Zamlklé těhotenství a rostouci hCG, je to normální?

phoma
21. únor 2013

Ahojy všichni jsem tu nová a chtěla bych poradit otěhotněla jsem po ovulaci cca 7.1. dokor mě již od začatku strašil prazdným plodovým vejce, atd ...to by bylo na dlouho a ted mě poslal na revizi protože nevidí na ut žadnou změnu minule jsme měli žloutkový váček a zhluk buněk a dnes plod 2mm bez srdeční akce. Řekl zamlkle těhotenství pořád počíta dny od mě poslední MS která byla 16.12 ale ja 100% otěhotněla až v lednu ( manžel nebyl doma 🙂 poprosila jsem ho o HCG a když jsem si volala na vysledek tak vzrostlo , ale on mi řekl že ho to nezajimá že by už tam měla byt akce a ta tam není...je normalni že HCG stoupá i po zamklém těhu??????nechci to protahovat , ale bojim se abych si to nevyčítala že jsem měla počkat těhotenství je první a po 2 letech vymodlené.Prosím o nějaké rady

vecernice
21. únor 2013

bohužel tě nepotěším, když jsem měla zamlklé, tak mi hcg stoupalo, dokonce se vyšplahalo na 50000. ale plod byl bez srdeční akce, můj doktor dlouho vyčkával, než rozhodl pro revizi, protože to bylo taky po dlouhým snažení. ale i kdybys otěhotněla až 7.1., tak teď by to byl nějaký 8tt? to už by srdíčko mělo být. navíc před revizí mne v nemocnici prohlídli znovu a potvrdili zamlklé v 6+2tt, a to už sem byla v 9tt....

phoma
autor
21. únor 2013

díky ja abych si to nevyčítala už jsem stim smířená že prcek nebyl zdravý prostě jen mě zarazí přístup doktora který říka pokaždé něco jiného.jdu na revizi v patek rano a odpoledne jdu domu je to soukroma klinika tak je zkusim poprosit o UT jen pro klid duše 🙂

ajina17
21. únor 2013

@phoma a v kolikátem jsi přesně týdnu+dnu?

phoma
autor
21. únor 2013

9+4 podle MS ale ovulace byla až kolem toho 7.1 nebo ještě později ja totiž ten měsic měla vysazené prašky a myslela jsem že ovulaci nemám určitě ...takže od toho 7 dál a test slaby dusík vyšel kolem 20.1 a to nevim jak se počíta

ajina17
21. únor 2013

@phoma no to už by mělo být srdíčko no...a jak byl velký plod ted naposledy?

phoma
autor
21. únor 2013

2mm doktor rikal ze odpovida to tehotenstvi ze je skoro o měsic mladší....prostě raději budu chtit kontrolni UT pro klid duše.a snad ze nám brzo podaří zdravé miminko i když ten strach asi bude pořad že se něco stane ach jo

ajina17
21. únor 2013

@phoma jako strach je vždycky i já ted mám strach...furt se o prcka bojím a to už jsem ve 25.týdnu...a určo se brzy zadaří,ale ten kontrolní UTZ si nech udělat a jak tam uvidíš něco blikajícího tak je to srdíčko 🙂 Držím palečky 😉

phoma
autor
21. únor 2013

děkuju za podporu a tobě držím palečky aby vše dopadlo na 1 😉