti, tak by se nic stát nemělo. Já jsem začala špinit, byla to jasně červená krev a v nemocnici mi jen konstatovali zamlklé těhotenství a musela jsem na revizi.

klarkaahonzik
13. zář 2014

Já jsem potratila v 18tt a pak ve 22tt ☹

mufinka26
13. zář 2014

v roce 2009 zamlklé těhotenství, miminko se přestalo vyvýjet v 7tt, ale zjistili to až v 10tt, kdy sem musela na vyčištění dělohy ☹ , 2013 samovolný potrat 7tt

margie
21. zář 2014

Ahoj taky se přidávám 15tt, 13tt a 19tt vše samovolné potraty s revizema

m4yu
13. říj 2014

18+1tt :(

montyna
17. říj 2014

7 týden :(

nonacek
17. říj 2014

Ahoj Já potratila v 5 týdnů 😢 a neměla jsem ani bolesti. Z manželem jsem mela večer poh.styk a po .. jsem začala malinko špinit a hned ráno jsem krvacela. Doktor potvrdil potrat ☹ ale to nemusí byt tvůj případ. Tak ti držím palce ať ti to vyjde 😉

irisie
30. říj 2014

15. tyden. Vyvolany potrat s revizi.

hornet600
8. led 2015

Prodělala jsem zamlklý potrat v 19+4tt ☹

anni89
13. dub 2015

přirozený potrat v 7+2 tt

sandi777
13. dub 2015

V 7 týdnu

emisekkk
13. dub 2015

7 tt

stepankaw
14. dub 2015

Zamlklý potrat ve 13.tt, od 10.tt se nevyvíjelo.

honeysun
28. dub 2015

Zamlklý potrat v 8.tt

luhanka85
1. čer 2015

Po umělém oplodnění zamlklý potrat v 16.tt od 14.tt se nevyvýjelo ☹ v nemocnici dlouhých 5 dní nešlo to vyvolat nakonec kyretáž

lucisek01
30. čer 2015

Ahoj holky, pridavam se k vam, 25. 5jsem prodelala samovolny potrat v 6+2 bez revize. Vcera jsem zjistila ze jsem na zacatki 4tydne.. takze jsem otehotnela tak tyden po potratu, mam hrozny strach ze se to bude opakovat. Ma nejaka stejnou zkusenost?

kralovna17
30. čer 2015

Zamlklé těhotenství v 11.tt.

glimmer
30. čer 2015

11+6 (dvouvaječný dvojčata)

lucy.l
15. říj 2015

9+3 muselo umřít právě dnes ránop, v noci před kontrolou, velikostně odpovídalo jak mělo po týdnu, ale bez srdeční akce :(

xenei
6. dub 2017

AHOJ - potratila jsem v 11.týdnu,mimink bylo v pořádku - začala jsem malinko krvácet - ale kvůli hlídání jsem si šla lehnout až o šest hodin později... a v noci jsem šla do nemocnice - přes noc krvácení ustávalo až v jedenáct ráno úplně ustalo - pak ve dvanáct začalo znova krvácet a to hodně, a i přesto, že jsem ležela furt, ani jsem nepila - nechodila často na záchod, začala jsem strašně silně krvácet a pak přišly křeče jedna za druhou bez pauz a asi kolem půl čtvrté čtvrté hodiny jsem potratila miminko, na ultrazvucích miminko bylo vpořádku - co jsem chodila průběžně.... a moje tělo mimi zklamalo, vypudilo ho jak nějaký odpad. Dokonce jsem ho viděla - všechno mělo - hlavičku atd... schouleno v klubíčku - objímalo se....

