Za jak dlouho mě vezmou na miniinterrupci?

japada
9. dub 2013

Ahoj holky, mám už doma dvě nádherné děti, holčičku a chlapečka. Bohužel můj manžel až po 4 letech zjistil, že mu rodinný život nevyhovuje, kamarádi, pivo jsou na předním místě, a píše se mi to nelehko, ale zjistila jsem že je pravidelným kuřákem marihuany...pro mě nepřekonatelný problém, s kterým se nedokážu v hloubi duše vůbec srovnat. Od doby, kdy jsem ho poznala je to úplně jiný člověk. Kdysi miloval děti, pro druhé by dýchal, nosil by mi modré z nebe, teď ho vnímám jako trosku, která ovšem nechce pomoci. Netráví s námi téměř žádný volný čas, není na něj spoleh, žádná zodpovědnost...prostě spíš jsem na děti sama. V únoru jsem už po mnoha diskusích s ním a nelehkém rozhodování, podala žádost o svěření dětí do své péče před a po rozvodu manželství, a následně chci jít do samotného rozvodu. Ovšem stalo se to, co bych ani v nejmenším nečekala. V březnu, snad po půl roce, jsme se s manželem usmířili, přemlouval mě, že to ještě zkusíme, že bude lepší, že se sebou něco udělá, začal docházet k psycholožce... A právě i po půl roce došlo na sex! A já právě včera dostala od svého gynekologa potvrzeno, že jsem na začátku 5.týdne. Nejsem nezodpovědná, to v žádném případě, naopak měli jsme kondom, ale jelikož došlo k protržení, užila jsem i Postinor, přesně tak jak se má. Pracuji na gynekologicko porodnickém oddělení, takže jestli se k něčemu stavím zodpovědně tak je antikoncepce. Stalo se!!! Nedokážu si to vysvětlit!! Pravda je, že od prosince jsem byla hodně nemocná, do února jsem postupně užívala šestery ATB, léčila jsem se ambulantně na plicním. Dle mého gynekologa, mohla být hladina ATB v těle nakumulována a proto pak Postinor mohl selhat. Jenže, já v pátek minulý týden normálně menstruaci dostala, pak strašné křeče, po dvou dnech krvácení ustalo ale křeče ne, právě proto jsem byla včera na té gynekologii. S tímto verdiktem jsem nepočítala ani ve snách!! Lékař mi ale řekl, že došlo k těžkému zakrvácení na začátku těhotenství a proto není teď ještě jisté, zda je těhotenství v pořádku, zvlášť taky po léčbě takovým množstvím ATB. Mám přijít příští pondělí, budeme vědět víc. Holky chci se tedy zeptat, za jak dlouho mě vezmou na event.miniinterupci, pokud mi lékař řekne že těhotenství pokračuje, už teď vydržet na to co se dozvím za týden je neskutečné čekání, nespím, nejím, trápím se. Prostě tento rok jedna rána za druhou... Když některé z vás se dozvěděly že buď dobrovolně nebo ze zdravotního rizika musí na miniinterupci, za jak dlouho od té zprávy opravdu šly - týden, nebo dva tři dny...Je to šílené, stres, nervy...! A i když to do této kategorie otázek až tak nepatří, chci se zeptat, jestli má někdo zkušenost s manželem kuřákem marihuany a jak jste tuto situaci zvládly nebo zvládáte. Já na to nemám!

bubak0806
9. dub 2013

Ahoj teda to je mi lito cim si prochazis. :( ani nevim co bych ti poradila.Co se marihuany tyce tak muj pritel si obcas taky zahuli ale ne proto ze by musel ale ma problemy se zady, posledni stavec nema v celku ma ho rozdeleny a visi mu na kousku a kdyz ho to chytne tak mu trava pomuze od bolesti.tak s tim problem nemam.ale kdyby to nylo tak jak u tveho manzela tak by mi to taky vadilo.ale pokud zacal chodit k psychlozce a chce se zmenit tak bych asi jeste s rozvodem pockala a skusila mu dat sanci.ale to se mi to radi kdyz nejsem ve tve situaci, takze ve vysledku nevim jak bych to resila ja.A co se miniinterupcr tyka tak by te meli vzit co nejdriv.

skotskaa
9. dub 2013

Myslim, že na interrupci by Tě mohli vzít klidně druhej den, záleží na tom, jak moc mají plno.

natalie77
9. dub 2013

Tak pokud pracujete na gynekologicko-porodnickém oddělení, tak asi sama budete vědět, za jak dlouho vám miniinterrupci udělají...nebo stačí zvednou telefon a zeptat se...

jetynka
9. dub 2013

Miniintrerupce se myslím provádí do 8.týdne tak do té doby by tě měli vzít.

andy80
10. dub 2013

Tady je najednou nováčků 😝