V kolikátém týdnu jste potratily?

effka84
2. čer 2011

Ahoj holky, momentálně jsem na začátku těhu a jako každá se bojím potratu. Zajímalo by mě v kolikátém týdnu jste potratily vy? děkuji

vendullka
26. led 2013

také 2x úspěšně bez...

ia.
26. led 2013

v 9tt

suzix
26. led 2013

6tt, 7tt, 8tt, 9tt

sarkar
26. led 2013

Jdi se radši projít nebo si uvařit něco dobrýho zdravýho pro mimčo v bříšku a neřeš to, budeš z toho akorát ve stresu až budeš v hlavě odpočítávat dny, až budeš za těma rizikovýma týdnama, a budeš mít neurotický dítě..Miminku se může stát cokoliv i ve 3. trimestru, v dost případech to neovlivníš.
Jinak hodně holek, co znám, potratilo 6-10tt.

urbisa
26. led 2013

19tt

xaxanka
6. únor 2013

tak ja pred tydnem potratila v devatem tydnu ☹

delisaaa
6. únor 2013

8tt, 16tt ☹
Ale Ty na to vubec nemysli!

terkao
6. únor 2013

12tt

sorini2
6. únor 2013

já potratila ve 22tt teda spíše šlo o plánované ukončení z důvodů VV a teťka máme krásná dvojčátka.. ale je zbytečné se tím zabývat a myslet na to... já se taky podruhé bála, a vím, že jsem si těhotenství neužila jak jsem měla... a to jen z důvodu obav, aby se zase něco neopakovalo..

marlen02
22. únor 2013

8tt a 21tt a ted mám pětiletou slečnu a snažíme se o brášku 🙂

kristi
22. únor 2013

dobrovolne v 9tt a pred mesicem nedobrovolne ve 23tt

kytkatka
23. únor 2013

8., 18., 8. tt. Asi se to bohuzel muze stat kdykoliv, v nemocnici mi rikali o pani, ktera prisla rodit a pri uvodnim vysetreni zjistili, ze dite je mrtve ☹

skifarka
24. únor 2013

skifarka 12tt., 12 tt., 12 tt. ☹ ☹ ☹

nadja73
24. únor 2013

v 10tt

monkapa
25. únor 2013

6tt a 7tt a už z toho mám hrůzu

pomyka
28. únor 2013

Ahojky, neměla by ses na takový otázky ptát a ani o ničem takovým přemýšlet....... Nechci Tě znepokojovat, ale já byla na kyretáži včera a to v 6tt. Předevčírem jsem začala špinit, tak jsem se hned objednala k dr, ten mě ještě ten den vzal, udělal ultrazvuk a vše bylo OK, plod byl velký jak měl být i srdíčo mu bilo. Napsal mi prášky a doporučil klidový režim. Druhý den ráno (včera) jsem vstala a šla na záchod a to jsem věděla, že je zle...začala jsem krvácet a hned jsem hnala do nemocnice. Tam mi už jen potvrdili, že proběhl samovolný potrat, už si mě tam nechali a udělali to čistění. Teď už se jen modlím, aby rychle uběhly ty 3 měsíce, ve kterých se nesmíme snažit o další mimčo a pak na to hned vlítneme. Držím pěsti, ať je vše v poho a mimčo v pořádku donosíš...

barca0140
23. bře 2013

16tt...Už je to 8 měsíců a zatim se neúspěšně pokoušíme o další...Ale vůbec na to nemysli..I takhle je těhotenství plné strachu...

pellullinka
24. bře 2013

17tt

simcatko19
25. bře 2013

9tt

salomee
26. bře 2013

Nemám odpověď na otázku, pokud se mi to náhodou někdy stalo, nevím o tom(nedělala jsem si testy hned při každém zpoždění).ale moc se mi líbí, jak holky, co tím prošly, krásně a povzbudivě píšou,...
Jinak já v těhotenství myslela, ze se začnu míň bát po prvním trim., ale ne..vždycky jsem tu hranici, za kterou už jsem chtěla být, posouvala a bála se o mimco aždo konce, ke konci snad ještě víc....tak se netap..a ono to hrozně rychle uteče a možná se tu chvílemi po porodu zasteskne po bříšku.

kacernice
26. bře 2013

20tt kvůli zánětu slepého střeva v těhotenství ☹ Je to už 8 let a další těhu se zatím nezadařilo, ale vzdávat se rozhodně nebudu 😵

zvedavaholcina
28. dub 2013

Ahoj holky muzu se zeptat za jak dlouho vas propustili po zakroku domu?Moc dekuji za odpoved

mk89
6. srp 2014

Ahoj holky, samovolny potrat jsem mela v 7 tydnu. Kdy potom vam dorazila menstruace? Cekam a stale nic...rada bych si vypocitala ovulku ale nevim ceho se chytit. Mate nektara z vas zkusenosti?

gepe
6. srp 2014

Samovolny prirozeny potrat bez kyrety v 11tt. MS nasledne po sestinedeli. @mk89

laska.nezna.hranic
6. srp 2014

zamlklé ve 13. tt

jinak nevím, proč tu zakladatelce vnucujete/doporučujete, na co má myslet a čím se (ne)má zaobírat. položila otázku (je úplně jedno, co ji k tomu vedlo), tak odpovím k věci a jdu dál

terinda
6. srp 2014

Tato otázka je z roku 2011 😉 a oživila jí @zvedavaholcina jiným dotazem. Přijde mi nesmyslné sem frkat týdny potratu.
Takže mě po zákroku pustili domů hned ten den. 😉

leni84
6. srp 2014

@effka84 První těhotenství jsem měla "zamlklé těhotenství", na revizi dělohy jsem byla v 11 týdnu, ale miminko se už od ukončeného 7. týdne nevyvíjelo, ale neměla jsem žádné problémy a přišlo se na to, až při následující kontrole, proto jsem byla na revizi až v tom 11. týdnu..Po nějaké době jsem otěhotněla znovu, těhotenství bylo bezproblémové a narodila se nám zdravá dcera..pak další potrat - spontánní na konci 6. týdne - obešlo se to bez revize a za měsíc jsem otěhotněla znovu a opět mám bezproblémové těhotenství a v září se nám narodí další mimčo..🙂 Největší riziko potratu obecně je do cca 12. týdne, ale pokud miminko od začátku dobře prospívá - správně roste, tluče srdíčko, ty nemáš problémy, tak je šance potratu nízká..Držím palce!

bielanevesta
6. srp 2014

SP v 5-6 tt 😔

obyvatelka
24. srp 2014

Potratila jsem dneska na začátku 5.týdne....

pekova
12. zář 2014

Ja jsem v roce 2010 potratila ve 22tt