Zamlklé těhotenství. Co pomůže, aby to vyšlo samo?

xxverrcaxx
7. bře 2013

Ahoj holky, dneska mi doktor potvrdil umlklé těhotenství. Mám jít za 5 dní na kyretáž, ale raději bych aby to vyšlo samo. Už tak jsem z toho špatná a v nemocnici by to bylo ještě horší. Nevíte třeba o nějakém bylinkovém čaji nebo tak, co by tomu mohlo pomoci? I doktorka mi říkala, že by bylo lepší kdyby to šlo samo. Moc děkuji za rady

aronek
7. bře 2013

@xxverrcaxx ahoj, bohužel mám toto za sebou dvakrát ☹ Podruhé to již odcházelo samo, ale v nemocnici mi stejně dělali revizi, že stačí když tam trochu zůstane a nedělá to dobrotu. Takže prý je lepší nechat vše vyčistit, Po revizi jsem po krátké době otěhotněla, podruhé dokonce ještě v šestinedělí a mám z toho dva krásné zdravé koučky. Takže přeji hodně síly a držím palce, aby vše dopadlo dobře 😉

xxverrcaxx
autor
7. bře 2013

Moc děkuji.....no uvidíme jak to dopadne..... 😒

janicka85
7. bře 2013

xxverrcaxx
prosím, napiš mi, jak doktor poznal zamklé těhotenstfví? Kdy si měla poslední menstruaci? Jak dlouho máš od menstuace do další?? Dělal ti odběr z krve na HCG? Nebo jen neviděl nic na ultrazvuku. někdy se stává, že na ultrazvuku nic není vidět, ale za 14 dnů, když žena mívá později ovulaci, je již miminko krásně vidět. Stačí 14 dnů počkat.

veruska007
8. bře 2013

U mně to vždycky odešlo samo, ale bez placenty, takže jsem na revizi stejně musela a bojovala měsíce s obrovskou ztrátou krve 😔 . Jinak zkus ty babské rady, co jsou na vyvolání porodu. Horkou vanu, svařák... nebo ten speciální nápoj.

Jestli Tě to potěší, otěhotněla jsem teď hned po šestinedělí a jsem v 19.tt 😉

xxverrcaxx
autor
11. bře 2013

No u mě to bylo složitější....už mě doktor jednou poslal na výškrab, ale tam mi řekli ať počkáme a testy mi šly stále nahoru. Ale pořád nebyla žádná srdeční akce. Jinak už bych byla asi 11 týden. Od čt špiním, tak jsem si myslela že to vyjde samo, ale bohužel. Takže zítra mám nástup.... No, tak ať je to brzo za mnou a můžeme začít znovu. Veruska007 - gratuluji 🙂

pavlisak
15. bře 2013

@xxverrcaxx Ahoj, já jsem byla 5+3 a taky to bylo zamlklé... Začala jsem hodně krvácet,tak to šlo všechno ven.. Po 14-ti dnech kontrola u DR a vyčistilo se to samo... Jen ještě pro jistotu mi vzal krev na HCG a můžeme začít po MS snažit znovu... 😒

tinacho
16. bře 2013

No tak mne oznámila lekárka zamlknuté tehotenstvo v 8-9 týždni, nič mi nebolo, nekrvácala som len som mala pozitívny test a tak som si to šla overiť k lekárke, urobila sono a skonštatovala zam. teh. nič viac a nič menej , to bol piatok, v pondelok mi kázala prísť, že ak sa nič nezmení a nebude srdečná činnosť tak ihneď do nemocnice a bola som poriešená. Takže prerevala som celý víkend, v pondelok na príjem a večer som bola už doma a bolo po všetkom. Hrozné spomienky.
Uplynuli už 3 týždne a až teraz je to lepšie, lebo som šla do práce a tam som nemala čas na to myslieť, proste zamestnala som si hlavu lebo doma, keď sa ľutuješ k ničomu to nevedie.Všetko prebolí len to chce čas 😉

leniska27
17. bře 2013

Taky mám zamlklé těhotenství, plod je prý mrtvý přes dva týdny. Za dva dny mám jít na revizi, doktor říkal, že během víkendu začnu krvácet a oni mě pak snadněji otevřou. Jenže pořád nekrvácím, asi už není šance, že by to odešlo samo?

bobulinka74
17. bře 2013

@leniska27 ahoj, je mi to líto, co se Ti stalo. Taky to mám za sebou. Zamlklé těh. v 9tt. Přímo u doktora jsem viděla, jak mimi přestává bít srdíčko. Odmítla jsem revizi, pročetla jsem se netem mj. i na německé stránky, kde ženy líčily své zkušenosti se samovolným potratem. Neměla jsem strach, má sestra také nešla na revizi, a dnes má 3 letého syna. Čekala jsem asi 3 týdny, než se to rozjelo a psychicky mi to hodně pomohlo, prostě máš čas, se s tím těhotenstvím rozloučit. A pro tělo je to také setrnější. Takže šance, že to odejde samo, určitě je. A ne malá. Držím pěsti a kdyby něco, klidně se ptej 🙂

leniska27
17. bře 2013

Ja uz jsem objednana na utery, ptala jsem se toho doktora a on mi rekl, ze takovy pripad tam maji jednou rocne. Ze treba neco samo odejde, ale dlouho to trva a stejne tam neco zustane, tak pak musi cistit.

veruska007
17. bře 2013

@leniska27 Já měla jednou zamlklé těhotenství bez jakéhokoli krvácení asi dva měsíce 😒

leniska27
17. bře 2013

A sla jsi nakonec na kyretaz?

