Zamlklé těhotenství. Co pomůže, aby to vyšlo samo?

xxverrcaxx
7. bře 2013

Ahoj holky, dneska mi doktor potvrdil umlklé těhotenství. Mám jít za 5 dní na kyretáž, ale raději bych aby to vyšlo samo. Už tak jsem z toho špatná a v nemocnici by to bylo ještě horší. Nevíte třeba o nějakém bylinkovém čaji nebo tak, co by tomu mohlo pomoci? I doktorka mi říkala, že by bylo lepší kdyby to šlo samo. Moc děkuji za rady

lukas86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
neudorflova
16. pro 2016

Holky zamklé těhotenství jsem měla v 8 týdnu v únoru.Doktor mě poslal na revizi do nemocnice.2 měsíce jsme se chránily a v květnu jsem otěhotněla takže teď začátkem března budeme mít Lucinku.Bylo to hrozné období, jsem ráda že jsem na revizi šla oni mě vyčistili a teď Vše dopadlo dobře.Jedna se o jednodenní zákrok v narkóze a večer už jste doma.Jestě se tu někdo ptal jak se pozná zamlknutí. Doktor mi udělal 2 krát hCG z krve a to bohužel klesalo.Držím Vám všem palečky.Dobře to dopadne.😝

marvid
16. pro 2016

@neudorflova gratuluju k miminku 🙂 Ale tady jde spíš o to vyhnout se tomu lékařskému zákroku a nechat tělo vyčistit se samo a přirozeně...

neudorflova
17. pro 2016

No mě bylo řečeno že lepší jít na vyčištění do nemocnice. Jelikož by jste se nemusela vyčistit úplně a pak zase můžou nastat problémy. Kamarádka dostala menstruaci sama ,ale pak otěhotněla a zase má problémy sice je těhotná ,ale mimi se uchytilo k břišní steně a furt jí sledují a bude rodit 100 procentně císařem a i tak je to pro ní nebezpečné. Ale vše je asi invidualní jak jsem již psala bylo to děsné jít do nemocnice nějak to zvládnout,ale s odstupem času jsem ráda že jsem šla,a šla bych znova.Doktoři to nazivají připravením zahrádky. Vyčistí to a bude to snad ok.

marvid
19. pro 2016

@neudorflova Každý, jak to cítí... U gyn.jsem byla 2 týdny "po", dostala jsem injekci na zavinutí dělohy a za týden na kontrole už vše v pořádku, tělo si poradí, když dostane šanci. Nejsem zastánce takových preventivních zákroků, navíc jsem cítila, že to miminko si zaslouží důstojný odchod doma za mého plného vědomí 🙂

bibi1993
21. únor 2017

Tak to je mazec. Jak vas nuti na revizi. Me tehu zamlklo v 7tt. Ted bych byla 9tt a doktor mi rekl ze zalezi na me. Jestli chci pockat at pockam. Ze za 2-3 tydny by to melo odejit samo. A ze jestli chci na revizi ze muzu, ze to pro me bude akorat pohodlnejsi. Tak jsem mu rekla ze 2 tydny pockam a pak uvidim. Jsem stastna za sveho gynekologa. A kdyz jsem mu v tom 7tt rekla ze chci pockat kdyby to bylo mladsi, tak mi jen rekl ze on si to nemysli, ale ze jak chci a ze za tyden se na to podivame znova. Jdu si varit malinovnik 😀

neudorflova
22. únor 2017

Člověk neví věříme doktorům ,ale občas je asi lepší trvat si na svém.Rok utekl mi budeme mít do týdne miminko tak už to neřeším.Ale musím říct,že zamklé těhotenství bylo pro mě dost strašné období.

bibi1993
22. únor 2017

Gratuluji. My se se skoro manzelem uklidnujem ze za par mesicu budeme znova tehotni. Popravde jsme si rekli ze to zkusime a druhe mesicky potom jsem uz nedostala, takze rychlost. Coz jsem cekala ze bude trvat pul roku nez se zadari. Takze doufame ze ted to pujde taky rychle a vse bude v poradku. Ted se modlim aby to vse odeslo samo. 🙂

niky82
7. kvě 2017

@bobulinka74 Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tento recept ( množství bylin) je také myšleno na 1l vody. Předem děkuji za odpověď ;)

marvid
8. kvě 2017

@niky82 Já jsem si vařila hřebíček + skořice + zázvor v 1l vody.

niky82
9. kvě 2017

@marvid Děkuji 😉

marvid
9. kvě 2017

@niky82 není zač, hlavně ať je brzy líp 🙂

misha44
17. črc 2017

Ahoj devcata, dnes mi dr.potvrdila zamlkle tehu, dnes bych byla 9+2 ale zamlklo uz v 7tt minuly tyden jsem byla na UZ kdy merilo 4mm a dnes melo jen 2,4mm, pry se to vstreba, nechtela jsem na revizi a moje dr. byla take pro aby to odeslo prirozene. Muze se te vstrebat nebo dojede k vylouceni, nikdy jsem to nezazila muze mi tady prosim nekdo poradit co mohu cekat, dekuji