Zabil se mi syn. Nedokážu tomu uvěřit

siwama
19. únor 2010

Dnes je to týden co se mi zabil syn. Byl ženatý, má roční holčičku. Minulý měsíc mu bylo 23 let.
A já tomu prostě nedokážu uvěřit. Nejhorší byl pohled do jeho rakve a do hrobu. Proč jsem to jako máma musela zažít????

jankatr
19. únor 2010

😔 k tomu je jen těžko co říct - nikdo kdo to nepoznal nemůže říct že chápe jak se cítíš... Jediné co mohu napsat je že ti přeju hodně síly a nejen tobě, ale celé rodině abyste to zvládli a nějak se s tím v rámci možností vyrovnali. Nepřestane to bolet nikdy jen to snad bude časem snesitelnější... 😔 😔 😔 držte se...

filipal
19. únor 2010

och to je hrozne! ☹ ☹ ☹
je mi to strasne luto.....

jakoubka
19. únor 2010

😔 😔 😔
to je smutný 😔
Podívej se do dizkuse Zemřelo mi dítě 😔

cernovlaska
19. únor 2010

Je mi to hrozně moc líto 😔 ☹ ☹ asi není nic horšího než pochovat své dítě ☹ ☹ ☹ přeji hodně sil 😔

Zkus se podívat sem,jsou tam maminky,co také přišly o své dětičky a pochopí,jak hroznou bolest prožíváš ☹

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

jakoubka
19. únor 2010

moje babička přišla o dva syny v jednom roce 😔 O mého taťku a strejdu 😢 😔
Byli to už dospělí chlapiska ,ale dětmi byli pořád 😔

siwama
autor
19. únor 2010

Holky, díky moc.
Je to strašný, oženil se, měli Nellinku. ale neklapalo to, neviděl dceru 3 měsíce a to ho zabilo. Neunesl to.
Byl na Slovensku, tak daleko. Ještě minulý čtvrtek večer jsem s ním mluvila a že si zase v pátek zavoláme. Už neměl sílu zavolat.
V albu Nellinka a Halinka jsou jeho fotečky, jestli chcete kouknout.
Všem moc děkuji za podporu.
je mi zle, ale musím fungovat, mám ještě 3 děti, hlavně nejmenší, Halinka potřebuje abych tu byla.

janinunina
19. únor 2010

☹ je mi to lito,nedokazu si to ani predstavit 😢 preji ti moc sil a aby brzy presla ta nejvetsi bolest..mas pravdu,mas dalsi deti a musis fungovat..divala jsem se do alba,mas krasne deti..tvuj syn byl moc sikovny..
nevim,proc si to jako mama musela zazit..tohle nechce zazit snad nikdo...
jak pisou holky,podivala bych se do te diskuze..preji to hodne sily..

anta
19. únor 2010

Tak to je děs, je mi to líto, tak mladej klučina 😢 Copak to nešlo řešit jinak? ☹ Zbytečná smrt a zbytečná bolest 😔

siwama
autor
19. únor 2010

nevím, nevím, ještě minulý čtvrtek večer jsem s ním mluvila, že si zase druhý den zavoláme. Už nedokázal zavolat

mudr.
19. únor 2010

😔 😔 😔 tohle je to nejhrosi snad, co na svete existuje. prijit o dite... 😔 😔 😔

na to neni slov. drz se... 😔 😔 😔 😔 😔

brumdinka
19. únor 2010

siw - Zbytečná smrt a zbytečná bolest 😔 no otázky zda to nešlo řešit jinak, je již pozdě 😔 to je opravdu strašné a nejhorší co může být, přijít o své dítě 😔 😔 😔 drž se, musíš tu být pro ostatní děti - oni tě potřebují 😔

siwama
autor
19. únor 2010

já vím, snažim se, ale je to tááák strašně těžký.

mudr.
19. únor 2010

siwi, tecou mi tu slzy, chtela bych napsat, jak s tebou citim, ale vim, ze nemuzu citit to co ty... ale ver, ze i pres to se to ve me vsechno svira za tebe....... 😔 😔 😔 je mi to moc lito... 😔 😔 😔

anta
19. únor 2010

brumdinka - ano, vím, je pozdě se ptát a také zbytečné připouštím, jen mě to napadlo, je to šok, když člověk přijde o své dítě takhle bez varování a vůbec přijít o dítě je hrozné 😢 😢 V životě to nechci zažít, nevím, jestli bych byla schopná to ustát ☹
siwama - bolest časem otupí, ale ta jizva na duši zůstane 😔 posílám sílu, ostatní tě potřebují a ty potřebuješ je. Když budeš chtít plakat, plakej, když budeš chtít o tom mluvit, mluv 😢 (snad nevadí tykání, jsem tady na to zvyklá a věk nerozlišuji 😉 )

siwama
autor
19. únor 2010

děkuji moc.Všem, strašně mi pomáhá, když si můžu alespoň takhle ulevit.