bobulinka74
17. bře 2013

@leniska27 tak to jsme asi se segrou zázrak přírody 😀 Mě to třeba doktor bez problémů schválil. Je na každém, jak se rozhodne, já jsem tak či tak ve všem alternativní babule 🙂

leniska27
17. bře 2013

No kdybych vedela, ze to je mozne, tak to udelam taky tak. Tu alternativu mi zadny doktor nerekl.

nykynka28
4. zář 2014

Mám osmyleteho syna a chtěli by jsme mimčo snažime se už pul roku a stale nic nejaka dobra rada jak na to je dobré jít na revizi nebo raději ne .....

cerveliska
18. zář 2014

Mně byl diagnostikován MA v 9+tt, embryo se přestalo vyvíjet 6+tt, ve 12+tt po třech týdnech čekání na potrat jsem začala špinit, ale to už jsem se objednala na kyretáž, chtěla jsem to mít za sebou. Takže cca 6 týdnů po ukončení vývinu se tělo začalo čistit. Snažila jsem se tomu dopomoct červ. vínem a horkou koupelí, ale nefungovalo to.

victoireux
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tarra27
2. dub 2015

@victoireux je dobře, že špiníš, do dvou dnu to propukne...dej si červený víno, svařák...apod...ne na litry, dve max 4dcl .... hodne pij čaj, vodu...., nalož se do horke vany...a kdyby cokoliv se ti nezdalo, zajed k lekaři.....

victoireux
2. dub 2015

@tarra27 jenže já už špiním přes týden, měla jsem vedle mimi i hematom ☹ svařák jsem měla včera, vanu už dva dna po sobě, denně šalvějové čaje, dneska i rozmarýnový, to čekání je strašný, k Dr. se bojím že jak tam zajedu, a řeknu že jsem ještě neodrkvácela,že mě rovnou řekne okamžitě revize, ach jo...

victoireux
2. dub 2015

@veruska007 ahojky, pročítám tady starší příspěvky a ve čtvrtém příspěvku píšeš o speciálním nápoji na vyvolání potratu, mohla bych tě moc poprosit o recept? mám zamlklé těhu a nechce se mi rozjet MS ☹

bobulinka74
2. dub 2015

Ahoj, tak já bych ještě počkala, u me to trvalo skoro 4 týdny, hlavně kdyby se ti neco nezdálo, tak hned k doktorovi. Nejlepší je vypnout a nebát se, vím, že se to lehce říká. Prý pomáhá zázvor a taky skořice. A řeší tvůj doktor ty opakované potraty? Hodně štěstí.
@victoireux

victoireux
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bobulinka74
2. dub 2015

@victoireux Tak to si nemyslím, ale nerozumím tomu a urcitě bych se informovala. Stačí tam zavolat a zeptat se, jestli to má na něco vliv, oni nemusí vědět, jak dlouho už to trvá. Popřípadě se objednat trochu později. .Tak bych to rešila já, kdybych měla obavy.

victoireux
3. dub 2015

@bobulinka74 moc děkuju, určitě zkonzultuju 😉
ještě se zeptám, peru do sebe litry čajů, šalvěj, máta, rozmarýnový 😀 a dneska mi přijde že mi začíná bolet břicho jak před MS, sice jsem úplně přestala špinit, ale je možné že už by to mohlo dorazit??? Taky tě bolelo před tím břicho jako na MS? jinak já na bolesti netrpím nikdy, prostě to dostanu a hotovo.

victoireux
3. dub 2015

@bobulinka74 na tu genetiku jsou šílený objednací lhůty a pak 6-8 týdnů čekání na výsledky... já to ještě zkonzultuju s Dr. v CAR 🙂 na revizi prostě půjdu až to bude vyloženě nutný, já snad z tý revize mám větší strach než z toho potratu doma... přeci jen kolikrát se říkalo že po interupci někdy ženy nemohli už mít děti, a taky jak se násilně roztahuje děložní hrdlo, když už je to rozkrvácené, tak je to prý lepší, už ho tolik neroztahují, je povolený, to jsem měla minule s těmi dvojčaty, ale tak to sem potratila v nemocnici a nějak jsem jim v tom krvácení nevysvětlila že revizi nechci 🙂

bobulinka74
3. dub 2015

@victoireux Tak to chápu, na revizi bych šla taky až kdyby to bylo opravdu nutné. Měla jsem bolesti, o něco silnější než na mens. Mám tady v knize tužkou dva recepty na podpoření přirozeného potratu, už nevím, který jsem tenkrát zkoušela, napíšu ti sem ten jeden, druhý bych musela přeložit ty bylinky do češtiny.
Do litru vařící vody vhodit
10 hřebíčků
1 tyčku skořice
1-2 plátky zázvoru
povařit 15 minut a pít litr po celý den.

Ten druhý je silně abortivní, nemám teď čas , ale když budeš chtít, podívám se.

bobulinka74
3. dub 2015

@victoireux Tak to mám 🙂
30g pelyněk černobýl
30g sporýš lékařský
20g rozmarýn

uvařit čaj a pít 3 hrnky denně. Jak jsem už psala, má být silně abortivní. Hodně štěstí a dej vědět.

victoireux
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bobulinka74
3. dub 2015

@victoireux Stejně to vidím i já 🙂 Pročetla jsem se německými stránkami a tam tak vyplašení nebyli. Neboj, bude to dobré. Doktorovi bych řekla, že chci ještě počkat, nutit tě nemůže. Díky a taky krásné Velikonoce a ať to máš rychle za sebou.

marvid
5. říj 2016

@bobulinka74 moc zdravím! Pročítám tuto starou konverzaci, zrovna mi probíhá přirozený potrat, zamlklé těhotenství v 7.týdnu. Myslím, že vše krásně odešlo, v neděli jsem hodně krvácela, kusy krve...dnes je středa, stále krvácím, ne moc, ale nevím, jak je to vlastně v pořádku...