V šestinedělí po revizi jsem asi otěhotněla. Potratím?

gejbule1
28. črc 2009

Ahoj jsem v šestinedělí po revizi dělohy/samovolný potrat/a obávám se že bych mohla být těhotná.mimčo bychom si moc přáli ale prý se většinou potratí když je to tak brzy.je tu někdo komu se to taky stalo a má z toho zdravé mimi?

jeudi
28. črc 2009

gej..co blaznis ...je to pravda ma se alespon tri mesice pockat nez se pustis do dalsiho kamaradka si to zazila...sestinedeli se ma dodrzet i kdyz ja taky nejsem z tech... 😎 ale tehotenstvi v sestinedeli bych se fakt bala..jestli se tehu nepotvrdi tak neblbmi a radsi si naky ten mesic pockej at se vyhnes problemum ktery by te mohli cekat a pak budes mit bezstarostne tehu..drzim pesti jednou to urcite vyjde 😉

evuliss
28. črc 2009

Ahoj,mě doporučily lékaři po zamlklém těhu po revizi dělohy počkat alespoň 4 měsíce s otěhotněním!!!
Je to ale u každé ženy individuální a někdo říká že je tělo aspoň správně nastartované.
Osobní zkušenost nemám,jsem teprve 6 dní po revizi,ale pokud to vydržíš raději chvíli počkej a pokud ti to vyjde tak přeju ať ej vše v pořádku!! 😉

gejbule1
autor
29. črc 2009

Holky já vím.Taky bych ráda počkala,nebylo to plánované tak doufám že se těhu zatím nepotvrdí.

bettyna84
29. črc 2009

gej: já tě musím uklidnit, sice jsem neměla revizi, ale v cyklu po potratu jsem vůbec neměla ovulaci! Takže to nejspíš stejně nevyšlo a těhotná nebudeš a když jo, tak se tím stresuj, až to zjistíš 😉 .

lu777
29. črc 2009

Gejbule: já taky o mimi přišla, měla jsem revizi a do měsíce jsem byla těhotná a máme Matýska 😉

gejbule1
autor
29. črc 2009

lu - to je první pozitivní zpráva 😀 😀 😀 .Uklidnila jsi mě 🙂

slunicko552
29. črc 2009

Ahoj mám kamarádku,která sice nebyla po revizi,ale po porodu a otěhotněla v šestinedělí.Má dvě zdravé děti 😉

lu777
29. črc 2009

nestresuj se, Gejbule... podle mě když je tělo nachystaný tak k otěhotnění dojde a všecko je v pořádku...
nemyslím, že pravděpodobnost problémů by byla větší než bez té revize měsíc před..
mně na IVF řekli, že naopak někdy lepší po revizi, bo je jistota, že je děloha čistá a je tam čerstvej pelíšek 😉

damin
29. črc 2009

Mně po samovolném potratu v nemocnici řekli - počkat 3 menstruace. Můj gynekolog radil raději půl roku - dalo to hodně práce vydržet půl roku - ale stálo to za to.

markettka
29. črc 2009

Co doktor to názor 🙂

markettka
29. črc 2009

Obvykle doporučují po revizi alespoň 3 měsíce počkat...

Pokud jsi ale těhotná, tak mysli pozitivně a stejně už nemá cenu řešit, že jste měli počkat 🙂

Podle čeho vůbec usuzuješ, že bys mohla být těhotná?

Bude to ok 🙂

gejbule1
autor
29. črc 2009

Nejen že jsem si dělala test ale ten může být pozit.i měsíc po revizi než hormony úplně klesnou.Mám zkrátka takový pocit.Spíš jsem chtěla zjistit vaše názory a zkušenosti 🙂 🙂

eviicka
Autor odpověď smazal
Zobraz
levandule85
9. čer 2020

@gejbule1 Ahoj, muzu se, prosim, zeptat, jak to tehdy dopadlo? Jsem 14 dni po SP bez revize a mam taky takovy dojem... Diky moc

jade85
9. čer 2020

@levandule85 zakladatelka už je neaktivní, ale mrkni na profil...bylo to 2009 a má 11letou dceru 🙂 takže je dost možné, že to dopadlo dobře 🙂

levandule85
9. čer 2020

@jade85 No...kdyby mela v cervenci 09 jen pocit, tak by rodila na jare 2010...takze by ted diteti bylo teprve 10. Takze asi spis ne...