crca
19. únor 2010

Siwama,je to těžké a vím o čem mluvíš,mě se teda nezabilo dítě,ale brácha zemřel při "banální nehodě"na kole,kdy narazil do tyče u plotu,být to o 2 cm vedle,tak by měl"jen sedřený obličej" ☹ je to už 13 let,jemu bylo 20,a já měla týden před 18tinama,10 let na to,skoro na den zemřela moje maminka,od doby co prostě zemřel brácha se z toho nedostala,prostě to neunesla,byli i problémy s alkoholem,ale já se držela kvůli ní,ale prostě to tak asi mělo být a já půl roku po smrti maminky otěhotněla a mám dvojčátka kluka a holku,tak si říkám,že to asi tak mělo být a já je dostala za ně 🙂 Přeju hodně sil a hlavně se tomu nepoddávat,máš další děti,tak žij pro ně,a hlavně mluvit mluvit 😉

anta
19. únor 2010

Ulev si, musí to být hrozný 😒 ☹ Opravdu s Tebou soucítím, člověk by strašně rád pomohl, ale nejde to, tak aspoň tímto způsobem jsme tady s Tebou a ty se aspoň nebudeš cítit tak sama 😔

lenula.b
19. únor 2010

siwi všichni si sem chodíme ulevovat...je to potřeba, musíš být silná před dětma, tak aspoň tady to ze sebe dostaň...
já tímhle způsobem přišla o bráchu, tak aspoň částečně vím, co prožíváš a taky vím, co prožívaj ostatní Tvoje děti, promluv někdy i s něma, jak se cítí, nejhorší je doma to mlčení...drž se

siwama
autor
19. únor 2010

nemlčíme, mám tu jiříkovu fotku, mluvíme i s Jiřím. Halince vysvětlujeme, že brácha spinká, ona ho chce jít vzbudit.
Tak opakujeme dokola.
Velké děti se drží, ale vím, že to pro ně musí být taky strašně těžké. Ale pomáhají mi, topit, vařit, prostě jsou pořád se mnou. Tady jsou tento týden jarní prázdniny, tak je pořád někdo se mnou.

mudr.
19. únor 2010

urcite je to dobre, nez byt sama. je strasne dobre, ze mas kolem sebe lidi, co te maji radi a ty je... achjo, ja vubec nevim, co na to napsat...... 😖

anta
19. únor 2010

Siwama - obdivuji tě, máš krásnou dcerku, chudinka - chce ho jít budit, to je smutný 😔

mudr.
19. únor 2010

clovek si rika, proc to nejde vratit...to je to nejhorsi, ze ted uz clovek neudela nic. 😖

cernovlaska
19. únor 2010

Siw:koukala jsem ti do albíčka,Jiří byl krásný chlap a tvoje holčičky jsou kouzelné...jak píšou holky,zbytečná smrt 😔 určitě tě tvoje rodina moc potřebuje a musíš jít dál,ale věřím,že je to hodně těžké a bolavé a dlouho bude ☹. Opravdu by rodiče neměli přežívat své děti,ale bohužel,realita je jiná ☹ ☹ ☹

anta
19. únor 2010

Černovláska, ano rodiče by opravdu neměli přežívat své děti, to je to nejhorší, co se může stát ☹

siwama
autor
19. únor 2010

přesně tak, Jiří byl vyjímečný člověk. Ale příliš citlivý na to, aby zvládl to, že byl daleko, že se měli rozvést a to, že neviděl dcerku.

cernovlaska
19. únor 2010

Já nevím,co na to,Siw,napsat ☹ muselo to být pro něj strašný,když si sáhl na život ☹ ☹ ☹ a ještě byl tak daleko od vás,co ho milujete ☹ ☹ ☹ ....piš,určitě,co cítíš,jak to cítíš a my to budeme poctivě číst a budeme se snažit tě aspoň trošku podpořit... 😔

siwama
autor
19. únor 2010

Jste moc hodné, děkuji za podporu.
Škoda, že tu nejste blíže, bydlím na vesnici, kde je pár baráků a tak sedím celý den u netu, není tu kam jít.

rioko
19. únor 2010

je mi to také moc líto, určitě je důležité nedržet bolest v sobě ale mluvit o ní, poplakat si - nemáš možnost o tom mluvit s někým s rodiny, kamarádkou?

dvojka
19. únor 2010

siwama-je mi strašně moc líto co se stalo ☹ ,kdybys měla zájem moha bych Ti napsat e-mailovou adresu na on-line psychologickou poradnu.Někdy se člověk prostě musí ze všeho vypsat,třeba bys i tam našla slova útěchy a povzbuzení,i když ted Ti určitě připadá že nic povzbudivýho být nemůže,ale je toho hodně,třeba Tvoje nejmladší dcera Halinka a kluci taky,páč ty Tě strašně moc potřebují a když budete stát všichni při sobě,určitě tohle hroznou tragedií projdete.
Upřímnou soustrast 😔

gymna
22. únor 2010

Siwama.ahoj jsem tu nová a chtěla bych ti projevit svou účast!Před 4lety jsem prožívala to stejné!Jen to bylo jiné v tom,že se mi zabil 23letý bratr,svobodný a já to prožívala a prožívám jako sestra a dcera naší maminkya máma svých dětí,kterých se to též dotklo!Hlavně mého staršího syna,který se z toho nevzpamatoval dodnes!My měli s bráškou výborný vztah,on byl o 8let mladší a vzhledem k tomu,že můj straší syn nikdy svého otce nepoznal,tak mu nahrazoval tátu,prostě to byl skvělej kluk,proto vím,je to hrozné a člověk má pocit,že už nikdy nic nebude jako dřív a že to nevydrží!!Ale věř,že to časem lepší bude!Musíš se dívat do budoucnosti,říkat si,že takhle to mělo být a hlavně, máš tu další milované a milující lidičky minimálně svojí vnučku!!Moc moc ti přeji,ať je to co nejdříve lepší a klidně zkus vyhledat odbornou pomoc! Já ji vyhledala také a dokonce mi i pomohl jeden pan farář,i přesto že nejsem věřící,moc mi to pomohlo!
Drž se,budu na tebe myslet!!