xenei
6. dub 2017

@slunicko26 Ahoj,, chtěla jsem se tě zeptat prosím - když jsi poprvé potratila, za jak dlouho potom jsi se snažila o miminko a otěhotněla podruhé, a když jsi otěhotněla potřetí - za jak dlouho po druhém potratu jste se snažili? Je to hodně let zpátky, ale když by jsi si to pamatovala - byla bych ráda - když bys odepsala. Já jsem potratila v jedenáctém týdnu a psychicky to špatně snáším a chci co nejdříve otěhotnět - ale nechci zase za tu cenu, že když to hodně uspíším - tak zase potratím... mám strach. Co doktor to jiný názor - jeden půl roku, další pět měsíců, další dva... a někdo hned...

lucykal
6. dub 2017

9týden dvě revize zamklé thotenství. Další těhotenství už od 5tt na ...

xenei
7. dub 2017

@lucykal ahoj - a prosímtě - po jaké době po prvním potratu jste se snažili o miminko prosím?

slunicko26
7. dub 2017

@xenei Ahoj po druhé potratu jsem přišla i o místo v práci zrušili mi pozici takže já jsem začínala s čistým štítem od 0 a po roce v nové práci jsem neplánovaně otěhotněla a vše bylo v pořádku a tak to mělo být nemá cenu jít proti přírodě a věř mi, že jsem v životě zažila hodně sraček a vše špatné je k něčemu dobré teď to vidím vše zpětně máme 2 zdravé děti a vše je jak má být ikdyž jsem kvůli tomu probrečela nocí, držím pěstičky nech to osudu a netlač na pilu

lucykal
7. dub 2017

@xenei Mě doktor řekl počkat 6m což jsme nechtěla revizi jsem měla konec března a 18.8 po dovolené jsem našla //. A to jsem se 12.8 dozvědala na imunologii, že moje tělo tvoří protilátky proti manželovo spermiím.
Snažení mylsím bylo po 3m

xenei
8. dub 2017

@lucykal Děkuju Ti moc za odpověď. Mě doktor řekl až za půl roku se můžem snažit, pak řekl nejdřív za pět měsíců stejně jako tobě. A taky je to po mě nepředstavitelná dlouhá doba, a taky nechci čekat....zaručí mi vůbec někdo, že když počkám vyjde to... anebo když nepočkám nevyjde to... Já mám už jedno dítě - a čekali jsme rok a devět měsíců od porodu, po měsíci snažení to vyšlo, děloha a vše mělo být taky vpořádku a odpočaté, nemělo se nic stát a přesto....Mám strach tak jako tak.

xenei
8. dub 2017

@slunicko26 Děkuji za odpověď, i za držení pěstiček - bude se to hodit. Ať se daří, jste jako rodina spokojení a šťastní.

xenei
8. dub 2017

@lucifereeek Ahoj prosímtě - chtěla jsem se tě zeptat - od kdy od potratu jsi znova otěhotněla a vynosila jsi zdravou holčičku. Jestli jste se snažili již od měsíce od potratu, nebo od dvou, nebo od tří.. nebo déle? A od kolikátého měsíce to bylo úspěšné? Děkuji předem za odpověď.

lucifereeek
9. dub 2017

@xenei ahoj, po potratu a následné revizi jsme měli pauzu 3MS a pak jsme zkoušeli znovu, podařilo se na 4pokus. Já osobně bych radši cca 3m počkala až se tělo i psychika dá dohromady. My jsme se snažili o dítě více než rok a když jsem otěhotněla tak následoval potrat, myslela jsem, že už se to snad nikdy nepovede, celé další těhotenství jsem se jen strachovala, protože jsem navíc ještě dostatala na začátku těhu boreliozu a z krve mi zjistili toxoplazmozu-která se naštěstí pak v nemocnici nepotrvrdila že právě probíhá (měla jsem ji někdy v minulosti ale protilátky už jsou v těle napořád) takže furt jen stres a stres a obavy aby bylo vše ok.

lucifereeek
9. dub 2017

@xenei teď čtu že jsi krvácela, já při druhém mimču taky na začátku cca 11tt (malá měla 2 roky a furt jsem ji nosila) dr. mi dál nějaké prášky a řekl mi že nesmím malou nosit, krvácení pak ustalo a narodil se mi chlapeček, tak držím palce ať to příště už výjde